Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

«Хасиди свідомо намагаються в’їхати в Україну, знаючи, що в’їзд заборонений, - Виноградова. ВІДЕО

Карантин має бути один для всіх. Тож якщо в Україну заборонений вїзд для іноземців, правила мають бути однаковими для всіх, виключень не може бути навіть для хасидів.

Таку думку висловила в ефірі ток-шоу «Відкритим текстом» на телеканалі «ЧП. INFO» речниця «Правого сектору» Дана Виноградова.

Вона акцентувала увагу на тому, що в Ізраїлі доволі жорстка політика щодо карантину, тож чому в Україні з хасидами має бути інакше?

«Дуже жорстко. Я скажу навіть для самих ізлаїльтян дуже жорстка політика щодо карантину і чималі штрафи за несанкціонований вихід на вулицю і так далі. Причому ці хасиди не стали заручниками ситуації, тобто вони не опинилися в момент введення карантину на кордоні, вони свідомо намагалися вїхати в країну, в який закритий вїзд. Вони це розуміли, знали і прийняли таке рішення на власний ризик», - підкреслила діячка.

Що ж до прохання міністра закордонних справ Ізраїлю до України пропустити з «гуманності» хасидів, які, на його думку, будуть дотримуватися карантину, Виноградова нагадала про нещодавні погроми паломників в Умані.

Нагадаємо, хасидів, яким вже вдалося в’їхати в Україну раніше, розгромили обмежувальні огорожі задля дотримання дистанції біля своєї святині.

Тож діячка закликала хасидів не дискредитувати самих себе, поважати закони України і дотримуватися їх.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Міграційна криза на Білорусько-Польському кордоні. Конфлікт країн, конфлікт політиків. Геополітичні змагання. Здавалось би, до чого тут ...

Діти продали стару іграшку перехожому,щоб купити квиток і втекти подалі з дому від знущань п’яного вітчима. Підліток,який спав просто на...

Анонсований Міністерством внутрішніх справ пілотний проєкт під назвою «Вихователь безпеки» таки запустився. Взяти участь у ньому поки що...

Нервова робота та маленькі зарплати. Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький...

Дитяче щастя… це зростати в любові, в сімейному оточенні, мати друзів, веселитись з ними, ходити в школу і пізн...

X