Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

В Україні почастішали напади на ЛГБТ, бо вони стали «видимими», - правозахисник. ВІДЕО

Україна ще на шляху до прийняття європейських цінностей, тож визнання ЛГБТ-спільноти - це справжній виклик для українського суспільства.

А тим часом ЛГБТ-люди змушені зустрічатись віч-на-віч із жорстокістю, порушенням їхніх прав та незацікавленістю проблемою з боку правоохоронних органів.

Як вважає виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко, раніше такі люди були вимушені мовчати про себе,  а зараз намагаються заявити про свої права.

Про це він заявив у коментарі "Магнолія-ТВ".

«Присутність ЛГБТ-спільноти у соціальному життя стає більш видимою. І це теж одна із причин того, що більше нападів на них є », - сказав він.

За словами Павліченка, найчастіше таких нападів стається у Києві на Подолі, де збираються різні неформальні угруповання. Останніх таких два сталося 14 і 17 грудня. Втім, на думку правозахисника, це свідчить про непростий шлях посилення "видимості".

«Я би не говорив, що зростає рівень насильства до цієї спільнот, просто йде процес посилення "видимості" представників цих спільнот. І те, що на сьогоднішній день уже є в звичайному європейському суспільстві: чи це Польща, чи Словаччина, Румунія, Франція чи Швеція– для нас ще є викликом, який інколи спричинює нездорову реакцію з боку церков ортодоксальних чи інших груп, які вважають себе носіями цінностей, які однозначно є правильними», - уточнив Павліченко.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Правозахисники просять українців із розумінням поставитись до жителів ОРДЛО, які покинули Донбас. Кажуть, вони ...

Найбільше про ці всі порушення знають правозахисники, які з моніторинговими візитами відвідують колонії по Україні. Черговою стала 45 ви...

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про амністію.  Таке рішення правозахисники вважають історичним. Адже вос...

В 2016 році в Україні на почалася реформа пенітенціарної системи. Зокрема зміни мали торкнутися медичного забезпечення у тюрмах. Покраще...

Міністр внутрішніх справ записав заспокійливе відео у зв’язку із загрозою повномасштабного вторгнення з боку Росії. Денис Монастирський ...

X