Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Зменшать кількість ДТП хороші дороги і їх розвантаження, а не камери відеофіксації, - адвокат. ВІДЕО

Минуло 100 днів, відколи в Україні почала діяти система відеофіксації перевищення швидкості.

В МВС результатами задоволені. Стверджують, що  аварійність у 50-ти містах, де встановлені камери, знизилася. Швидкість на аварійно-небезпечних ділянках знизилася втричі і таким чином люди стали менше травмуватися і вмирати.

Понад 600 тисяч водіїв, які за цей час порушили і отримали так звані «листи щастя», вже заплатили свої штрафи, а це понад 101 мільйон гривень.

Втім деякі експерти налаштовані скептично. Стверджують, ДТП ніяк не поменшало.

Таку думку в ефірі ток-шоу «Відкритим текстом» на телеканалі "ЧП.INFO" висловив адвокат Тарас Ламах.

Юрист вважає цей метод боротьби із порушниками на дорогах неефективний, та й взагалі – починати потрібно не з камер відеофіксації, а з ремонту доріг, їх впорядкування і розвантаження.

«Чому ці страшні ДТП відбуваються, тому що в тому місці, наприклад, потрібно поставити відбійник, зробити світлофор, в багатьох місцях потрібно робити естакади. Потрібно розвантажувати дороги і давати можливість їздити. У нас на дорогах тетрас. Через це відбуваються аварії», - зазначив кандидат юридичних наук.

При цьому експерт не заперечує, що камери відеофіксації загалом потрібні, але переконаний, що в першу чергу кошти потрібно вкладати у дороги.

«Потрібно вкладати у дороги, в інфраструктуру, змінювати правила, стежити за фурами і т.д. Є набагато більше завдань, які потрібно вирішити, і тоді зменшиться смертність на дорогах, травматичність, аварійність - цього не буде», - підкреслив адвокат.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ми розшукуємо одразу трьох зниклих дітей з родини Власових, двох братиків Дмитра та Артема і їх сестричку Софію. Вони зникли у Маріуполі...

О 18:53 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в квартирі на вулиці Гагаріна міста Вільногірськ Кам’янського району....

Ми розшукуємо 11-річного Гліба Черепанова, який зник ще весною у Маріуполі. Гліб та його бабуся пропали у березні, коли у Маріуполі були...

Ми продовжуємо пошуки п’ятнадцятирічної Аріни Яцюк, про долю якої вже десять місяців не відомо.    Якщо хтось...

Повідомлення про цього бідолаху надійшло до Служби Порятунку від небайдужих одеситів з Приморського району, які вже понад добу Проспекту...

X