Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Журналіст Bihus.Info розповів, що не так із дисертацією Киви. ВІДЕО

Підроблені довідки, неіснуючі матеріали науково-практичних конференцій, машинний недолугий переклад, численні тавтології і помилки – і це далеко не повний перелік недоліків, які виявили у дисертації народного депутата Іллі Киви журналісти Bihus.Info.

Так, Данило Мокрик  потрудився прочитати наукову роботу нардепа, через яку здійснялося стільки галасу в Україні і зробив свої висновки. Ними від поділився в ефірі ток-шоу «Відкритим текстом» на телеканалі «ЧП.INFO».

«Дисертацію спочатку опублікували із підробленою довідкою про практичне впровадження його наукової роботи. Після того, як ми це виявили і почали запитувати в організації, яка цю довідку видала, чи справді така довідка видавалася, файл з дисертацією на сайті інституту швиденько поміняли. І зараз там опублікований файл, де є така сама довідка, але з підписом іншої людини. Якщо ви просто зайдете на сайт інституту скачаєте цей файл і подивитеся на його властивості, то ви побачите, що він створений 20 квітня, тобто добряче після того, як була опублікована дисертація вперше», - розповів він.

Нагадаємо, народний депутат від ОПЗЖ Ілля Кива захистив дисертацію кандидата наук із державного управління. Її тема - "Механізми впливу громадянського суспiльства на державне регулювання правоохоронної дiяльностi (на прикладі країн ЄС та України)".

Захист відбувся 26 квітня в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості. На ньому були присутні невідомі молодики, які не пускали на захід журналістів, що викликало багато запитань як до самого захисту та дисертації.

«Дисертація сама по собі містить велику кількість гугл-транслейту та інших недолугий речей, помилки. Про переклад на англійську мову я взагалі мовчу. Тому що те, що там вважається перекладом анотації на англійську, де дисертація називається - desartation for the helth, - це таким способом перекладено «дисертація на здобуття». Там багато жахливих речей і наукові статті свої, на які посилається Кива, англомовна, містить такі фрази як the government and the government, protection and protection, to prevent and to prevent  та інші шедеври тавтології машинного перекладу», - відзначив журналіст.

До слова, науковий ступінь кандидата наук надалі може присвоїти Міністерство освіти та науки. Якщо це відбудеться, то Кива зможе отримувати надбавку до зарплати в розмірі 15%.

Повну версію програми дивіть на нашому ютуб-каналі за посиланням - https://youtu.be/PslCRfcb7_I

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Київ має намір забезпечити патрулювання муніципальною охороною всіх шкіл столиці для підвищення безпеки дітей. Про це заступник голов...

В Україні стабілізувалась епідситуація. Відсьогодні всі регіони перейшли до «жовтої» зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19. П...

Жінка народила дитину у столичній підземці. Інцидент стався напередодні, 12 травня, близько 20-ї години. Раптові перейми у породіллі ...

Небайдужі жителі села Седлище впевнені, що працівники місцевого лісгоспу, прикриваючись «санітарними нормами», вируб...

На Полтавщині у селищі у Градизьк підлітки влаштували танці на кістках. Неповнолітні хлопці із дівчатами вночі знімали відео, ...

X