Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Сексуалізація дітей в Інтернеті – це не норма, - дитяча психологиня. ВІДЕО

Неприпустимим вважає відвертий дорослий контент із дітьми у соцмережах дитяча психологиня Ольга Копчинська.

Про це вона повідомила у коментарі «Магнолія-ТВ».

Мова йде про так звані стосунки  8-річної дівчинки і 13-річного хлопчика в Україні, про які вони розповідають у соцмережах. Мало того, у мережі також тиражуються світлини дітей у дорослому одязі і відвертих образах.  Їхній недитячі пости спровокували хвилю обурення в країні та зацікавили правоохоронні органи, там розпочали розслідування.

«Я помічаю експлуатацію і певною мірою психологічне, економічне і сексуальне насилля. Тому, що мати стосунки у 8 років – це не є нормою. У такому віці нормальні стосунки виглядають як дружба, коли хлопчики можуть, наприклад принести портфель дівчинки додому», - сказала дитяча психологиня.

За її словами, надмірна сексуалізації дітей у такому віці, хай навіть зрежисована дорослими, може відбитися на їхньому дорослому сексуальному житті та на їхньому емоційному і психологічному стані.

 « Коли йде сексуалізація дитини, вона сприймає це як норму, тому що у дитини такому віці не 100 % усвідомлена. В неї немає критичного мислення. Вона не може нести і розуміти наслідки своїх дітей. Тому, звичайно, це обовязок батьків. Це може призвести до того, що вона в цьому віці сприйме, що нормально сексуалізувати стосунки і показувати своє тіло. У дорослому віці це все може виглядати, що вона таким чином за рахунок свого тіла буде здійснювати всі свої мрії. А ми всі розуміємо, наскільки це нездорова ідея», - зазначила експертка.

Психологиня попереджає - зловживання гламурним, сексуалізованим образом небезпечне не лише для конкретної дівчинки-блогерки, але й для мільйонів її юних підписників.

«На це дивиться велика кількість людей, дивляться однолітки, оскільки в нашому сьогоденні це популяризується, багато хочуть бути блогерами, лайкерами і тіктокерами, коли раніше таких професій навіть не існувало», - зазначила психологиня.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Міграційна криза на Білорусько-Польському кордоні. Конфлікт країн, конфлікт політиків. Геополітичні змагання. Здавалось би, до чого тут ...

Діти продали стару іграшку перехожому,щоб купити квиток і втекти подалі з дому від знущань п’яного вітчима. Підліток,який спав просто на...

Анонсований Міністерством внутрішніх справ пілотний проєкт під назвою «Вихователь безпеки» таки запустився. Взяти участь у ньому поки що...

Нервова робота та маленькі зарплати. Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький...

Дитяче щастя… це зростати в любові, в сімейному оточенні, мати друзів, веселитись з ними, ходити в школу і пізн...

X