Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Нетверезий водій – це потенційний вбивця за кермом, - Маляр. ВІДЕО

У Верховній Раді посилили відповідальність за нетверезе водіння.

Відтепер водіям під мухою загрожує штраф не 10 200, як було раніше, а 17 тисяч та позбавлення прав на рік. За повторне порушення протягом року – 34 тисячі гривень штрафу з позбавленням прав на 3 роки. Якщо водій порушить втретє – штраф у 51 тисячу гривень, позбавлення прав на 10 років із конфіскацію транспортного засобу.

Норму прокоментувала «Магнолія-ТВ» юристка-криміналогиня Анна Маляр. На її думку,  держава дійсно має жорстко реагувати на п’яне водіння.

« Те, що депутати намагалися криміналізувати відповідальність за нетверезе водіння, це дуже правильна дія. Я, навпаки, навіть забирала би довічно права в таких людей, тому що це потенційний вбивця за кермом», - наголосила вона.

При цьому юристка зазначила, що норму потрібно краще урегулювати в українському законодавстві, аби не було плутанини, а нетверезі водії дійсно понесли покарання.

«Якщо ми говоримо про нетверезих за кермом, то безумовно має бути «пянству бой». Держава має дуже жорстко на це реагувати, але через те через те, що був шалений запит у суспільства на цю норму, то кожна влада намагалася зробити перемогу і ми створили дуже багато норм, які тепер конкурують одна з одною конкурують в адміністративному кодексі і в кримінальному, тому зараз є певна плутанина», - підкреслила Анна Маляр.

У проблематиці розбиралися наші журналісти. Подробиці  дивіться у черговому випуску "ЧП-ДНЯ" в блоці новин на телеканалі «ЧП.INFO».

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ
X