Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Президент може у будь-який момент призивати резервістів без мобілізації, - юристка. ВІДЕО

Люди, які відслужили, не можуть спокійно спати і складати плани на майбутнє.

Президентський законопроект про призов  дозволяє Володимиру Зеленському без оголошення мобілізації, тобто без згоди Верховної Ради, призивати резервістів першої черги на військову службу у будь-який момент.

Своє занепокоєння з цього приводу висловила юристка ГО «Юридична сотня» Марія Звягінцева.

Вона розповіла у коментарі "Магнолія-ТВ", що юристи наполягали, щоб цей проект стосувався лише осіб, які підписали контракт, тобто взяли на себе добровільно певні обов’язки. Проте все ж таки в редакції до остаточного читання залишила версія про резервістів оперативного резерву без поділу якогось.

«Люди, які вже відслужили, вони невідомо коли і невідомо на скільки, невідомо, з яких причин, можуть бути викликані знову. Окрім наявності особливого періоду з 2014-го року більше ніяких запобіжників щодо того, що коли в якій ситуації, скільки чоловік можуть викликати, більше нічого не встановлено», -  сказала вона.

За її словами, через такі нововведення, ветерани можуть бути дискриміновані.

«По суті ветеранів будь-коли зможуть викликати, незалежно від того, чи він проходить психологічну реабілітацію чи тільки влаштувався на нову роботу або пройшов підвищення кваліфікації, яка за ним зберігалася під час його служби. І власне це не позитив і для ветеранів, і для роботодавців, звичайно. Тобто, вони з більшою обережністю будуть розглядати можливість працевлаштування ветеранів, звичайно», - підкреслила юристка.

У проблематиці розбиралися наші журналісти. Подробиці  дивіться у черговому випуску "ЧП-ДНЯ" в блоці новин на телеканалі «ЧП.INFO».

 

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Міграційна криза на Білорусько-Польському кордоні. Конфлікт країн, конфлікт політиків. Геополітичні змагання. Здавалось би, до чого тут ...

Діти продали стару іграшку перехожому,щоб купити квиток і втекти подалі з дому від знущань п’яного вітчима. Підліток,який спав просто на...

Анонсований Міністерством внутрішніх справ пілотний проєкт під назвою «Вихователь безпеки» таки запустився. Взяти участь у ньому поки що...

Нервова робота та маленькі зарплати. Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький...

Дитяче щастя… це зростати в любові, в сімейному оточенні, мати друзів, веселитись з ними, ходити в школу і пізн...

X