Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

На морських курортах України очікується +29...+31 °С, як мінімум до 27 червня

На морських курортах України очікується +29...+31 °С

Температура повітря на півдні України на поточному тижні за прогнозом Sinoptik.ua залишиться на рівні +29...+31 °С, вночі до +25 °С. Природа в останній декаді червня створила сприятливі метеоумови для морського відпочинку, хоча дощі час від часу все-таки пройдуть та грози прогримлять, але вони тільки нададуть свіжості повітрю та приб'ють пил. Крім того, нас знову чекають довгі вихідні, час, найбільш придатний для невеликого відпочинку або початку відпустки.

Індекс УФ-випромінювання в період з 23 червня буде високим, потрібно берегти шкіру та очі від зайвого впливу сонця. Найкраще захищає від сонячних променів темний, пофарбований натуральними пігментами одяг.

Цього тижня, 24 червня, можна буде спостерігати третій в 2021 році супермісяць. Краще всього повний місяць буде видно в Одесі, тому що там буде малохмарно.

 У Карпатах максимальна температура досягне 26 градусів, але карпатські ліси будуть діяти на повітря як кондиціонер, особливої ​​спеки відпочиваючі не відчують. Відомо, що ефект транспірації (рух і випаровування води через листя, стебла, квітки) одного дерева за рік можна порівняти з десятьма постійно працюючими кондиціонерами. Поки що Карпати з величезними масивами лісу залишаються кращим кліматичним курортом України.

Чорноморські курорти

У середу температура на курортах причорномор'я комфортна +25 °С, в наступні дні тижня температура повітря стане пляжною: +28...+31 °С. Буде переважно сонячно, лише місцями  пройдуть короткочасні дощі з грозами.

Грибівка - самий сонячний курорт на цьому тижні. Максимальна температура вдень +30 °С. Ночі будуть по-літньому теплими +20...+23 °С. Вітер весь тиждень слабкий, тільки до понеділка очікується невелике посилення північно-західного вітру до 4 м/с. Температура морської води досягне 20 градусів.

Кароліно-Бугаз: денна температура в середньому +29 °С. Вологість повітря висока, до 92%, вітер слабкий до помірного. Температура моря біля Кароліно-Бугазу 19,5 градусів.

Рибаківка зустріне відпочиваючих курортною температурою +27...+29 °С. Весь тиждень буде переважно без опадів. Якщо і налетить заблукала дощова хмара, то дощ буде короткочасним.

Крим не так давно пережив повінь, але дощі тривають. В даний час інтенсивні дощі можуть пройти в Кримських горах. Температура повітря очікується на рівні +27 °С.

 Курорти Азовського моря

Поточний тиждень на узбережжі Азовського моря буде досить хмарним. Температура повітря досягне позначки +28...+30 °С. Грози та дощі пройдуть місцями та носитимуть короткочасний характер. Температура води на узбережжі Азовського моря +23 °С.

У Бердянську вдень стовпчик термометра покаже максимально +29 °С. Хмари набігатимуть час від часу. Дощі пройдуть з п'ятниці по понеділок, в суботу може бути гроза.

У Генічеську вдень +30...+31 °С, вночі до +22 °С. З четверга по неділю буде хмарно, місцями пройдуть короткочасні дощі.

 Курорти Карпат

На високогір'ї Карпат максимальна денна температура повітря буде у п'ятницю, +26 °С. У вихідні очікуються грози та сильний дощ, який знизить температуру до +17...+18 °С. Вночі у Карпатах прохолодно, + 12...+14 °С.

У Закарпатті на цьому тижні спекотно, вдень до +35 °С. Можуть пройти локальні дощі.

У Трускавці до п'ятниці температура повітря підніметься +34 °С, у суботу грозові дощі зменшать її до +24 °С. На початку наступного тижня температура підрасте до +27 °С.

