Перейти до основного вмісту

ЗЛОЧИНИ

На Житомирщині поліцейські притягнули до відповідальності батьків восьмикласниці за булінг її однолітки

На Житомирщині у Ружинському районі області поліцейські розбирались у цькуванні 13-річної дівчинки через соціальну мережу.

До поліцейських звернулась схвильована жителька одного із сіл, яка і розповіла про ситуацію. За словами жінки, вона помітила зміни у поведінці своєї 13-річної доньки. Під час шкільних зимових канікул настрій дівчини став вкрай пригніченим, вона часто плакала і ні з ким не спілкувалась.

Врешті юначка зізналась про  цькування у соціальній мережі. Віртуальні напади, образи і погрози здійснювались через акаунти різних користувачів уже тривалий час.

Поліцейські з’ясували, що до віртуальних знущаннях з тінейджерки причетна її однокласниця. Вона й спровокувала подальше цькування однолітки на її сторінці у соцмережі. Кривдниця здійснювала віртуальні напади і через фейкові, спеціально створені, акаунти.

Із винуватицею, теж 13-річною жителькою Ружинщини, та її родиною поліцейські  провели роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості подібної поведінки і правових наслідків систематичного цькування.

Оскільки дівчина не досягла віку настання адміністративної відповідальності, то протокол за фактом булінгу складено на її  мати. Нині адмінматеріали передані на розгляд суду.

Нагадаємо, за чинним законодавством за булінг передбачено накладення штрафу у тому числі на батьків неповнолітнього порушника від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або призначення громадських робіт.

Водночас поліцейські звертаються до громадян: якщо ви помітили очевидні зміни у поведінці ваших неповнолітніх дітей або учнів, відверте пригнічення, замкнутість, страх перед однолітками і пов’язані з ними небажання відвідувати школу, - це приводи для серйозного занепокоєння і розмови.

Правоохоронці закликають усвідомлювати і не замовчувати випадки булінгу, щоб не сприяти порушникам і запобігти наслідкам цькування.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Житомирська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Розпочалася чотириста шістдесят дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Російська фе...

За процесуального керівництва Херсонської та Бериславської окружних прокуратур розпочато досудове розслідування у кримінальних проваджен...

За процесуального керівництва Слобідської та Шевченківської окружних прокуратур м. Харкова розпочато досудові розслідування за фактами п...

Протягом вчорашнього дня росіяни здійснили 19 обстрілів. Зафіксовано 71 вибух. Обстрілів зазнали Білопільська, Краснопільська, Юнаківськ...

Триває чотириста шістдесят восьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Протягом доби прот...

X