Перейти до основного вмісту

Авторська колонка

Про ниття всілякої наволочі щодо проведення параду

Тарас Чорновіл Народний депутат України 4-х скликань

Усі статті

Трошки про військовий парад на День Незалежності. Хоча наволочі, яка шипить про "марно потрачені гроші", "понти", "передвиборчий піар Порошенка", "стояння в пробках" тощо, стало трошки менше, але смороду все одно вистачає. Ну от я позавчора прозівав інформацію про репетицію й застряг на Набережному шосе на годину.

Ви бачили тут від мене якексь ниття? Хоча через затримку не попав на ефір. Маю деякі претензії хіба до поліції, яка не організувала продуманого перекриття на рівні бічних з'їздів.

Але й про це не став писати. Бо демонстрація сили, мужності й гідності країни та поваги до своєї армії не лише доречні, але й необхідні завжди, а під час війни, то й поготів. А ті, хто ниють про якісь перешкоди та незручності, хай подумають, якими вони були б, якби в Києві замість наших танків на параді роз'їжджали російські танки окупаційного контингенту.

Чергова річниця придушення Празької весни та дефіляди радянських танків на вулицях Праги - якраз доречна асоціація. Хоча не виключаю, що значна частина цих нитиків якраз російські війська вийшла б вітати з цвітуйочками та хлібом сіллю.

Скільки ж іще відверто проросійської наволочі в Україні...

Думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не несе відповідальності за зміст цієї публікації.
X