Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Акція протесту, влаштована націоналістами під посольством Ізраїлю, виглядала як провокація, - Коцаба. ВІДЕО

Провокативною вважає акцію протесту, яку влаштували націоналісти у Святвечір під Посольством Ізраїлю у Києві  у відповідь на критику посла Джоела Ліона вшанування Бандери в Україні, опозиційний журналіст Руслан Коцаба.

Про це заявив в ефірі ток-шоу «Відкритим текстом».

"Провокація була в тому, що оті всі смолоскопи, фаєра ( на акції протесту під Посольством Ізраїлю у Києві – ред)  виглядали як картинка для "Раша тудей". Якби це було не вночі, коли посла взагалі немає у посольстві, якби мирна акція відбулася вдень чи у вигляді круглого столу, читань, як свободівці проводять, то було би інше», - сказав він.

Журналіст не допускає, що на дипломата могла вплинути російська пропагандистська машина, при цьому нагадав, що посол Ізраїлю в Україні висловився за визнання своєю державою Голодомору 32-33  років геноцидом українського народу.

«Якраз Джоел Ліон, посол Ізраїлю в Україні, по-перше не можна сказати, що він є промосковський, по-друге, він чи не єдиний посол, який неодноразово наголошував, що треба визнати Голодомор українців на державному рівні в ізраїльському парламенті, тому виглядало як провокація. Я теж не погоджуюся у всьому із послом ( щодо його заяви про вшанування Бандери в Україні – ред)», - зазначив Руслан Коцаба.

Повну версію програми дивіться на ютуб-каналі "Магнолії-ТВ" за посиланням https://youtu.be/DguW6SNgcVA

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

Поліція вже почала штрафувати власників авто з іноземною реєстрацією. ...

Мода на мітинги з блокуванням доріг в Україні продовжує зростати. У 2020-ому їхня кількість збільшилася до 90 тисяч, тоді як у попередні...

У Києві шкуродер сильно побив собаку та викинув її на мороз. ...

Масштабна пожежа у курортній зоні Одеси. На Аркадії спалахнув готель. У зв'язку із загрозою швидкого розповсюдження вогню оголошено підв...

X