В Україні хочуть саджати на 5 років, якщо ти не визнаєш Росію агресором. ВІДЕО

Переглядів: 5771 Коментарів: 80

У Верховній Раді депутати зареєстрували новий законопроект: пропонують притягати до кримінальної відповідальності тих, хто не визнає Росію країною-агресором. Відтак, планують карати штрафом від трьох до 10 тисяч гривень або ув’язненням до 5 років.

А як вважаєте ви?

Чи потрібно вводити кримінальну відповідальність за публічне невизнання Російської Федерації агресором? Чи потрібно саджати за це на 5 років до в’язниці? Чи таке покарання є не демократичним і порушує права українців на свободу слова і свободу думки?

Коментуйте... 

Опитування

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (80)

Конституция Украины говорит о

Зображення користувача Алина днепр.

Конституция Украины говорит о том что человек не несет ответственности за свое мнение. За пропаганду да! Потому следует четко различать эти понятия

ОГО,безпека і кордон Украіни

Зображення користувача ОГО!.

ОГО,безпека і кордон Украіни на замкє ф-єс.б.у!!!
Националисты из С14 в Киеве задержали бразильского боевика Лусварги и привели его к СБУ
3 мая стало известно, что на территории мужского Свято-Покровского Голосеевского монастыря Украинской православной церкви Московского патриархата журналисты обнаружили бразильского боевика Рафаэля Лусварги, участвовавшего в войне на Донбассе за "ЛНР" и "ДНР". Сегодня активисты из организации С14 приехали за ним в монастырь, после чего привели под стены Службы безопасности Украины.

Дип отношения не разорвали,

Зображення користувача К2Р2.

Дип отношения не разорвали, газ качают - ни хрена не делают, лишь народ баламутят..

особенно пламенный и мирный

Зображення користувача Адольф Владимирович.

особенно пламенный и мирный защитник американского мира-пашинский

ТАК

Зображення користувача ГістьВАСИЛИЙ.

ТАК

Ну если своих мозгов нет, то

Зображення користувача katalogclub.ru.

Ну если своих мозгов нет, то тогда Да, надо

Ваше зауваження -

Зображення користувача Хаммурапі.

Ваше зауваження - нісенітниця. У християнстві давно визнані взаємно хрещення. ПРи переході з Московського патріархату в Київський не треба перехрещуватись. Віра одна, але різна ідеологія. Московський патріархат підтримує сатанинську Росію і її сатанинську владу, не визнаючи за Україною права на самостійне існування. Київський патріархат займає патріотичні позиції. Тому українець, якщо він не бидло, не піде з московським попом у туалет на одному гектарі!

КАрати треба офіційних осіб і

Зображення користувача Хаммурапі.

КАрати треба офіційних осіб і представників медіа. А рядовому козлу, який вихваляє Путіна й лає Україну, дати в писок і носком під задницю - нехай живе, кретин, але знає, що він - кретин!

Не сажать,а лишать

Зображення користувача Володимир 158.

Не сажать,а лишать гражданства Украины и высылать в кацапстан.

Хер я клав на ці закони

Зображення користувача Яйценюк.

Хер я клав на ці закони

Так,Німці агресори... Слава

Зображення користувача Василь9522.

Так,Німці агресори...
Слава Кин Чин Ину

В первую очередь нужно судить

Зображення користувача Влад 1.

В первую очередь нужно судить тех кто довёл до этого, вместо того чтоб решать вопрос на Донбассе и в Крыму делили портфели и решали на каком языке всем розмовлять, да и приказа с Америки видать не успели получить.

Сам сядь, собака бешеная!

Зображення користувача Адольф Владимирович.

Сам сядь, собака бешеная!

Пані Катерино!Що ви хотіли

Зображення користувача Гість Микола.

Пані Катерино!Що ви хотіли сказати своєї інформацією?ВР 16 січня не визнала окупантів терористами, ви мусуєте цю тенму що до 5 років передбачено позбавлення волі за невізнання Росії агресором.

Так. І чим вище становище тим

Зображення користувача Леля91.

