У Києві активісти заблокували Лавру і назвали Московську церкву ФСБшною. ВІДЕО

Переглядів: 878 Коментарів: 12

Націоналісти блокували вхід до Києво-Печерської лаври і вимагали заборонити в Україні церкви Московського патріархату. Свої дії вони пояснювали тим, що церква Московського патріархату працює на спецслужби Російської Федерації, а у Запоріжжі священик московського патріархату відмовився відспівати померлого малюка – через те, що дитину охрестили у церкві Київського патріархату.
На розмову із активістами вийшов намісник Києво-Печерської Лаври владика Павло. Він заявив що в Україні немає церкви Московського патріархату, а Крим ніколи не був українським.

А як вважаєте ви, чи є Українська православна церква Московського патріархату структурою, яка діє на догоду Кремлю і яку контролює російська ФСБ?

Коментуйте... 

Опитування

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (12)

Ви всі хворі... Яке

Зображення користувача Василь&.

Ви всі хворі...
Яке фсб,придурки.

А "НАШІ" це хто? Сепари т.н.

Зображення користувача ОГО!.

А "НАШІ" це хто? Сепари т.н. "Київського" ніким не визнаного патріархату? А чому ту дитину понесли не в синагогу відспівувати?
АГА,МОЖЕТ ДЛЯ ВЛАСТЬ ПИСТОТЫ НА УКРАИНЕ И ЕЁ ШНЫРЕЙ ЕТИ АКУПАНТЫ СТЁРШИЕ ИСТОРИЮ ОККУПАЦИИ ЕСТЬ НАШЫ,КАК ОНИ ПИСТОТАВЦЫ ГОВОРЯТ ШО НА ДОНЕЦКЕ И ЛУГАНДОНЕ В КРЫМУ НАШЫ ЛЮДИ КАК И ИХ-НАШ ДЕПУТАТ НОВИНСКИЙ С МАСКОВСКИМИ ЦЕРКВАМИ ,А ТАК ДЛЯ ВЛАСТЬ ПИСТОТЫ И НАША СОБОРНЯ УКРАИНА С СОБОРОМ У МАСКВЕ БО ЯКО БЫ МАСКОВСКИЙ ИГИЛОВСКИЙ-СОБОР ПРИЗНАН А УКРАИНСКОГО СОБОРА БЕЗ МАСКОВСКОГО НЕ БУДЕТ, СОБОРНАЯ УКРАИНА С СОБОРОМ ГДЕ,ГДЕ НАШЫ ,ГДЕ НЕ НАШЫ ,ГДЕ ГОЛОСОВАНИЕ НАРОДОМ НОГАМИ В ДРУГИЕ ВЕРЫ,МОЖЕТ ПОРА НАРОДУ УЖЕ РАЗЧЕХЛИТСЯ БО В РАДЯНСЬКИЕ ВРЕМЕНА НЕ ОТПЕВАЛИ А ПРОСТО ЗАПЕЧАТЫВАЛИ И НИЧЕГО, ?А ПОЧЕМУ ВЫ СЧИТАЕТЕ ШО НА УКРАИНЕ В ЦЕРКВАХ И У ВЛАСТЬ ПИСТОТЕ В ЕЁ Ф-СБУ СУДАХ И ВСЕЙ ЕЁ СИСТЕМЕ ШОТО ИЗМЕНИЛОСЬ ХОТЬ НА ГРАМ СОВЕСТИ ,ВСЁ ПО ПРЕЖНЕМУ ,БЗДЯТ НАШЫ СЦУКИ ПИСТОТАВСКИЕ И ЗАГЛЯДЫВАЮТ МАСКВЕ У РОТ, ШО СКАЖЕТ ОНА, ЧУМА МАСКОВСКАЯ!

А "НАШІ" це хто? Сепари т.н.

Зображення користувача Бандера (Баба).

А "НАШІ" це хто? Сепари т.н. "Київського" ніким не визнаного патріархату? А чому ту дитину понесли не в синагогу відспівувати?

настоящих церковнослужителей

Зображення користувача BADMAN.

настоящих церковнослужителей расстреляли в 37-39 годах а потом посадили туда своих агентов. Пора давно дать пинка РПЦ в Украине.

В Україні і скрізь, ще за

Зображення користувача Леонід.

В Україні і скрізь, ще за часів СРСР, Російська Правосолавна церква звівтувала КДБ. Піп був першим сексотом. Впевнений нічого не змінилося крім того, що тепер московський патріархат в Україні предстиавник держави агресора.

Ні,кому потрібні хворі.

Зображення користувача Ляшко.

Ні,кому потрібні хворі.

Україну напевно захватили

Зображення користувача Ляшко.

Україну напевно захватили інопланетяни...

Чому У Києві активісти

Зображення користувача ОГО!.

