Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Зеленський записав відеозвернення про готовність України до війни і призначив Путіну зустріч на Донбасі. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський записав відезвернення до українців щодо ситуації на Донбасі. Він заявив, що Україна готова до війни і буде захищатися до останнього.

Так, він сказав, що на сьогоднішній день біля наших державних кордонів сконцентрована чимала кількість російських військ.

Додав, що Росія називає це «військовими навчаннями», але неофіційно весь світ називає такі речі «шантажем».

«Чи хвилює це нас? Так. Чи вимагає Україна та її міжнародні партнери відвести війська від наших кордонів? Так. Але РФ постійно повторює, що вона прагне миру. Але водночас створює всі передумови для ескалації. Чи це логічно? Ні. Але й не несподівано. Чи означає це, що ескалація неминуча? Ні. Чи хоче війни Україна? Ні. Але от чи готова вона до неї? Так», – наголосив Зеленський.

Додав, що попри все Україна буде продовжувати боротись за мир дипломатичним шляхом, але у разі чого – готова себе захищати.

Щодо страху перед державою-агресоркою, яка вже змогла окупувати частину країни, Зеленський зазначив: боятися її не варто. Усе тому, що Україна-2021 дуже відрізняється від України-2014.

«Ми не боїмось, бо у нас неймовірне суспільство, яке готове до масової волонтерської мобілізації, які все віддадуть, все знайдуть і все привезуть. Удень, уночі, спеку і мороз», – сказав президент.

Глава держави підкреслив, що Україна має потужну підтримку міжнародних партнерів. США, Франція, Німеччина, Великобританія, Туреччина, та інші партнери на нашому боці. Вони, за словами Зеленського, прекрасно бачать справжні мотиви Росії. Відтак готові підтримувати Україну фінансово і запроваджувати жорсткі санкції.

Наостанок відеозвернення Володимир Зеленський перейшов на російську мову і заговорив до Володимира Путіна. Він зазначив: Україна і Росія мають спільне минуле, однак дивляться у майбутнє по-різному.

19 і 20 квітня на засіданнях радників нормандської четвірки і підгрупи з безпеки в ТКГ, розповів Зеленський, обговорювали відновлення режиму повного припинення вогню. Проте, не зважаючи на підтримку всіх сторін, Росія відмовилася підтримати загальну заяву.

Зеленський нагадав, що під час зустрічі радників лідерів «нормандського формату» прозвучала пропозиція провести засідання на лінії зіткнення на Донбасі, щоб «максимально зрозуміти ситуацію».

"А що мені розуміти? Я щомісяця там буваю. Пане Путін! Я готовий піти ще далі і запропонувати вам зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де триває війна», — сказав Зеленський.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Піддати власне життя ризику, щоб отримати українське громадянство. Росіянин Максим Гошовський вже багато років живе в Україні. Він був а...

Україна перебуває у полоні негоди. Сильний вітер, сніг і дощ накрили майже 10 областей. Найбільше постраждала західна Україна. ...

26-річний громадянин Індії прилетів до України з Об’єднаних Арабських Еміратів. Сказав, що він студент за обміном і прибув на навчання у...

За що та скільки місцевий підприємець, нібито, заборгував представнику кримінального світу Харкова – уже дізналися у поліції. ...

Президент України Володимир Зеленський відреагував на петицію про скасування нового переліку військово-облікових професій для жінок. ...

X