Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Залучення журналістів до спецоперацій наражатиме їх на небезпеку і зруйнує їхню репутацію, - Томіленко. ВІДЕО

Необдуманим і небезпечним для життя вважає залучення ЗМІ до спецоперацій силовиків голова НСЖУ Сергій Томіленко. Саме так він прокоментував «Магнолії-ТВ» участь відомого телеканалу у захопленні так званого «київського терориста».

На думку Томіленка, відтепер репутація журналістів під загрозою.

«Журналіст це беззбройний збирач інформації. Єдине знаряддя – це мікрофони, блокноти, ручки. І забирати єдину репутацію беззбройного, беззахисного свідка чи учасника людини, яка перебуває в епіцентрі подій, це доволі цинічно. Це наражатиме на небезпеку журналістів у майбутньому», - зауважив він.

І хоч журналісти дали згоду під власну відповідальність на участь у спецоперації, Томіленко вважає, що ризик був дуже великим.

«Якщо би насправді, ця людина зловмисник виявилася не дай Боже терористом озброєним вибухівкою, який міг вчинити те, що він декларував, то першими жертвами були б ці журналісти, які дали цю згоду», - підкреслив Томіленко.

Нагадаємо, 3 серпня до відділення АТ «Універсал Банк» зайшов невідомий чоловік і повідомив, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба, і попросив викликати поліцію.

Особою, яка погрожувала підірвати відділення АТ «Універсал Банк» у центрі Києва, є громадянин Узбекистану – 32-річний  Карімов Сухроб Рахманович.

Для його затримання було введено спеціальну операцію «Бумеранг» під керівництвом Служби безпеки України. В результаті спецоперації за участі журналістів зловмисник був нейтралізований. Згодом повідомили, що вибухівки в чоловіка не було.

Наразі чоловіку оголосили підозру.

Більше подробиць резонансної справи дивіться у черговому випуску "ЧП-ДНЯ" на телеканалі "ЧП-ІНФО".

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Правозахисники просять українців із розумінням поставитись до жителів ОРДЛО, які покинули Донбас. Кажуть, вони ...

Найбільше про ці всі порушення знають правозахисники, які з моніторинговими візитами відвідують колонії по Україні. Черговою стала 45 ви...

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про амністію.  Таке рішення правозахисники вважають історичним. Адже вос...

В 2016 році в Україні на почалася реформа пенітенціарної системи. Зокрема зміни мали торкнутися медичного забезпечення у тюрмах. Покраще...

Міністр внутрішніх справ записав заспокійливе відео у зв’язку із загрозою повномасштабного вторгнення з боку Росії. Денис Монастирський ...

X