Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Хотіли лебедів побачити: у Коблево водій фури врятував 3-ох дітей, які провалилися під лід. ВІДЕО

У курортному Коблево нині зовсім не пляжний сезон. Крига скувала місцеві водойми, однак, не варто думати, що такий лід стійкий.

Очевидно, про  це не подумали троє дітлахів, які вирішили прогулятися по замерзлому Тилігульському лиману і провалилися.

На щастя дітей, які потрапили у біду побачив водій фури Ігор Григорян. Чоловік якраз повертався з Коблево назад до м. Южний після розвантаження будівельних матеріалів. Проїжджаючи мостом, побачив, що на льоду відбувається якась метушня. Зупинився і розгледів, що у воді опинились люди, а коли підбіг ближче, з'ясувалось, що тоне троє дітей.

Спочатку рятівник спробував зайти на лід, але двічі провалився по коліна. Тоді, зателефонувавши рятувальникам, зробив із ременів стяжки вантажу мотузку та по-одному почав витягувати дітей на берег. Тоді на допомогу вже долучились і місцеві мешканці, тож рятували потопельників всі гуртом.

Хлопці розповіли, що вийшли на лід, задля того, щоб подивитись на лебедів, але раптом провалились.

Місцеві забрали дітей, орієнтовно 10-ти, 12-ти років та відвезли до місцевої амбулаторії. Дітлахи промерзли так, що вже не могли ходити. Лікарі зізналися, що їх з ознаками обмороження привезли в лікарню. 

За словами рятівника, хлопці пробули у крижаній воді не менш, ніж 15-20 хвилин. Глибина, у місці де вони провалились, сягала по шию. Так, що дуже добре, що встигли врятувати “шибеників”. Наразі стан здоров'я дітей задовільний, вони одужують.

Рятівник розповів, що безумовно, посварив дітей за необдуманий вчинок, але ж і у самого зростає син, зараз йому 7 років, а діти допитливі та вважають себе дорослими. Ігор впевнений, що обов'язково слід навчати та спілкуватись із дітлахами щодо безпеки та слідкувати, де вони проводять своє дозвілля.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Миколаївська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Ужгородська поліція фактично підтвердила, що 2 автівки місцевого журналіста Павла Білецького підпалили. ...

У Львові шахраї обдурювали людей, облаштувавши фейковий обмінний. До поліції зателефонував місцевий житель, розповів, що знайшов у Львов...

У мовний скандал потрапив ресторан у Вінниці. Офіціант під час обслуговування клієнтів відмовився перейти з російської на українську. Ад...

У Маріуполі чоловік зайшов до транспорту з ножем і почав залякувати кондуктора. За словами очевидців, кондуктор попросила одного з пасаж...

В Одесі звільнили вчителя, який силоміць тягнув одного з учнів до директорського кабінету. Раніше ж, у соцмережах з’явився відеозапис вч...

X