Перейти до основного вмісту

ПОДІЇ

Люди на війні: багатодітний батько Петро пішов добровольцем у лави Нацгвардії

Весна в українському селі – гаряча пора. Не з чуток про важку працю на землі знає Петро. Як завжди, до початку польових робіт почав готуватися ще взимку. Бо окрім стареньких батьків та дружини має ще шістьох дітей.

І земля для них – основна годувальниця. Та війна зруйнувала усі плани чоловіка… З перших днів Петро став у стрій Національної гвардії України та мужньо захищає рідну землю від російської навали.

«Я не чекав ніяких повісток, добровільно прийшов у військкомат. Батьки вмовляли не йти, дружина і діти плакали, не пускали. Але хто ж тоді, як не ми захистимо нашу землю і наших дітей», - каже гвардієць.

У перші дні з Польщі додому повернувся 20-річний син Петра. Сподівається найближчим часом теж стати на захист України. А поки лишився за старшого в сім’ї: допомагає рідним, порається по господарству.

«Цього року більшість поля, напевно, пустуватиме. Але я дуже цим не переймаюсь. Бо спочатку москалів треба прогнати з нашої землі, а картоплю і потім посадимо», - говорить Петро.

За матеріалами МВС України
 

Допомогти "Службі розшуку дітей" - тут

Приєднуйтесь до "Магнолія-ТВ" на Facebook!

О 12:26 до оперативно-диспетчерської служби Бучанського району надійшло повідомлення про пожежу в с. Немішаєво по вул. Південна. На м...

До Служби порятунку «101» у Прилуцькому районі звернувся мешканець с. Ковтунівка Яблунівської територіальної громади з проханням допомог...

Про це голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін повідомив у телеграм-каналі: "Минулої доби під ворожим вогнем та авіаударами опинили...

X