Так. І чим вище становище тим довше тримати за гратами. Депутат = 10 років. Начальник району = 5 років. Шоу-лядь = 3 роки.

Росія не агресор Росія не

Зображення користувача Василь&.

Росія не агресор
Росія не ворог.

З якого переляку віра єдина?

Зображення користувача АНТиРАГУЛЬ.

З якого переляку віра єдина? Україна - мирська держава, а тому иудо-християнство не є державною релігією. Стільки біди й крові що завдало цій планеті иудо-християнство незрівняно ні з чим....

Вибачте, але до

Зображення користувача Православний християнин.

Вибачте, але до Філаратівського розколу ВСІ православні були під Московським патріархатом всії Русі. І можливо Ви були хрещені при Київському патріархату, але ж ваші батьки точно при Московському . Тож виходить , що у Вас інша віра з Вашими батьками. Почитайте Новий завіт і ви взнаєте, що віра ЄДИНА. І ніяки перевороти не змінять її. Ми можемо бути Українцями, Білорусами, Росіянами і т.д. , але віра в нас ЄДИНА. Якщо ж Вас хрестили також в радянські часи, то у Вас з створенням незалежної України змінилась ВІРА? (Все це написано, звісно, до Вас, якщо ви православний христиан, а не католик). Дякую.

Кацапский волк тебе земляк!

Зображення користувача Комнин.

Кацапский волк тебе земляк!

Если очень коротко, то да!

Зображення користувача Комнин.

Если очень коротко, то да!

В Україні існує верховенство

Зображення користувача Громадянин.

В Україні існує верховенство права і згідно Конституції не можна забороняти громадянам висловлювати влпсну думку чи ставлення до певних подій. Прийняття цього законопроекту стане початком політичних репресій! Ми - народ України, то чому ж дозволяємо Президенту Порошенко, міністрам та депутатам порушувати Конституцію, а також запозичувати мільйони доларів в інших держав на власні забанки, роблячи нас всіх боржниками?! Ганьба! Ганьба тобі, народ України, що дозволяєш це і не робиш нічого!

Слава патріотам долбойобам...

Зображення користувача Ляшко.

Слава патріотам долбойобам...

їх не просто треба саджати, а

Зображення користувача укроп.

їх не просто треба саджати, а саджати на кілок

Як я можу визнати росію

Зображення користувача Ляшко.

Як я можу визнати росію агресором,якщо вона до мене не робила ніяких агресивних дій!
Ви що хворі...

Только после изгнания

Зображення користувача Логика.

Только после изгнания Московских попов из Лавры. А пока они там то значит Государство не признаёт агрессию России. Такая последовательность - сначала Государство признаёт де факто то есть прогоняет и запрещает Московский Патриархат полностью,разрывает дипотношения с РФ, запрещает всем торговым организациям и бизнесу торговат с агрессором а только потом можно требовать от всех признания или не признания. Иначе цирк.

Ти дебіл?

Зображення користувача Яйценюк.

Ти дебіл?

Та клав я на ці закони

Зображення користувача Яйценюк.

Та клав я на ці закони

тогда первый кого надо

Зображення користувача Михаил_1.

тогда первый кого надо отштрафовать это наш президент!! если россия является страной агрессором то почему ей не обьявлена воина?? или агрессор, т.е. нападающий и тогда воина, или нет, тогда АТО определитесь уже.

Слава Донецку слава

Зображення користувача Ляшко.

Слава Донецку слава Луганску!!!
Украинцы,зачем убивает своих земляков?
Идите домой стреляйте в доме своём!!!

Нужно садить тех кто идёт в

Зображення користувача Ляшко.

Нужно садить тех кто идёт в Донецк и убивать людей!
Бендеряку на гиляку...

бред полнейший.что бі

Зображення користувача бульба.

бред полнейший.что бі єкономику подимать всякой хренью занимаються на ПЕРЕДОК дибилов депутатов

Об'ява: визнаю і невизнаю все

Зображення користувача раб.

Об'ява: визнаю і невизнаю все що треба і не треба за любі гроші. звертайтеся

дебіли

Зображення користувача раб.

дебіли

смотрел суд над беркутнёй !и

Зображення користувача ОГО!.

