Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

На Житомирщині, поки шукали зниклого 8-річного хлопчика, він мирно спав на горищі

На Житомирщині зникнення 8-річного Артура наполохало все село Міньківці.

Уранці дитина пішла до школи і не повернулася ні у звичний час, ні за кілька годин потому. Мама хлопця спочатку самостійно розшукувала малого, а потім звернулась за допомогою до поліцейських.

На початку пошуків з’ясувалось, що малого востаннє бачили близько 17-ої години вечора у місцевому парку. Однак, коли поліцейські не знайшли його там, по тривозі був піднятий увесь особовий склад відділення. Також до села були викликані додаткові сили поліцейських, у тому числі кінологи.

«Ми розуміли, що ситуація може мати серйозні наслідки, оскільки пора і холодна, і темна, і пізня, а хлопцеві лише 8 років. Зі слів рідних, підстав, щоб він добровільно не повернувся додому не було,  - розповіла начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП Наталія Гончарук.

Поліцейські розпочали пошуки у двох напрямах: перевіряли друзів, однолітків та знайомих хлопця, а також обстежували житлові будинки  та закинуті хати-пустки.

Огляд також провели і в оселі, де хлопець і мешкає, хоч, за словами матері, вона уже все перевірила. Однак, яке ж було здивування правоохоронців, коли на горищі будинку, посеред сіна, вони знайшли ...Артура, який мирно спав.

Уже пізніше у розмові з ювенальними інспекторами малий розповів, що, попри заборону матері, пішов до парку та загрався там, а коли зрозумів це, то боявся повертатись додому, тому й заховався на горищі.

Нині з родиною працюють ювенальні інспектори, які роз’яснюють наслідки такої поведінки і старшим членам сім’ї, і юним.

Водночас напередодні зимових канікул поліцейські радять батькам заздалегідь подбати про дозвілля дітей та належний нагляд за ними, аби убезпечити їх від ризикованих факторів.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Житомирська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Хоча провалля було огороджене, якимось чином літня жінка потрапила у нього і не могла самостійно вилізти звідти. Тоді на допомогу кинули...

В ізоляції та в небезпеці через смертельну хворобу. З настанням пандемії ковід-19 жителі тимчасово окупованих території Донецької та Луг...

Загострення ситуації із коронавірусом в Україні продовжується. Дніпропетровщина, Донеччина, Запоріжжя, Одещина, Херсонщина, а тепер...

В Турецькому Олюденізі постраждала українка. Дівчина брала участь в Міжнародному фестивалі повітряних ігор. ...

О 20:21 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в квартирі десятиповерхового житлового будинку. Про це сповістили оче...

X