Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

У Кримінальному кодексі потрібно посилити відповідальність за злочини проти ЛГБТ, - правозахисник спільноти. ВІДЕО

Представники ЛГБТ-спільноти вимагають посилити відповідальність за злочини проти сексуальної орієнтації.

Гомосексуальні люди змушені зустрічатись віч-на- віч із жорстокістю, порушенням їхніх прав та незацікавленістю проблемою з боку правоохоронних органів, а напади на них найчастіше кваліфікують як хуліганство.

Аби це виправити, необхідні зміни до Кримінального кодексу, яким потрібно поставити сексуальну нетерпимість в один ряд із расовою чи національною, переконані у спільноті.

На цьому наголосив в ефірі ток-шоу «Відкритим текстом» ЛГБТ-активіст, правозахисник ЛГБТ-центру «Наш світ» Андрій Кравчук.

«Чи потрібно підсилити відповідальність? Так потрібно підсилити. Бо зараз у Кримінальному кодексі є такі обтяжливі обставини при скоєнні злочину як з мотивів нетерпимості релігійної, расової чи національної. Отак само до цього переліку потрібно додати ще нетерпимість за сексуальною орієнтацією та ідентичністю, станом здоров’я, місця проживання, мови тощо». – сказав він.

За словами ЛГБТ-активіста, це до дозволить поліції правильно кваліфікувати і розслідувати ці злочини.

«Зараз вони не фігурують у поліцейській статистиці, бо вони жодним чином не виділені. Коли кажуть, що це не становить проблеми, то це тому, що про це не говорять, не повідомляє поліція, ці випадки ніде не фіксуються, держава на них не звертає уваги.

За словами правозахисника, держава має подати суспільству чіткий знак, що не можна скоювати злочин проти людей просто за те, ким вони є.

«Коли людину б’ють за те, що вона єврей, чорношкіра чи гомосексуальної орієнтації, це називається нетерпимість, розпалювання ворожнечі між українцями, бо ми всі українці», - підкреслив Андрій Кравчук.

Повну версію програми дивітья на ютуб-каналі "Магнолії-ТВ" за посиланням - https://youtu.be/quDalMM5-eQ

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Правозахисники просять українців із розумінням поставитись до жителів ОРДЛО, які покинули Донбас. Кажуть, вони ...

Найбільше про ці всі порушення знають правозахисники, які з моніторинговими візитами відвідують колонії по Україні. Черговою стала 45 ви...

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про амністію.  Таке рішення правозахисники вважають історичним. Адже вос...

В 2016 році в Україні на почалася реформа пенітенціарної системи. Зокрема зміни мали торкнутися медичного забезпечення у тюрмах. Покраще...

Міністр внутрішніх справ записав заспокійливе відео у зв’язку із загрозою повномасштабного вторгнення з боку Росії. Денис Монастирський ...

X