Українським артистам може загрожувати в'язниця за виступи в РФ. ВІДЕО

Переглядів: 3573 Коментарів: 13

Четвертий рік Україні в Україні триває війна на Донбасі, а тим часом Ані Лорак, Софія Ротару, Макс Барських, Вєра Брєжнєва та чимало інших українських артистів й далі гастролюють Росією.
Відтак, у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення закликали ввести штрафи або кримінальну відповідальність для українських артистів, які виступають в країні-агресорі Росії. Також карати українських артистів за виступи в РФ озвучив і віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко. Водночас чимало експертів вважають, що мистецтво – поза політикою.

- Як ви вважаєте, чи треба штрафувати або ввести кримінальну відповідальність для артистів, які виступають в Росії? Чи засуджуєте ви таких артистів? Чи все ж таки ви вважаєте, що мистецтво є поза політикою?

Коментуйте... 

Опитування

Чи треба штрафувати або ввести кримінальну відповідальність для артистів, які виступають в РФ?

Варіанти

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (13)

А давайте тогда уж и

Зображення користувача Одессит.

А давайте тогда уж и заробитчан под ту же гребенку - чего дома не сидят, а экономику Польши поднимают?

А за що їх притягувати до

Зображення користувача Олександр Др..

А за що їх притягувати до відповідальності, та ще й кримінальної? Хіба їхній президент не показав приклад усій країні, як потрібно відноситись до сусідської країни? Він 3-4 роки безперешкодно вів там свій бізнес, чому ж артистам не можна? Чи у нас є "рівніші"?

Под видеонаблюдение мы имеем

Зображення користувача Hunml.

Под видеонаблюдение мы имеем ввиду проводные или беспроводные охранные системы для дома,
которые свой сигнал тревоги передают не на милицейский пульт, а при помощи встроенного GSM модуля,
отправляют на ваш мобильный телефон СМС или делают вам звонок.

Відома в Україні і у

Зображення користувача мишко далекий.

Відома в Україні і у світі-українка-письменниця Оксана Забужко написала:'колоніалізм,це коли ви культуру колонізатора знаєте краще, за свою'.Це ж саме і підтвердив історик-кандидат історичних наук В.Вяткович,заявивши,що росіяни- В.Висоцький, Цой, і інші російські артисти -це "щупальця" отого російського колоніалізму,щоб просувати російську культуру на Українській землі і щоб витісняти з цієї землі українку культуру.Чи хтось зайшов у росіянина-Висоцького,Цоя, Пугачової, якусь пісню,де хоча б згадувалась Україна.НІ !-вони провадили експансію російської культури на Українській землі. Це чудово знав російський народ-окупант тому,підло окупувавши Українську землю-з поконвічну землю Українського народу,старався знищити Українську Мову (186 його документів-доказ цьому),знищував Українську культуру -не допускаючи на теле-радіо канали українські пісні,вбивали найкращих українців патріотів-композиторів.У 2000 році москаль-росіянин вбив відомого у світі українського композитора-Ігора Білозір(як сам зізнавсь) -він ненавидів його українські пісні.У 1997 році російське КГБ-репресивний орган російського окупанта- замордував,поламав руки і пальці, а потім повісив у Брюховецькому лісі(біля мЛьвова)знаменитого,відомого на весь світ, 30річного полум'яного патріота Українського народу-Володимира Івасюка.Російькі окупанти замордували композитора ,пісню якого -"Червона рута"тоді вже співав увесь світ і співали навідь у дикій Росії.Російський окупант замордував українця- патріота за те,що той відказався писати пісні для російського народу-для окупанта.У людей склалась думка, що артисти-піснярі-це моральні авторитети.Але життя доказує -"що не завжди".
С.Ротару,яка сьогодні так забавляє московитів-росіян-у яких руки по локті у невинній українській крові,виростала, як співачка, на піснях патріота
України В.Івасюка.Саме,виконуючи пісню В.Івасюка-
"У долі своя весна",вона стала переможцею на Європісенному фестивалі "Сопот-77" у 1977 році.Але душа цієї "артистки"-чорна і гнила-як у московитів, яких забавляє-вона навідь не приїхала на похорон В.Івасюка,на піснях якого вона виростала, як співачка.
Про А.Лорак вже не хочется і згадувати--ця "артистка" котиться все нижче у своєму моральному падінні-скоро вона почне виступати без трусів-щоб тільки задовільнити сексуальні захоплення у московитів-росіян--просто -ОГИДНО.Тому тим "артистам",які обслуговують російську біомасу, потрібно НАЗАВЖДИ відібрати ліцезії на право виступу в УКРАЇНІ.

