Перейти до основного вмісту

ПРАВОЗАХИСТ

Суд Києва покарав батьків 9-класника за булінг 6-класниці

Оболонський районний суд міста Києва визнав винним 9-класника у цькуванні дівчинки та призначив покарання.

Так, як хлопець не досягнув віку 16-ти років, то суд оштрафував за булінг батьків. Вони мають заплатити  штраф у розмірі 3400 грн та судові витрати.

Про це на сторінці громадської організації «Батьки SOS» у «Фейсбуці» написала Олена Шацева, мама учениці яку цькував дев’ятикласник.

Як зясувалося, хуліган неодноразово чіплявся та словесно ображав школярку та інших дітей. Також, одного разу, після закінчення уроків, коли вона поверталась разом із свої товаришем додому, дебошир раптово штовхнув її у спину, а його друзі почали сміятись та глузувати із 6-класниці.

Адміністрація школи викликала батьки, учнів та педагогічний склад для того, щоб розібратися у ситуації. Батьки інших учнів повідомили, що хуліган має конфлікти з учнями, ображає їх, виражається на їх адресу нецензурною лайкою, штовхає в школі, на вулиці та на шкільному майданчику в зв`язку з чим вони бояться за своїх дітей та розправи над ними.

“Я здобула перемогу в суді над учнем 9-А класу. І при тому, що цей хлопець стоїть на обліку в школі з 2017 року й ображає багатьох дітей школи, не знайшлося жодного свідка у справі. Батьки інших дітей просто боялися помсти й ніхто мене не підтримав. Хоча в матеріалах справи було багато фактів і прізвищ дітей, які постраждали від нього фізично. Але всі відвернулися”, — написала Олена Шацева.

Також, за словами мами постраждалої, на батьків булера чекає ще 2 штрафи від різних служб за невиконання батьківських обов’язків у сумі від 850 до 1700 грн. Це все е буде занесено до особової справи й при повторному зверненні штрафи будуть у 2 рази більшими, а покарання значно серйозніше.

А для того, аби інші батьки, чиїх дітей цькують у школі, знали як потрібно діяти в таких ситуаціях, мати поділилася власним досвідом, адже в суді вона самостійно захищала права своєї дитини.

«Не бійтеся! Крім вас, у вашої дитини немає захисту!»- наголосила мати постраждалої дівчинки.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

Область:  Київ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

За даними експертів, наразі офіційно біженцями за роки Незалежності наша країна визнала десять тисяч людей. При цьом...

Кількість людей  в установах виконання покарань скоротилася на 10 тисяч. Утім замість того, аби зекономлені кошти направити на полі...

До переліку «авторитетів», що підпали під санкції  проти «злодіїв у законі», згідно рішення РНБО у травні 2021-го року, п...

Скільки нині безпритульних дітей в Україні? Як і чому вони опинилися на вулиці? І найголовніше – що робить держава, аби їм допомогти? Де...

Понад два з половиною роки вона з малечею жила за колючим дротом у звичайних тканинних наметах просто посеред пустелі під...

X