Дитина-булер часто сама потерпає від насилля у родині, - психолог. ВІДЕО
Психологи вважають, що у випадку булінгу у школі, потрібно працювати не лише з дитиною-булером, а й з її батьками.
На цьому наголосив у коментарі «Магнолії-ТВ» дитячий психолог Геннадій Мустафаєв.
« Має бути роботи і з підлітками, і з їх батьками. Тому що часто-густо буває так, діти як симптом, їхня агресивна поведінка вона маркер того, в сім’ї велика напруга, багато негараздів, багато конфліктів. І дитина не бачить позитивних прикладів, на яких би вона вчилася, підкреслюю, конструктивно, конфліктувати. Дитина вміє лише деструктивно, руйнуючи стосунки, конфліктувати. Це перше. Друге, дитина просто так агресивною не стає», - зазначив фахівець.
Найчастіше булерами стають діти із неповноцінних, неблагополучних сімей, там, де дитина сама в ролі жертви. І вже поза домівкою вона намагається зробити все, аби самою не стати об’єктом цькування з боку однолітків.
«Як правило, діти агресори, діти-насильники, це колишні діти-жертви. Дитина страждає в своїй сім’ї, в неї накопичується величезна кількість агресії, і цю агресію треба кудись дівати, і тоді вона приходить у школу, стикається з меншими, слабшими, гуртуються в такі зграї, щоб не страшно було чинити насильство і вчиняють такі деструктивні дії», - підкреслив психолог.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!