Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Українців почали вакцинувати CoronaVac: понад 13,5 тисяч щеплених за минулу добу

В Україні стартувало щеплення населення вакциною CoronaVac китайської компанії Sinovac Biotech.

Міністерство охорони здоров’я завершило всі процеси перевірки лабораторного контролю вакцини та розподілило між областями України  200 тис.

Найбільше вакцини отримали місто Київ (69640 доз), Київська (11600), Дніпропетровська (11560), Львівська (11240), Донецька (10320), Харківська (8520) і Миколаївська (8440) області.

Найменше китайської вакцини дісталося Луганській (800 доз), Тернопільській (1200), Рівненській (1600) областям.

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 13520 осіб. Це на 2224 щеплення менше, ніж за попередню добу. 

Про це повідомляє портал МОЗ https://vaccination.covid19.gov.ua

Вакцинацію здійснювали силами 138 мобільних бригад з імунізації та 578 пунктів щеплень. Всі були вакциновані першою дозою.

Найбільшу кількість щеплень за 15 квітня  було проведено у Львівській області – 2650 щеплень, а за весь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 40 798 щеплень.

Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 432 820 щеплень. Вакциновано – 432 817 осіб, з них отримали першу дозу – 432 815 людей, завершили вакцинацію, тобто отримали дві дози – 5 осіб (із них двоє отримали першу дозу закордоном.

Загалом, Україна законтрактувала 1,9 млн доз вакцини CoronaVac.

Решта, 1,7 млн доз, які залишилось отримати за цим контрактом, будуть поставлені найближчим часом.  У МОЗ розраховують на поставку протягом квітня-травня цього року.

Насамперед вакцини будуть використовуватись для маломобільних груп населення, а також людей, які за ними доглядають. Також щеплення отримають освітяни, які братимуть участь в організації і проведенні ЗНО.

Ще одна категорія  — олімпійці і паралімпійці, які готуються до Олімпіади в Токіо. Також правоохоронці, працівники Національної поліції та ЗС України.

До слова, CoronaVac є інактивованою вакциною з терміном придатності 2 роки. Перевозити та зберігати вакцину можна при температурі 2-8°C. Її випускають у однодозових флаконах. Загальна ефективність вакцини CoronaVac доходить до 83,5%. Для формування імунітету потрібно отримати дві дози з інтервалом у 2 тижні.

Перед цим Україна отримала 500 тис. доз вакцини Covishield виробництва індійського Інституту сироватки крові, з якої і розпочалася імунізація населення від коронавірусу.

Нагадаємо, вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Вона відбуватиметься в 5 етапів. Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Місцеві намагаються не дати поліцейським затримати односельчанина. Вони сперечалися, тягнули чоловіка в свою сторону. Поліція намагалася...

На одного пасажира в київському метро відтепер стало більше. В усіх сенсах цього слова. В переході на кінцевій станції Лісова жінка наро...

«До вибухів на складах з українськими боєприпасами у Чехії причетні російські спецагенти» - ця гучна заява чеської влади спровокувала ба...

Черговий театр абсурду довкола вакцин від коронавірусу. І знову в уряді не можуть домовитися між собою, кому з українців робити щеплення...

Водій ВАЗу влаштував перегони з патрульними через те, що він позбавлений водійського посвідчення та, імовірно, що знаходився за кермом п...

X