Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Кількість вакцинованих українців наближається до 400 тисяч, у лідерах – Київ

В Україні триває кампанія із вакцинації населення від коронавірусу.

За минулу добу вдалося щепити ​​4048 осіб. Це на 2892 щеплення менше, ніж за попередню добу і  приблизно у 4-5 рази менше, ніж, вакцинують у будні.  

Про це повідомляється на порталі МОЗ "Вакцинація проти COVID-19".

Вакцинацію здійснювали силами 34 мобільних бригад з імунізації та 81 пункту щеплення.

Найбільшу кількість щеплень за 11 квітня 2021 року було проведено у Львівській області – 170, а за весь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 33 338 щеплень.

Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 378 269 щеплень. З них отримали першу дозу – 378 264 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 5 осіб, із них двоє отримали першу дозу закордоном. 

Нагадаємо, вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року.

На сьогодні Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові. Ця вакцина схвалена ВООЗ. Дозвіл на її використання також дали Велика Британія, Європейський Союз та Індія. В Україні вакцину зареєстрували 22 лютого 2021 року.

Також, в Україну прибуло 215 тис. доз вакцини CoronaVac виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.  Спершу вона повинна пройти лабораторний контроль МОЗ. Вона також знаходиться на останніх стадіях погодження ВООЗ для екстреного застосування. В Україні вакцину зареєстрували  9 березня 2021 року.

Вакцинація відбуватиметься в Україні в 5 етапів. На першому етапі щеплюватимуть медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

X