Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Відеокамери у кожному медкабінеті – це приниження для лікаря і для пацієнта, - профспілка. ВІДЕО

Контроль чи приниження? В Україні все більше обговорюють необхідність встановлення відеокамер у кожному медичному кабінеті. Особливо після низки гучних кримінальних справ і розслідувань проти медиків.

Так, на Рівненщині завдяки відеозйомці розпочато розслідування проти стоматологині, яку підозрюють у побитті дітей на прийомах.

Втім, керівник профспілки медиків України Олег Панасенко виступає проти запровадження суцільної системи відеонагляду у медичних кабінетах і вважає її малоефективною і такою, що принижує і лікаря, і пацієнта.

Про це він заявив у коментарі «Магнолія-ТВ».

«Камера не повинна стояти в кожному кабінеті. Тому що лікар, окрім того, що він є спеціаліст, він ще є і людина. Так, камеру можна поставити під час проведення якогось слідства і це повинно бути поодиноким епізодом. Медики ж не раби. Вони такі самі громадян з такими самими правами, як інші», - зазначив він.

При цьому Олег Панасенко визнає, що серед медиків трапляються злочини, які мають жорстко каратися.

«Звісно з’являються такі медики, які просто жахливо відносяться до пацієнтів, але це ж поодинокі явища». …«Звісно, коли з’являються такі ганебні явища у будь-якій професії, то повинно бути відповідне жорстоке покарання і повинен бути розголос, що таку людину було покарано, щоб всі бачили і боялись», - підкреслив керівник профспілки.

У проблематиці розбиралися наші журналісти. Подробиці  дивіться у черговому випуску "ЧП-ДНЯ" в блоці новин на телеканалі «ЧП.INFO».

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Правозахисники просять українців із розумінням поставитись до жителів ОРДЛО, які покинули Донбас. Кажуть, вони ...

Найбільше про ці всі порушення знають правозахисники, які з моніторинговими візитами відвідують колонії по Україні. Черговою стала 45 ви...

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про амністію.  Таке рішення правозахисники вважають історичним. Адже вос...

В 2016 році в Україні на почалася реформа пенітенціарної системи. Зокрема зміни мали торкнутися медичного забезпечення у тюрмах. Покраще...

Міністр внутрішніх справ записав заспокійливе відео у зв’язку із загрозою повномасштабного вторгнення з боку Росії. Денис Монастирський ...

X