Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

На Одещині поліцейські встигли врятувати жінку, яка ледь не померла від задухи. ВІДЕО

На Одещині дивом вдалося врятувати життя жінці. Їй допоміг у цьому щасливий збіг обставин і поява поліцейських у потрібний момент.

Нещасний випадок трапився у місті Кілія. 30-річна місцева жителька поперхнулася їжею і почала задихатися, а вдома була лише 7-річна донечка. Опанувавши паніку, жінка побігла до сусідів, стан її був критичний. На щастя, поряд опинився екіпаж групи реагування патрульної поліції.

Дізнавшись, що сталося, хлопці миттю повезли потерпілу до лікарні, надаючи їй по дорозі першу домедичну допомогу. Вже від лікарів вони дізналися, що спізнилися б бодай на 5 хвилин, пацієнтку не врятували б.

На щастя, історія з жінкою завершилася щасливо. За кілька днів поліцейські, які врятували молоду жінку, провідали її вдома.

Називаючи хлопців героями, вона зустріла їх з усмішкою та словами вдячності за допомогу. Правоохоронці ж кажуть, що героїзму в їхніх діях немає: вони просто виконували свою роботу.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Одеська

Поліція вже почала штрафувати власників авто з іноземною реєстрацією. ...

Мода на мітинги з блокуванням доріг в Україні продовжує зростати. У 2020-ому їхня кількість збільшилася до 90 тисяч, тоді як у попередні...

У Києві шкуродер сильно побив собаку та викинув її на мороз. ...

Масштабна пожежа у курортній зоні Одеси. На Аркадії спалахнув готель. У зв'язку із загрозою швидкого розповсюдження вогню оголошено підв...

X