Українське суспільство не розколює мовне питання, а згуртовує, - політолог
![](/sites/default/files/photo/2020-07/%D0%9F%D0%B0%D0%BB%D1%96%D0%B9%20%D0%B5%D1%84%D1%96%D1%80.jpg)
Навколо мовного питання, яке нещодавно знову активно почали обговорювати у суспільстві, а надто після скандального закону Бужанського, багато маніпуляцій, і багато з них штучні, вважає політолог Олександр Палій
Про це він заявив у ток-шоу "Відкритим текстом" на телеканалі "ЧП.INFO". Експерт переконаний українське суспільство не розколює мовне питання.
«За даними соціологів, виступає 70% – за єдину державну мову, 11 - за надання російській статусу державної. Ми на загал отримали ситуацію, коли є критична більшість, яка підтримує саме державний статус української мови. Це зумовлено подіями бурхливими, які відбулися протягом останніх років, окупацією окремих регіонів, в результаті знизилася частка людей, які підтримали статус російської мови, тому на сьогоднішній день – це штучні маніпуляції», - зазначив політолог.
Нагадаємо, наразі Україною прокотилася низка протестів проти так званого “мовного” законопроєкту Максима Бужанського.
Законопроєктом передбачається скасування переходу на українську мову навчання учнів 5-11 класів, які досі навчалися російською мовою, відклавши цей перехід до 2023 року, а також дозволяється викладання декількох предметів російською в будь-яких школах.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!