Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

МОЗ пропонує уряду ввести локдаун на новорічно-рідзвяні свята

Міністерство охорони здоров'я буде рекомендувати Кабінету міністрів ввести локдаун на початку січня.

Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами,  МОЗ не буде рекомендувати вводити суворий карантин до кінця грудня, оскільки бачить стабільний приріст нових випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків.

«Згідно з нашими медичними і епідеміологічними показниками ми бачимо ефективність тих карантинних обмежень, які вводилися на території країни, втому числі карантин вихідного дня. Карантин вихідного дня вводився з метою збити хвилю ураганного розповсюдження коронавірусної хвороби», - сказав міністр.

Степанов вважає, що українська медична система витримує поточне навантаження. При цьому він зазначив, що зараз лікарі працюють цілодобово.

"Ми будемо пропонувати Кабміну плановий суворий карантин з максимальними обмеженнями починаючи з перших чисел січня", - сказав міністр.

Степанов також повідомив, що такий карантин триватиме 3 тижні.

З його слів, метою введення локдауну на початку січня буде зменшення захворюваності на коронавірусну інфекцію в період, коли очікується сезонний пік захворюваності на грип.

До слова, Степанов вважає за доцільне вводити локдаун при збільшенні хворих на коронавірус до 25-30 тис. на добу і заповненості ліжок більш ніж на 75%. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков виступає за введення локдауну на 3-4 тижні якомога швидше.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

В Україні за минулу добу інфікувалися коронавірусом 3 939 людей.  Зокрема, захворіли 131 дитина та 238 медпрацівників. Про це по...

Поліція вже почала штрафувати власників авто з іноземною реєстрацією. ...

Мода на мітинги з блокуванням доріг в Україні продовжує зростати. У 2020-ому їхня кількість збільшилася до 90 тисяч, тоді як у попередні...

У Києві шкуродер сильно побив собаку та викинув її на мороз. ...

X