На морских курортах Украины ожидается +29…+31 °С

Температурный фон на юге Украины на текущей неделе по прогнозу Sinoptik.ua не будет меняться, останется на уровне +29…+31 °С, ночью до +25 °С. Сама природа в последней декаде июня создала благоприятные метеоусловия для морского отдыха в Украине, хотя дожди время от времени все-таки пройдут и грозы прогремят, но они только освежат воздух и прибьют пыль. Кроме того, нас снова ждут длинные выходные, время, наиболее подходящее для небольшого отдыха или начала отпуска.

Индекс УФ-излучения в период с 23 июня будет высоким, нужно беречь кожу и глаза от излишнего воздействия солнца. Лучше всего защищает от солнечных лучей темная одежда, окрашенная натуральными пигментами.

На этой неделе, 24 июня, можно будет наблюдать третье суперлуние 2021 года. Лучше всего полную луну будет видно в Одессе при малооблачной погоде.

 В Карпатах максимальная температура достигнет 26 градусов, но карпатские леса будут действовать на воздух как кондиционер, особой жары отдыхающие не почувствуют. Известно, что эффект транспирации (движение и испарения воды через листья, стебли, цветки) одного дерева за год можно сравнить с десятью постоянно работающими кондиционерами. Пока еще Карпаты с огромными массивами леса остаются лучшим климатическим курортом Украины.

Черноморские курорты

В среду температура на курортах причерноморья комфортная +25 °С, в последующие дни температура воздуха поднимется до пляжной: +28…+31 °С. Будет преимущественно солнечно, кратковременные дожди с грозами пройдут лишь местами.

Грибовка – самый солнечный курорт на этой неделе. Максимальная температура днем +30 °С. Ночи будут по-летнему теплыми +20…+23 °С. Ветер всю неделю слабый, только к понедельнику ожидается небольшое усиление северо-западного ветра до 4 м/с. Температура морской воды чуть выше 20 градусов.

Каролино-Бугаз: дневная температура в среднем +29 °С. Влажность воздуха высокая, до 92%, ветер слабый до умеренного. Температура моря возле Каролино-Бугаза 19,5 градусов.

Рыбаковка встретит отдыхающих курортной температурой +27…+29 °С. Всю неделю будет преимущественно без осадков. Если и налетит заблудившаяся дождевая туча, то дождь будет кратковременным.

Крым не так давно пережил наводнение, дожди продолжаются. В настоящее время интенсивные дожди могут пройти в Крымских горах. Температура воздуха ожидается на уровне +27 °С.

Курорты Азовского моря

Текущая неделя на побережье Азовского моря будет среднеоблачной. Температура воздуха достигнет отметки +28…+30 °С. Грозы и дожди пройдут местами, но будут носить кратковременный характер. Температура воды на побережье Азовского моря +23 °С.

В Бердянске днем столбик термометра покажет максимально +29 °С. Облака будут то набегать, то отступать. Дожди пройдут с пятницы по понедельник, в субботу ожидается гроза.

В Геническе днем +30…+31 °С, ночью до +22 °С. С четверга по воскресенье будет облачно, местами пройдут кратковременные дожди.

Курорты Карпат

На высокогорье Карпат максимальная дневная температура воздуха будет в пятницу, +26 °С. В выходные есть вероятность грозы, сильного дождя, который снизит температуру до +17…+18 °С. Ночью в Карпатах прохладно, +12…+14 °С.

В Закарпатье на этой неделе очень жарко, днем до +35 °С. В течение недели ожидаются локальные дожди.

В Трускавце до пятницы температура воздуха будет подниматься, до +34 °С. В субботу грозовые дожди снизят температуру до +24 °С. В начале следующей недели температура снова поднимется до +27 °С.

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

На спецлінію 101 зателефонувала жінка і розповіла про те, що троє хлопців врятували на воді її знайому. “Подія сталась у мене на оча...

О 12:01 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що на вул. Свободи у смт Нікольське у покинутий колодязь впав со...

На Миколаївщині у Первомайську вітер зніс дах у будівлі суду і розніс всі документи по вулиці. ...

У Запоріжжі продавчиня на ринку обпльовувала овочі. Відео бридкого інциденту зняли покупці. ...

У Запоріжжі після нападу собаки померла місцева жінка. На неї накинувся безпритульний пес і прокусив артерію на нозі. ...

X