Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Заяви про амністію для бойовиків: із Фокіним потрібно провести профілактичну бесіду, - генерал СБУ. ВІДЕО

Не бачить складу злочину у скандальних заявах Вітольда Фокіна про амністію для бойовиків генерал СБУ, екс-керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

Таку думку він висловив в ефірі ток-шоу «Відкритим текстом» на телеканалі «ЧП. INFO».

Вовк також спрогнозував, що навіть якщо щодо цих заяв розпочнеться розслідування як державної зради, то воно приречене на провал.

«Складу злочину немає. Але я не бачу перспектив в його розслідуванні до судового вироку. Інша справа, звичайно, він заслуговує, щоб працівники СБУ провели з ним профілактичну бесіду. Тому що невідомо, куди він далі піде, щоб він не дійшов до вчинення злочину», - наголосив генерал СБУ.

Нагадаємо, 30 серпня заступник голови української делегації у ТКГ Вітольд Фокін заявив, що особливий статус потрібно надати усьому Донбасу, включно з підконтрольними Україні територіями.

Він також виступив за повну амністію для учасників подій на Сході. На його думку, такі кроки назустріч Росії підштовхнуть її відмовитися від місцевих виборів на окупованому Донбасі до повернення під контроль України державного кордону. Згодом він уточнив, що йдеться про амністію лише для тих бойовиків, «чиї руки не в крові».

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, у свою чергу, заявив, що висловлювання Вітольда Фокіна щодо Донбасу не відповідають національним інтересам України.

Як відомо, депутати викликали Фокіна до Ради для пояснення скандальних заяв, але він наразі не прийшов на зустріч.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Правозахисники просять українців із розумінням поставитись до жителів ОРДЛО, які покинули Донбас. Кажуть, вони ...

Найбільше про ці всі порушення знають правозахисники, які з моніторинговими візитами відвідують колонії по Україні. Черговою стала 45 ви...

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про амністію.  Таке рішення правозахисники вважають історичним. Адже вос...

В 2016 році в Україні на почалася реформа пенітенціарної системи. Зокрема зміни мали торкнутися медичного забезпечення у тюрмах. Покраще...

Міністр внутрішніх справ записав заспокійливе відео у зв’язку із загрозою повномасштабного вторгнення з боку Росії. Денис Монастирський ...

X