Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

«Принцеса + принцеса»: цей комікс допоможе протидіяти булінгу проти ЛГБТ-дітей, - правозахисниця. ВІДЕО

У коміксі «Принцеса + принцеса. Довго і щасливо» про одностатеве кохання дівчаток немає пропаганди гомосексуалізму. Це комікс про толерантність до ЛГБТ-людей.

На цьому наголосила у коментарі «Магнолія-ТВ» засновниця ГО  «Батьківська ініціатива «ТЕРГО» Олена Глоба, яка також є матір’ю сина-гея і захищає права ЛГБТ.

Нагадаємо, поява книги про одностатеві стосунки збурила українське суспільство. Мало того, Мінкульт закупив 1200 екземплярів коміксу для дитячих бібліотек, аби вчителі та учні стали більш толерантними до юних геїв та лесбійок.

За словами правозахисниці, в Україні бракує такої літератури.

«Мені дуже прикро, що такої літератури в українських бібліотеках бракує. Її майже нема. Я вітаю те, що цей комікс зявився. Я вважаю, що це корисно, що це допоможе протидіяти булінгу, тому що діти не проінформовані. У них  немає джерел для інформації. Ми знаємо, що і вчителі гомофобні. Через що – через брак інформації. Для дітей такий комікс в такій простій формі, яскравий донесе цю інформацію, яка потрібна. Я вітаю, що така інформація зявляється у нашому суспільстві», - сказала вона.

Поборниця прав ЛГБТ-дітей і їхніх батьків також заперечила, що така література є пропагандою одностатевих стосунків.

«Я не вважаю таку книгу ніякою пропагандою. Я вважаю її просто джерелом інформації. Мій син у 2003 році зробив камінг-аут (відкрите зізнання у своїй сексуальній приналежності – ред), коли жодного джерела інформації не було в Україні, а він все одно зробив таке зізнання, що він гей, йому було 13 років. У нього  не було жодного доступу до пропаганди. Я не згодна, що така література є пропагандою», - підкреслила Олена Глоба.

Подробиці  дивіться у черговому випуску "ЧП-ДНЯ" на телеканалі «ЧП.INFO».

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Міграційна криза на Білорусько-Польському кордоні. Конфлікт країн, конфлікт політиків. Геополітичні змагання. Здавалось би, до чого тут ...

Діти продали стару іграшку перехожому,щоб купити квиток і втекти подалі з дому від знущань п’яного вітчима. Підліток,який спав просто на...

Анонсований Міністерством внутрішніх справ пілотний проєкт під назвою «Вихователь безпеки» таки запустився. Взяти участь у ньому поки що...

Нервова робота та маленькі зарплати. Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький...

Дитяче щастя… це зростати в любові, в сімейному оточенні, мати друзів, веселитись з ними, ходити в школу і пізн...

X