смотрел суд над беркутнёй !и меня возмутил тот факт как мурыжат этот вопрос на суде переливая с пустого в порожнее!и ни кто не спрашивает этих подонков беркутню
по сути :-,,ты был на майдане??был!!!стрелял в людей ???стрелял!!!а какого ж хрена ты в людей стрелял???кто тебе приказал??так срелями в 90 стых во время событий в прибалтике в москве в грузии в ливии в сирии почерк один рассейский!!!

Ось ще один"защитник руского

Зображення користувача мишко далекий.

Ось ще один"защитник руского мира" "Вікторович", прикрившись українською мовою,виливає підлу брехню на історичні факти,захищаючи підлість морального падіння "руского мира"-основи менталітету російського народу-окупанта.Починає з найболішої теми-Смерті полум'яних патріотів Українського народу-Небесної Сотні.Щоб відбілити кровавих вбивць -Беркутівців,росийскоязычых людиноподібних потвор,які з вовчою ненавистю,розбивали голови дітям-студентам на Майдані,по звірячому б'ючи цих дітей,вже лежачих на землі.Перша підла брехня "Вікторовича"про те,що звірів-"беркутівців" розстріляли перших--першою жертвою став білорус, який палко підтримав полумяних українців патріотів- майданівців.А слідство довело, що "Беркут",першим почав розстрілювати мирних патріотів-майданівців в той час,як ті почали гасити пожежу консерваторії,яку,"коктейлями молотова",підпалили озвірілі "беркутівці".Не написав правди, що беркутівців розстрілювали з дахів їхні російські куратори з ФБР- їхні снайпери. Дуже бідкається цей "защитник руского мира",що українці розивають контакти з підлим російським народом-окупантом,у якого руки по локті у невинній українській крові і добрехавсь до того,що заявляє,"ми вже закрили інтернет з росією ,та власне з усім світом"--ось доказ=нагла підла брехня-це ментальність російського народу-окупанта.Адже ціль цієї брехні--знову відроджувати брехню про "братский росийский народ".

Чи ж знав же ТИ, НАРОДЕ УКРАЇНСЬКИЙ,
Що, як сторіччя перетне рубіж,
Народ російський ,як садист,так підло,підло,підло і цинічно
ТОБІ у плечі встромить свій російський кровавий "братский" ніж ????

А до якого цинізму опустився цей "защитник руского мира",заявивши що:"голодомори собі створив сам український народ".Бачимо як тут ФБР, писаниною- брехнею "Вікторовича", старається прикрити страшний злочин перед людяностю,перед УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ-голодомори 1932-33р -1946-47років,яким російський окупант вбив найстрашнішою смертю 12 мільйонів невинних українців, із них 4,5мільйонів українських діток. А з якою російською ненавистю пише про полумяного українця патріота історика В.Вятровича -голову Українського інституту національної пам'яті ,голову вченої ради Центру досліджень визвольного руху (Львів), члена наглядової ради Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького», екс-директора Архіву Служби безпеки України (2008–2010), редактора наукового збірника «Український визвольний рух» (2003–2008).Бо ж саме патріот В.Вятрович,розсекретив архіви і документально доказав світові про кроваві злочини російського народу окупанта на українській землі.Ці документи відкрили страшну правду про кроваві злочини російського окупанта в часи "Червоного терору" 1937-56 років,коли в російських катівнях було розстріляно і закатовано 3,5 мільйонів українців, мільйони українців було загнано у тюрми і табори російського ГУЛАГу.А біля десяти мільйонів невинних українців було в Сибір і в Казахстан на каторжні роботи ,які російський окупант називав "стройками пятилеток",а цей "защитник руского мира"цей злочин тут називає "міграцією".Про цю "міграцію" розказав старенький дідусь-Львівянин, який теж був вивезений в Сибір ("емігрував")і був на "стройке пятилеток "=він будував БАМ і він з болем розказував -на один кілометр цієї залізниці вкладували 1680 шпал ,де під кожньою другою шпалою лежить українець.А довжина БАМ 4,3тисяч кілометрів
-то ж помножте і побачите, де гинули українці в роки російської окупації "росийським братским народом".А ще були Беломор-канал, Дніпрогес -скільки тисяч там лежить українців ,залитих бетоном,були шахти і будівлі заводів в Сибірі.А сьогодні російська війна на Донбасі на УКРАЇНСЬКІЙ землі--ось вона ціна "росийского братства",бо росийский брат з окровавленими руками війною прийшов на українську землю защищать "рускоязычых".Але немає на землі такої нації- "росийскоязычых"- є росіяни ,є українці.То ж українські патріоти-націоналісти і закликають --:визначіться із своєю приналежністю, щоб більш не було у російського народу підлого приводу війною нападати на мирний український народ.