Чому У Києві активісти заблокували Лавру і назвали Московську церкву ФСБшною. Чому Шахтар не підтримав акцію на підтримку воїнів АТО!?Чому Українців обурив скандальний виступ Ані Лорак та Софії Ротару в Росії.Чому В Україні хочуть саджати на 5 років, якщо ти не визнаєш Росію агресором.Чому У Херсоні одразу у кількох школах відмовилися навчати українською.Чому Савченко заявила, що не вважає терористами ватажків т.з. ЛДНР. Чому Сепаратистка отримала український закордонний паспорт і облаяла Україну.Чому Відомий співак запропонував ізолювати тих, хто не знає української мови. Чому каратимуть українців за подвійне громадянство . Чому 70 учнів з України відправили на навчання до ворожої Росії.Чому У Херсоні одразу у кількох школах відмовилися навчати українською.Чому Бійці Нацгвардії можуть отримати дозвіл стріляти в людей на мітингах. І останнє,!!! Чому УПЦ Московського патріархату - структура, пов'язана з ФСБ Росії і рассєйскою русьсєю?
Чому,!!! А ТОМУ ЩО ПРИ НАШЄЙ ПОСТ СОВЬЄТСЬКОЙ СНГОВСЬКОЙ АЗІАТСЬКОЙ ОЛИГАРХИЧНОЙ ВЛАСТЬ ПІСТОТЄ ДИЄ ,,РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАСТВУЙ ,,ТАКЕЖ ПРАВЄЛО ЯК І У РАССЄЙСКОЙ МАСКВЕ!!!АГА!ПРОЧІТАЙТЕ УСІ ЗАГОЛОВКИ ЦІЄІ ВЛАСТЬ ПІСТОТАВСЬКОЙ МАНГОЛИИ-ТВ І ДО ВСІХ ЗАГОЛОВКІВ ДОДАЙТЕ,, ЧОМУ???,,А ЩЕ ЧОМУ В УКРАІНІ ПОКАЗУЮТЬ ЯК НЕНОРМАЛЬНИМИ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ МАЙДАНА , ДОБРОВОЛЬЦІВ ВІЙНИ З РАССЄЄЮ , АКТИВІСТІВ ПРОТИ КОРУПЦІІ ,ПОКАЗУЮТЬ НЕНАРМАЛЬНИМИ ,ЗАТО НОРМАЛЬНИМИ ПОКАЗУЮТЬ ВСЮ ЗАВАРОВАННО-КОРУМПОВАНУ-ПУЗАТО-ЖЛОБНУ ВЛАСТЬ ПІСТОТУ НА УКРАІНЕ РАЗОМ З МАСКОВСКІМ ПАТРІАРХАНАТОМ З ІХ ЦЕРКВАМИ ПОКАЗУЮТЬ НОРМАЛЬНИМИ І ДОСТОЙНИМИ КИРІВНИКАМИ НАД ТІМИ ДУРОЧКАМИ ШО ЯКО БИ НЕБОЯТЬСЯ СМЕРТІ І ГИНУТЬ НА МАЙДАНАХ ТА В ОКОПАХ НА ВІЙНІ З РАССЄЄЮ!!!

Істинно кажу вам - так, це

Зображення користувача Прихожанка української церкви.

Істинно кажу вам - так, це фсбешники. На моє запитання "Чому на Святих Київських холмах співають хвалу кирилу гундяю в- після служби в Свято-ВВеденському монастирі в грудні 2014 року під час страшних бохв на донбасі, то вилетіло з десяток молодиків, зі звірячими очима, почали мене штовхати, бити по спині і руках і обзивати . Ледве вийшла приголомшена.Мова молодиків, поведінка, вказувала на те, що це далеко не монахи.. Гнати всіх в шию...

іще одне. на чернігівщині іде

Зображення користувача укроп.

іще одне. на чернігівщині іде масова "приватозація" московськими попами сільських церков. і думаю не без участі місцевих властей

в каждом районе сторят

Зображення користувача Киев.

в каждом районе сторят российские церкви и наше стадо бежит по воскресеньям !
а на Великдень! оооооо!
просто все бегут как заговоренные!
и все это под лозунгом-Бог то один!
ЛЮДИ!
да бред это!
тогда почему не в мечеть! почему не просто в поле!
почему силы им даете и овцами прогибаетесь!

а наши храмы обветшали,поникли....

не ходите-и они закроються

ПОДДЕРЖИТЕ НАШИХ ПАТРИОТОВ-СВЯЩЕННИКОВ!

расскажу то, что случилось

Зображення користувача Киев .

расскажу то, что случилось сомной и моими детьми-идем летом мимо Лавры и свн говорит-а почему герб России на колокольне? я -потому что Лавру захватила Москва в свое время и даже посольство свое тут чуть не впихнула.. и тут тетка в платочке-ах ты! бандеровка! да тебя и твоих детей накол нужно насадить! ну и тут мой муж и заговорил на чисто БАНДЕРОВСКОМ ЯЗЫКЕ!!
и еще-стоим мы со свечкй на годовщину голодомора и женщина подходиь к маме моей и говорит-Вы за кого? а мама моя (ну явно ж не за московское иго)-за Землю нашу! за Русь
та и говорит-мы дивем в Лавре(беженцы) сутки 30 грн. платим за ночлег... и нам кажлый вечер говорят монахи-потерпите! скоро Путин всех нас тут освободит...
ну... самт понимаете... что мы ее освободили недожидаясь Путина

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
09.01.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
15.12.2017
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
13.12.2017
RSS-матеріал

Опитування

Чи треба штрафувати або ввести кримінальну відповідальність для артистів, які виступають в РФ?

Варіанти