У Запоріжжі затримали стрілка, який поцілив у авто кандидата в депутати
![](/sites/default/files/photo/2020-10/%D0%97%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%B6%D0%B6%D1%8F%20%D1%81%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BB%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B0.jpg)
У Запоріжжі обстріляли авто колишнього учасника АТО і кандидата в депутати міської ради.
Інцидент трапився 15 жовтня, коли чоловік рухався на своєму автомобілі «Фольксваген Кадді» по вулиці Приватній. У цей момент в нього хтось поцілив із невідомої зброї.
Внаслідок стрілянини ніхто не постраждав, було лише пошкоджено пасажирське вікно автомобіля. Чоловік звернувся у поліцію.
На місці працювала слідчо-оперативна група, яка змогла швидко вийти на стрільця. Ним виявився місцевий житель 1979 року народження. Стріляв він по автомобілю із пневматичної гвинтівки.
Пневматичну зброю забрали на експертизу, а її власника доставили до Комунарського відділення поліції для дачі пояснень.
Правоохоронні органи розпочали кримінальне провадження. Справу кваліфікували як «перешкоджання здійсненню виборчого права». Стрілку загрожує покарання у вигляді обмеження або навіть позбавлення волі від 2-ох до 5-ти років.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!