Цілком поділяю думку громадян

Зображення користувача Вікторович.

Цілком поділяю думку громадян України незалежно від їх національного походження про те, що така війна за вразом У.Черчеля "Це вияснення стосунків між бездарними Урядами, які не змогли домовитися". Крим здали нинішні патріоти на чолі із Турчиновим і тими хто стояв на Майдані поряд із гтм. Янукович як трусливий пес втік з України 12 лютого, а ВР Криму захопили після 13 березня. І до того ж при сотні звернень з боку військових патріотів, які не чекали телеграми, чи вказівки з Києва, а їхали туди і вимагали прийнти рішення про захист Криму. І що, ніхто і не спромігся при йняти рішення. Чи могли діяти в інший спосіб військові - НІ. Ні тому що вже на той час звинуватили Беркут у роззстрілі майдані, хоча всі знають сьогодні, що спочатку розстріляли Беркутівців. Ми вже закрили інтернет з росією, та власне з усім світом. Люди просто спілкувалися, знаходили один одного а з цього спочатку зробили політику. Ну визнали Росію агресором на державному рівні, то що після цього Порошенкові заводи зупинили роботу в Росії, чи заводи його поплічників. Вони фінансують агресора, а прості люди навіть говорити про це не можуть. Ми вже заборонили вїзд в Україну нашим відомим артистам, за те що вони виступали в Росії, а чомуж Росія не забороняє виступати Алі Пугачовій, і решті знаменитостей, вони офіційно признали Росію винуватою в агресії на Донбасі. Там ще один придурок, директор інституту памяті закликав порвати будь-які звязки з родичами в Росії. А це якраз той спосіб піждтримки Кремлівської пропаганди коли український народ "безмолствует". І на кінець ще одне звинувачення когось а не себе в глолодоморі..Дивні брехуни на цьому сайті перебрихали навіть Ющенка, який стверджував що в роки голодомору на Україні загинуло понад 8 млн чол., а тут брехун чеше вже - 12 млн. чол. Наближена статистика це різниця між кількістю населення України станом на 01.01.1932 року та 01.01.1934 року і склала ця різниця 3,52 млн. населення. Пишу наближено, тому що в цей час як і сьогодні зросла надмірно міграція, і як сьогодні в Туркистан (а це сьогодні всі середньоазіатські республіки) до Європейських країн, в тому числі і до тих, що нині входять до складу України.Мій дідусь по материнській лінії загинув у 1933 році їдучи із заробітків під час аварії на залізниці в туркистані, ще десятки, а можливо і сотні тисяч загинули від рук басмачів. Пишу так детально, що не варто робити політику на голодоморі, варто вшанувати память цих людей, як роблять це в С.Петербурзі на Пескаровському кладовищі і не роблять з цього політики. Пропоную цієї весни до поминальнтих днів доглянути могили цих дочасно загиблих людей. А хто винуватий, то їх вже немає. Тогочасна влада ждля проведення політики голодомору використовувала Українських яничарів, яких, як свідків історії потім знищили. І в решті решт чому ми повертаємось до голодомору в глибоекому історизмі? А сьогодні не голодомор? У 1990 році Україну населяло 52 млн. населення, за далеко не точною, прихованю статистикою в Україні проживає - близько 40 млн. чол. із них в еміграції знаходяться в Росії 4,2 млн.чол. у Польщі - 1,2 млн. чол стільки ж в Іспанії і Португалії. В Україні закрили школи, лікарні - а це не геноцид українського народу?Тобто за статистикою в нинішніму голодоморі Україна втратила в тричі більше населення, а ніж у 1932-1933 роках. А хто править Україною - всі чужинці, то литовці то американці, поляки, кого у нас при владі ще не було? Варто не забувати про наших предків і дбатим про живих.

