Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Під виглядом свободи слова пропагандисти часто захищають своє право вести напад на суспільство, - Герасим’юк. ВІДЕО

У Національній Раді з питань телебачення та радіомовлення сподіваються, що новий закон про медіа, який викликав багато суперечок у журналістській спільноті, дасть право регулятору боротися із фейками та російською пропагандою в інформаційному просторі.

На цьому зокрема наголосила в інтервю «Магнолія-ТВ» голова Нацради, відома журналістка і телеведуча Ольга Герасим’юк.

«Свобода слова – це відповідальність за те слово, яке ти промовляєш в ефірі, тому що це не шоу, це вплив на свідомість Коли йдеться про свободу слова, а особливо в умовах війни це дуже дражливе слово. І дотриматися свободи слова ми мусимо і не перебрати межу і не переступити межу теж мусимо. Коли йдеться про свободу слова, то я би говорила про підвищення почуття відповідальності перед законом, який регулює цю свободу слово. І його не обмежує», - сказала вона.

Очільниця Нацради також нагадала, що в умовах війни держава має право захищати свій суверенітет в інформаційному просторі.

«В умовах війни держави задля інтересу своєї незалежності, самостійності і непорушності мають право на певні обмеження свободи слова. Хоча ми говоримо зараз про дотримання того закону застарілого, за яким ми живемо з початку нашої незалежності», - зазначила Герасимюк.

За її словами, наразі в умовах війни на сході дуже важливо захистити українське суспільство від засилля російської пропаганди і маніпуляцій свідомістю українців.

«Хочу, щоб глядач уважно придивлявся до того, хто кричить про захист свободи слова, бо дуже часто за цим стоїть технологія за допомогою якої пропагандисти захищають своє право вести напад на суспільство», підкреслила Ольга Герасимюк.

Повну версію програми ви можете подивитися на ютуб-каналі "Магнолії-ТВ" за посиланням: https://youtu.be/wkzlGFe0XQE

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Хочуть, коли можуть. Лише тиждень знадобився правоохоронцям, аби закінчити розслідування злочину проти&nbs...

В’язні, які скористалися фінансовою можливістю відбувати покарання у кращих умовах, можуть повернутис...

Всі мають «сидіти» у рівних умовах вважає Уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова. Омбудсмен звернулась до суду з...

Чи мають право вчителі робити зауваження учням, підвищувати голос, якщо ті стають некерованими? Дискусія про це в Україні триває, як з б...

Інцидент, який стався у сьомому класі однієї з київських шкіл, змусив батьків засумніватися у тому, що учень завжди правий. Йдеться про ...

X