Перейти до основного вмісту

ВОЄННІ ЗЛОЧИНИ

Держава має безкоштовно вакцинувати всіх українців від коронавірусу, - адвокат. ВІДЕО

Вже у лютому в Україні має стартувати вакцинація від коронавірусу. Принаймні, це обіцяють у міністерстві охорони здоров'я. Відомо, що ще в грудні минулого року було затверджено план імунізації населення від COVID-19.

В першу чергу вакцину мають отримати люди із груп ризику, а в другу, всі інші українці, коли вакцина від COVID-19 буде у вільному доступі. Влада обіцяє вакцинувати власним коштом, але чи стосується це всіх українців - під питанням.

Втім, адвокат Ростислав Кравець вважає, що держава має вакцинувати від коронавірусу всіх українців безкоштовно. Про це він повідомив на своєму ютуб-каналі.

«За  питання вакцинації має відповідати, я вважаю, держава. І за побічні реакції, компенсації і лікування і проведення цієї вакцинації. Хоча наш президент сказав, що буде робити (вакцинацію – ред.) за свої. І перші особи держави будуть робити за свої, то він пропонує, щоб вакцинація відбувалася за особисті накопичення громадян. Я вважаю, що цього допускати не можна», - сказав він.

На думку юриста, вакцинація має певні ризики, за які має нести відповідальність держава.

«Держава несе відповідальність за здоровя громадян. І вся вакцинація, будь ти президент чи прибиральник, водій чи юрист чи лікар, всім вакцина має робитися однаково безкоштовно. Є питання першочерговості вакцинації, кому вакцину повинні зробити у першу чергу, а хто може зачекати. Але вона має бути безкоштовною для всіх. Це  моє залізне переконання, тому що держава несе відповідальність. Розмова про платні вакцини недопустимі. Це чергова спроба держави зняти із себе відповідальність», - підкреслив Ростислав Кравець.

Нагадуємо, у МОЗ очікують, що сукупно буде вакциновано від коронавірусу понад 21 мільйон українців, тобто близько половини всього населення країни. Щеплення має бути виключно добровільним. При цьому, як запевнив глава МОЗ України Максим Степанов, українці отримуватимуть паспорти вакцинації від OVID-19 так само, як і жителі Європейського Союзу.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

У хаосі війни на початку повномасштабного вторгнення рф у місті Ізюм на Харківщині зникла безвісти 17-річна Настя, яка жила тут зі своїм...

Коли почалося повномасштабне вторгнення, чоловік, який був на заробітках у Франції, вирішив якнайшвидше повертатися до України, у село М...

Селище Димер, Київська область. Тут, усього за тридцять кілометрів від столиці, у лютому-березні 2022-го року коївся справжній жах. Диме...

Війна застала у Мощуні пані Катерину з чоловіком, дітьми та онукою. Коли вони почули, що почалося повномасштабне вторгнення, то й уявити...

Це дуже непроста історія двох сестер з Маріуполя –   17-річної Саші та 14-річної Насті Ліпунових. Вони зн...

X