ага,ЕЙ ТЫ СОСУЛЬКА, значит

Зображення користувача ОГО!.

ага,ЕЙ ТЫ СОСУЛЬКА, значит твоя немытая рассея типа белая мытая и пушистая,а ты сцука козломордая лучше делай дороги на своей рассейской орде как саддам ху.сеин на Ираке!К стати ,в Ираке осободили Масул от рассейского чеч.игаила который сейчас в зоне крым и на донбасе,скажите ,а моного народу в Ираке засудили за непризнание агрессии рассейского игила в Ираке и в другиг странах??

Давайте наоборот,кто идиот

Зображення користувача Ляшко.

Давайте наоборот,кто идиот пусть х...й сосёт!
Причем здесь Россия...
Давайте дороги делать,а не хуйнёй заниматься.

ПРИЙМІТЬ СЦУКИ РИМСЬКИЙ

Зображення користувача ОГО!.

ПРИЙМІТЬ СЦУКИ РИМСЬКИЙ СТАТУТ!!!

А ОТ ВСІ РАССЄЙСКІЄ ОТ ЛЕНІНА

Зображення користувача ОГО!.

А ОТ ВСІ РАССЄЙСКІЄ ОТ ЛЕНІНА СТАЛІНА ДО ПУТІНА У БЕРЕГЛИСЯ В СВІТІ ВІД ЗАСУДЖЕННЯ ЯК ЗАСУДИЛИ ГІТЛЕРА ТА ЙОГО ВЕХІВКУ!!!ЧЁМУ???

А З ГІТЛЕРОМ У НАС БУЛА ВІЙНА

Зображення користувача ОГО!.

А З ГІТЛЕРОМ У НАС БУЛА ВІЙНА ЧІ МОЖНО ВИЗНАВАТИ ЙГОГО СВАСТІКУ ЯКУ ВДІВАЮТЬ НОСЯТЬ І ВИЗНАЮТЬ НА РОССЄЄ А БАШАРУАСАДА УСАМУ БЕНЛАДАНА САДДАМА ХУСЕЙНА КАДДАФІ ПОЛПОТА МУСАЛИНІ МОЖНО В СВІТІ ВИЗНАВАТИ ЯК МИРОТВОРЦІВ ЧІ Є ЗАКОН ???НАПИШІТЬ ПРИКЛАД!! А ЯК ТАМ, У НАРМАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ У НОРМАЛЬНИХ СТРАНАХ!!!

ОСЬ ВАМ ПРИКЛАД ВІД ВЛАДИ

Зображення користувача ОГО!.

ОСЬ ВАМ ПРИКЛАД ВІД ВЛАДИ ,ЯК ВОНИ ВИЗНАЮТЬ РАССЕЮ !!!ЧІТАЙТЕ !!!А чи засуджуэте ви футбольний клуб Шахтар за те, що він не вивів на поле дітей воїнів АТО в футболках ”Мій тато – герой”? А може так,,Мій тато – герой ВІЙНИ з рассєєю???,,І як гадаєте, повинні українські спортсмени, і футболісти зокрема, публічно підтримувати українську армію? Чи все ж таки спорт – поза політикою?
Коментуйте... а це народ в цём спорті в цём клубі,а це народ повинен бути поза політикою як наша власть пистота у торговлі на рассеі ? а це влада визняє АТО і дітей як дітей АТОвців, а це влада невизнає ціх дітей як дітей війни і їх батьків героїв як,, героів ВІЙНИ з рассєєю,, А НЕ АТО!!!ШОСЬ тут не так в цій порнограіии закону особливо для людей !!!воль і блат власть пистоти на видумки хитра!!!

Не просто саджати, а на

Зображення користувача Ромко Шмайсер.

