Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

СБУ має перевірити тих, хто оскаржує перейменування вулиць в честь радянських діячів, - Мірошниченко. ВІДЕО

Народний депутат 7 скликання, один із лідерів ВО «Свобода» Ігор Мірошниченко вважає, що  СБУ мала би зацікавитися тими людьми, які відстоюють в Україні назви вулиць і проспектів в честь радянських діячів.

Про це він заявив в ефірі то-шоу «Відкритим текстом».

Так, у Києві «яблуком роздору» став  Московський проспект  і його перейменування в честь Степана Бандери, а от у Харкові – це проспект Григоренка, який місцева влада забажала втретє перейменувати на Маршала Жукова.

«Оскарження присвоєння проспекту у Києві звання Бандери і Шухевича відбувалося за ініціативи таких собі громадських організацій, які фінансувалися Кремлем. І я розумію, що ГО, фінансування яких відбувається з Кремля, оскаржують присвоєння звання Героям України», - сказав Мірошниченко.

На думку політика, потрібно перевірити фінансування тих організацій, які так лобіюють радянські топоніми, зокрема у Харкові.

«Коли у Харкові депутати місцевої ради на чолі з виконувачем обов’язків відстоюють російські наративи російський погляд на історію , в мене питання, з а чиї гроші їх фінансують? Бо одна річ , коли в суді, Окружний адмінстративни1й суд міста Києва імені Павла Вовка і ГО «Березно», яка фінансується Кремлем, і намагається оскаржити Бандеру і Шухевича, а інша річ, коли у Харкові оскаржують рішення суду вже депутати місцевих рад. Очевидно, СБУ потрібно розібратися із цими людьми», - наголосив Ігор Мірошниченко.

Тим часом харківський обласний осередок ВО "Свобода" оскаржує у суді рішення міської ради утретє перейменувати проспект Григоренка на проспект маршала Жукова.

Повну версю програми дивіться на нашому "Ютуб-каналі" за посиланням: https://youtu.be/Ltkh2TbkLC0

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Київ. Квітень 2021. У той час, коли кияни та ті хто приїхав у столицю на заробітки вимушені залишатися вдома – під будівлею та всередині...

Диму було стільки, що він окутав весь двір поряд з висоткою. Все це знімали очевидці з сусідніх висоток. Рятувальники прибули вчасно. Лю...

Не зважаючи на локдаун майже по всій Україні, у Верховній Раді кипить робота. Мало того, сам спікер парламенту Дмитро Разумков розкритик...

Крим увійшов в 10-ку десятку територій де найменше дотримуються права людей та обмежують свободу слова. ...

Львівські лікарі визволяли пальчик 1,5-річної пацієнтки, яка потрапила у пастку домашньої сільнички. Про це розповіли на сторінці Львівс...

X