Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

МОЗ планує завтра розпочати вакцинацію від коронавірусу

Міністерство охорони здоров'я планує розпочати вакцинацію від коронавірусу 24 лютого, як тільки перші вакцини прибудуть до областей.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу.

"Вакцинацію плануємо розпочати вже завтра (24 лютого – ред.) після доставлення перших партій з постійним нарощуванням потужностей і розгортанням якомога більшої кількості точок та пунктів щеплення", – сказав він.

Головний санітарний лікар уточнив, що наразі вакцину доставлено ​​на склад "Укрпромпостач", де відбувається вхідний контроль препарату.

Потім вакцину буде доставлено ​​в перші 6 областей на склади, звідки мобільні групи будуть перевозити її безпосередньо в установи охорони здоров'я.

"Завтра, з самого ранку, 11 автомобілів відправляться в подорож і будуть доставляти вакцину на обласні склади... Вакцинація починається після доставки вакцини", - сказав Ляшко.

Зазначається, що разом з вакцинами будуть видаватися шприци, бокси безпечної утилізації шприців, бланки інформованої згоди на вакцинацію та інформаційні матеріали.

Нагадаємо, 23 лютого літак з  першими 500 тис. доз вакцини проти коронавірусу, індійським аналогом Oxford/AstraZeneca CoviShield,   приземлився в Україні.

Днем раніше МОЗ України зареєструвало вакцину проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca для екстреного медичного застосування.

Першими вакцину від коронавірусу отримають Житомирська, Київська, Чернігівська, Черкаська, Полтавська, Вінницька області та Київ.

Фахівці розповідають, що Щеплення CoviShield роблять двома дозами у руку. З інтервалом від чотирьох до 12 тижнів між першою і другою дозами.

Першими щепитися від коронавірусу мають люди з груп ризику - медики, поліція, військові та люди з хронічними захворюваннями.

За підрахунками МОЗ, першочергової вакцинації в Україні потребують приблизно 21 млн людей.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Кількість хворих на коронавірус зменшилась до 3 261 нового випадку за добу. Зокрема, захворіли 160 дітей та 54 медпрацівники. ...

«Ні, з’їзду суддівської нечесті!» - акція протесту під таким гаслом пройшла сьогодні  у Києві. Ще зранку активісти зібралися під...

У Миргороді, в одному з приватних будинків по провулку Мінзаводькому, пролунав вибух. Про це до Миргородського райвідділу поліції пов...

«Ні - російській весні!» - головний заклик, з яким до будівлі засідань Комітетів Верховної Ради прийшли кілька сотень патріотів. Людей о...

До Верховної Ради внесли законопроект про колабораціонізм. Пропонується кримінальна відповідальність за публічну підтримку дій Росії про...

X