Не просто саджати, а на громадські роботи гонити!Щоб дурно не сиділи, а заробляли собі на прожиття в зоні.

да России насрать на ваши

Зображення користувача Г    ісмаiл.

да России насрать на ваши признания агессии, на решения и постановления европейского суда и гаагского трибунала ... а оці "патріоти" - дауни не бачуть , як свині неба, хто насправді ворог та кат українського народу ... хто розпродує держмайно, хто потійно підвищує тарифи, хто збагачуєтся на ато ,хто вивозе капітал у офшори ... так от коли позбавляться від оцих ворогів народу то і буде рай у країні та патріотизм

для тих хто не знае - в роки

Зображення користувача людина.

для тих хто не знае - в роки голодомору та 1946-1947рр. при влад1 був стал1н

Ось черговий захистник

Зображення користувача мишко далекий.

Ось черговий захистник "братского росийского народа",народу,у якого руки по локті в українській крові ,"росийскоязычый""piligrin"написав:"В Україні хочуть саджати на 5 років, якщо ти не визнаєш Росію агресором-, так что при чем тут все население, вся страна? агрессором нужно признавать правящую верхушку и всех кто её поддерживает во главе с путиным". Питання до цього "росийскоязычого"- спитай українських воїнів на Донбасі: чи бачили вони там "путина и всю правящую верхушку"із російською зброєю, чи це російський народ в особі військовослужбовців і військових найманців,- російського народу сини ,у яких руки по локті у невинній крові українського народу???
Цим своїм постом "росийскоязычый" старається знову відроджувати фальшиву кроваву брехню про "братский росиский народ",що російський народ не окупант, не агресор.Аось що заявляють українці-воїни наДонбасі:"Ми воюємо із державою, яка має технологічне оснащення "третього покоління +", а цивілізаційно вони відстали на 300 років. Це дикун зі зброєю вчорашнього дня. Ми воюємо з дикою цивілізацією. На нас напали дикуни".Ось і визначення агресора від воїнів-патріотів Українського народу, які захищають свій рідний народ від дикуна-агресора-від російського народу

Імперські замашки, у мові – русизми,
Ще б років зо двадцять і ми – москалі…
Були б і понині «братами» рашисти,
Над нами панами на нашій землі.

Та щастя - Майдани, бо маємо волю,
Хоч кров пролилася в старечий Дніпро.
Стискається серце щоденно до болю,
Війна йде в країні, за щастя й добро.

Шануймо своє при житті кожне слово,
Погані слова про запас відкладіть.
Свої вишиванки, пісні, рідну мову,
У водах дніпрових щороку святіть.

Пильнуйте своє, бережіть, як зіницю,
Багато між нас ще живе ворогів.
Ніколи не плюйте у власну криницю,
Ніколи не зраджуйте власних Богів.

Рашистські замашки, слова в обиход*,
Це шрами глибокі у нас на лиці.
Допоки війна йде на нашому сході,
Ми зброю тримати повинні в руці.

Рабство давно

Зображення користувача Срг.

Рабство давно отменено!
Каждый имеет право на свое собственное мнение.

В Україні хочуть саджати на 5

Зображення користувача piligrim.

В Україні хочуть саджати на 5 років, якщо ти не визнаєш Росію агресором. _______ давайте бить своих чтоб чужие боялись? официально объявления войны не было, так что при чем тут все население, вся страна? агрессором нужно признавать правящую верхушку и всех кто её поддерживает во главе с путиным!

Дуже правильне уточнення:

Зображення користувача Олександр (Гість).

Дуже правильне уточнення: саме "Для посадових та службових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування" в першу чергу повинен діяти такий закон, а не бабусь на базарі. Я б ще додав сюди ЗМІ, які під виглядом свободи слова намагаються розповсюджувати таку інформацію, неначе вони є філіями російських спецслужб.

в Бочку и бочку-в Черное море

Зображення користувача Кость.

в Бочку и бочку-в Черное море возле Одессы???? А Порошенко воспевать как народного героя -освободителя... Нас -Украинцев -от денег.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Як ви вважаєте, чи потрібна поліція на футбольних стадіонах України?

Варіанти