Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

З місця події: у Києві на Оболоні врятували людину, яка провалилася на льоду. ВІДЕО

Рятувальники Київського гарнізону сьогодні врятували на водоймі людину, яка провалилася на льоду. Все сталося у затоці Вовкувата, що в Оболонському районі столиці.

Все відбулося в рамках показово-профілактичного рейду на льоду, який пройшов у столиці на базі частини пожежно-рятувальних робіт на водний об’єктах.

До заходу були також залучені водолази столичної служби порятунку «101» , які показали та розповіли, як врятувати людину, яка тоне, а також як поводитися потерпілому у такій надзвичайній ситуації.

Попри застереження рятувальників та не стійку морозну температуру на кризі було чимало рибалок, які продовжують займатися улюбленим заняттям.

Рибалки переконані, що рибалити можна ще 2-3 дні. Перевіряють товщину криги спеціальними приладами. За підрахунками вудкарів, зараз вона становить 10-15 сантиметрів.

У зв’язку з потеплінням та підвищеною небезпекою перебування на льоду, рятувальники закликають дотримуватися всі правил та не ризикувати, адже небезпека зростає саме навесні, коли активно починає танути крига на водоймах.

Подробиці дивіться у випуску новин на телеканалі «ЧП.INFO» о 19:00.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ
X