Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

На Одещині затримані хасиди-нелегали влаштували танці для прикордонників. ВІДЕО

Спочатку хасиди докладали всіх зусиль, аби потрапити в Україну, а тепер, кому це  вдалося, щоб її залишити. На Одещині прикордонники затримали паломників, які поверталися із Умані.

Поблизу кордону з Молдовою  в поле зору прикордонників і поліцейських потрапив мікроавтобус «Мерседес Спринтер». За його кермом перебував 35-річний громадянин України. Чоловік перевозив 11-ох іноземців, які не мали при собі документів.

Іноземці виправдовувалися, що планували потрапити на старовинне кладовище, а документи ніби то залишили у готелі міста Умань, де вони проживали.

Однак, прикордонники запідозрили, що всі вони їдуть з Умані після завершення святкування Рош га-Шана, а після огляду речей знайшлися і паспорти– одного громадянина Франції та 10-ох громадян Ізраїлю.

Компанію іноземців-паломників доправили до прикордонного підрозділу. Там затримані влаштували дійство – почали танцювати свій традиційний танець, ймовірно, виражаючи своє відношення до затримання.

Матеріали про адміністративне правопорушення прикордонники направили до суду. Іноземцям, ймовірно, заборонять в’їзд на територію України строком на 5 років та примусово повернуть до їхніх країн.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Одеська
X