На Волині шкуродери підстрелили лебедя на озері. ФОТО
![](/sites/default/files/photo/2021-01/%D0%9B%D0%B5%D0%B1%D1%96%D0%B4%D1%8C%20%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%203.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-01/%D0%9B%D0%B5%D0%B1%D1%96%D0%B4%D1%8C%20%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0%202.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-01/%D0%9B%D0%B5%D0%B1%D1%96%D0%B4%D1%8C%20%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8.jpg)
У Луцьку до місцевого контактного зоопарку доправили пораненого лебедя. Птаха підстрелили невідомі «мисливці» на озері у селі Лище, що на Волині.
Про це повідомляється на сторінці Луцького зоопарку у соцмережі.
"Після дзвінка небайдужих громадян з озера у Лищі ми забрали лебедя. Травмована особина вже зовсім не мала сил і лише сиділа біля самого берега. Але найгірше у цій історії те, що птах – підстрелений. Якась двонога істота, вочевидь, добряче "розважилася", - написали працівники зоопарку.
Зоофахівці розповіли, що поранений птах став першим підопічним закладу у новому році, втім через свої рани є сумніви, що він зможе повернутися у дику природу.
«У нас з'явився новий підопічний, якого навіть за умови успішного лікування ми навряд чи зможемо повернути у дику природу. І все тому, що не всі люди – люди. Є серед них і людиська, за довіру до яких не раз розплачуються своїм здоров'ям чи й життям ті, кого називаємо братами нашими меншими», - констатують у зоопарку.
Жителька села, у якому підстрелили пернатого, розповіла у коментарях до посту, що у їхньому селі вже давно хтось стріляє по птахах, але шкуродера до цих пір не впіймали.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!