Хабар у $100 тисяч: співучасника брата судді Вовка також взяли під варту із мільйонною заставою
![](/sites/default/files/photo/2021-04/%D0%90%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8%20%D1%81%D1%83%D0%B4%204.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/%D0%A1%D1%83%D0%B4%20%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8%205_0.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/%D1%81%D1%83%D0%B4%20%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8%204_0.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/%D0%A1%D1%83%D0%B4%20%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8%20%D0%B3%D0%BE%D0%BB.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/%D0%A1%D1%83%D0%B4%20%D0%B0%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B8%203_0.jpg)
Ще одного адвоката Юрія Донця, якого підозрюють в отриманні $100 тисяч хабаря спільно з братом голови Окружного адмінсуду Юрієм Зонтовим, відправили під арешт на 2 місяці із можливістю внесення застави.
Таке рішення ухвалили на засіданні Вищого антикорупційного суду, що транслювалося в YouTube.
Прокурори наполягали на застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 діб з можливістю застави у понад 11 мільйонів гривень. Захист просив відпустити Донця під цілодобовий домашній арешт з носінням електронного засобу контролю.
Втім, суд вирішив задовольнити клопотання частково і присудив підозрюваному Донцю заставу в розмірі 2 мільйони 951 тисячу гривень.
Раніше 9 квітня суд відправив брата голови Окружного адмінсуду Павла Вовка – Юрія Зонтова – під варту до 4 червня з альтернативою застави – 35 млн 185 тисяч гривень.
Нагадаємо, 6 квітня антикорупційні органи викрили на отриманні $100 тисяч хабаря двох адвокатів, які обіцяли "допомогти" страховій компанії "АКС Кепітал" у судовому позові через голову ОАСК Павла Вовка.
Як стало відомо, один з адвокатів – брат Вовка Юрій Зонтов. Він є співробітником Служби зовнішньої розвідки. На час досудового розслідування він відсторонений від посади.
Адвокатів підозрюють у підбуренні до надання неправомірної вигоди службовій особі.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!