У Вінниці знайшли мертвим 24-річного хлопця, якого розшукували майже 2 тижні. ФОТО
![](/sites/default/files/photo/2021-04/e9107487-31a8-4180-9032-6f6f0d74d6e3.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/56268581-657e-48ef-9f96-f3ea6b7.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/2C3A6272.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/2C3A6254.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/2C3A6235.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/2C3A6234.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/2C3A6233.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/2C3A6222.jpg)
![](/sites/default/files/photo/2021-04/index_4.jpg)
24-річного Михайла Зубчука, зникнення якого схвилювало всіх вінниччан і якого розшукували майже 2 тижні навіть у сусідніх областях, знайшли мертвим у Вінниці.
Тіло небіжчика витягнули із озера із 3-метрової глибини у Тяжилівському мікрорайоні напередодні, 22 квітня. При потопельнику був мобільний телефон, гроші та особисті речі
Нагадаємо, вінничанин зник в ніч на 11 квітня у районі Тяжилова, що у Вінниці.
Друзі розповідали місцевим ЗМІ, що 10 квітня Михайло з дівчиною були на дні народженні та посварилися. Вона поїхала раніше додому на таксі, а Михайло залишився. Камери відеоспостереження зафіксували хлопця в компанії, з якою він мав на таксі їхати додому, але чомусь відійшов і попрямував в бік автостанції «Східна», дорогою, яка вела повз озеро.
Чому Михайло не вийшов в районі Центрального ринку, де проживав з матір'ю, а поїхав в Тяжилів, — досі не відомо. Цей мікрорайон він погано знав, тому, друзі допускають, що на підпитку міг заблукати. Своїй дівчині телефонував з Тяжилова, а вже біля 1-ої години ночі його телефон перестав відповідати.
Хлопця шукали поліцейські, рятувальники, нацгвардійці, волонтери, рідні та друзі. Оглядали район ГПЗ, прочісували лісопосадки, покинуті будівлі, прибережну зону озера в мікрорайоні Тяжилів, навколишні поля, також підключилася авіація та кінологи. Команда водолазів в перші дні зникнення прочесала всі тяжилівські водойми, але безрезультатно.
Під час огляду тіла загиблого експерт жодних тілесних ушкоджень не виявив. Втім, судово-медична експертиза встановить остаточну причину смерті хлопця.
Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут
Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!