На Харківщині продовжують горіти хвойні ліси: пожежа знищила 100 га за добу. ФОТО
![](/sites/default/files/photo/2020-09/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D0%BB%D1%96%D1%81%204.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2020-09/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D0%BB%D1%96%D1%81%203.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2020-09/%D1%85%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D0%BB%D1%96%D1%81%205.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2020-09/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BF%202.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2020-09/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D0%BB%D1%96%D1%81%202.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2020-09/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D0%BA%D1%96%D0%B2%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BF.jpg)
На Харківщині не вщухають лісові пожежі. Упродовж доби виникло 85 загорянь. Пекельне полум’я знищило близько 100 гектарів територій.
На даний час продовжуються гасіння пожеж у лісових масивах Дворічанського району та поблизу с. Клугіно-Башкирівка Чугуївського району Харківської області.
З лісів та сухотрав’я напередодні пожежа перекинулася на полігон твердих побутових відходів, зокрема під містом Вовчанськ. Наразі вогонь вдалося локалізувати.
Станом на ранок 4 вересня проводиться догасіння окремих осередків тління лісової підстилки та залишків деревини всередині контрольованого периметра, втім відкритого вогню вже не спостерігається.
Про це повідомили у ДСНС України в Харківській області.
До гасіння пожежі залучено майже півтисячі рятувальників, сотня одиниць техніки, у тому числі 2 пожежні літаки та 1 вертоліт.
На місці пожежі працює оперативний штаб, пункт управління, психологи ДСНС.
Нагадаємо, 2 вересня поблизу села Гороб’ївка Дворічанського району виникла пожежа в лісовому масиві. Загальна площа, пройдена вогнем, орієнтовно складає 500 га.
Внаслідок пожежі знищено десятки житлових будинки в селі Гороб’ївка, без житла залишилися 33 людини. Через отруєння продуктами горіння за медичною допомогою звернулася один постраждалий.
Рятувальники закликають населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.
Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».
Більше подробиць дивіться у сюжеті новин "ЧП-ІНФО" о 19:00.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!