Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Україна домовилася про поставку 10 млн доз вакцини Pfizer проти коронавірусу

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на поставку 10 мільйонів доз вакцини проти Covid-19.

Про це в Twitter повідомив президент України Володимир Зеленський.

Зеленський підкреслив, що контракт був підписаний після розмови з генеральним директором компанії Pfizer Альбертом Бурла.

"Я глибоко вдячний Альберту Бурла, що після нашої розмови він дотримав слова і зробив все, щоб допомогти жителям в цей непростий час пандемії", - написав український президент.

Вакцина буде поставлена в країну протягом 2021 року, а перша партія очікується вже у найближчі місяці.

На сайті Офісу президента уточнили, що безпосередньо переговорним процесом щодо поставок препарату в Україні займався керівник ОП Андрій Єрмак.

"Ми очікуємо, що перші партії за цим контрактом почнуть надходити вже в найближчі місяці. А все 10 млн доз будуть поставлені протягом 2021 року", - зазначив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Міністр подякував гендиректорові компанії Pfizer доктору Альберту Бурлі й висловив впевненість, що співробітництво України з американськими компаніями з виробництва вакцин буде продовжуватися та розширятися.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Їх шукали майже рік і нарешті затримали. Поліцейські  наділи кайданки на усіх учасників злочинного угрупування, яких пов’язують із ...

Київ. Квітень 2021. У той час, коли кияни та ті хто приїхав у столицю на заробітки вимушені залишатися вдома – під будівлею та всередині...

Диму було стільки, що він окутав весь двір поряд з висоткою. Все це знімали очевидці з сусідніх висоток. Рятувальники прибули вчасно. Лю...

Не зважаючи на локдаун майже по всій Україні, у Верховній Раді кипить робота. Мало того, сам спікер парламенту Дмитро Разумков розкритик...

Крим увійшов в 10-ку десятку територій де найменше дотримуються права людей та обмежують свободу слова. ...

X