Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Ідея заборонити проплачені мітинги виглядає дикуватою, - Корчинський. ВІДЕО

Міністерство внутрішніх справ хоче заборонити проплачені мітинги і ввести за це кримінальну відповідальність. З ідеєю виступив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Втім громадський діяч Дмитро Корчинський, який сам неодноразово організовував мітинги, вважає таку ініціативою дикуватою і нелогічною.

Про це він заявив у коментарі "Магнолія-ТВ".

"Сама по собі ідея вводити кримінальну відповідальність за те, що хтось проплачує законну діяльність є дикуватою і алогічною". .." У нас мітинги не заборонені Конституцією, чому вони мають бути заборонені Кримінальним кодексом", - здивувався він.

Корчинський застерігає, що незрозуміло, як влада буде визначати що таке проплачена акція, тоді під загрозою може бути будь-яка акція протесту.

"Так можна дискредитувати будь-який мітинг. Збирається спонтанний мітинг. Ми посилаємо туди людину, яка наймає 10 людей, їм платить і все. Будь-який мітинг у нас  уже може вважатися проплаченим. Хтось наприклад вирішив туди підігнати озвучку. За озвучки він платить, за охорону озвучки він комусь платить, за технічне обслуговуванян озвучки він платить. Тобто це все учасники мітингу, хто займається цією озвучкою, яким платять. Отже і весь мітинг проплачений. І таких от моментів ми можемо знайти безліч", - підкреслив Корчинський.

У проблематиці розбиралися наші журналісти. Подробиці  дивіться у черговому випуску "ЧП-ДНЯ" в блоці новин на телеканалі «ЧП.INFO».

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

15-річний Костя Тижнєвой і 16-річна Ангеліна Буйнова зникли у т.о. Донецьку, а 3-річний Дем’янчик Тюрін у Маріуполі. Подробиці у віде...

13 червня о 02:05  до Служби порятунку «101»  надійшло повідомлення про те, що в приватному одноповерховому житловому буд...

13 червня о 07:51 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення від служби 102...

13 червня о 04:31 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про пожежу у с....

X