А давайте подумаємо чи не ту

Зображення користувача Вікторович.

А давайте подумаємо чи не ту саму дурню прийняли поляки, коли історичні факти чи події майже столітньої давнини виставляють за юридичну відповідальність. Притягувати до відповідальності варто тих артистів, політиків,держслужбовців хто ганьбить Україну. Як можна відноситись до Али Пугачової, яка виступила проти війни на Донбасі і до жида Кобзона, який зганьбив Україну. Це люди, які живуть в Росії, але вони різні. Не повторяймо поляків і не робім глупостей.

Наши парни гибнут на фронте

Зображення користувача Юрий Марьин.

Наши парни гибнут на фронте защищая Украинскую независимость,а так называемые "артисты" набивают карманы выступая в стране агрессоре. Это не только аморально, но и граничит с предательством Родины.

ЗДЕСЬ НА МАНГОЛИИ-ТВ МНОГИЕ

Зображення користувача ОГО!.

ЗДЕСЬ НА МАНГОЛИИ-ТВ МНОГИЕ ЗАДАННЫЕ ВОПРОСЫ ЯВЛЯЮТСЯ ПО СУТИ АЛЛЕГОРИЕЙ ТОМУ ЕСТЬ ЛИ У ЛЮДЕЙ И КЫРУЮЩЕЙ ИМИ ВЛАСТЬ ПИСТОТЫ СОВЕСТЬ, ИЛИ ЕЁ НЕТ И НЕ БЫЛО ! ОБСУЖДАТЬ ВОПРОСЫ ХОРОШО ИЛИ ПЛОХО ЧТО ПОДОНОК ИЗБИЛ-УБИЛ-АННЕКСИРОВАЛ ТЕРРИТОРИЮ ОГРАБИВ ЛЮДЕЙ ЭТО БЕЗ СОВЕСТНО, БО ОТВЕТ У НОРМАЛЬНОГО ЧЕЛОВЕКА ОДНОЗНАЧНЫЙ ,ПЛОХО, И НЕЧЕГО ТУТ ЮЛИТЬ ГОВОРИТЬ!!! ,А ДАВАЙТЕ ПОГОВОРИМ???ДА ЗАГОВАРИВАЙТЕ!!!ЗАГОВАРИВАЙТЕ, ЭТО ПО БЛАТНОМУ, И ПО ВЛАСТЬ ПИСТОТАВСКИ,ДАЖЕ ПО ОРДЫНСКО-КАЦАПСКИ,НО НЕ ПО ЕВРОПЕЙСКИ И НЕ ПО УКРАИНСКИ!!!ВОТ ВАМ КАЦАПСКИЙ ПРИМЕР ,КАЦАПСКОЕ ВЫРАДЕНИЕ ,,-БЬЁТ ЗНАЧИТ ЛЮБИТ ,, МОНОГИЕ НОРМАЛЬНЫЕ СОВЕСТЛИВЫЕ ЛЮДИ СРАЗУ НЕ ПОНИМАЮТ И ЗАДАЮТ ВОПРОС РАЗДЕЛЯЯ ,ТАК ВСЁ ТАКИ БЬЁТ, ИЛИ НЕ БЬЁТ БО ЛЮБИТ???ВОТ ВСЁ ТУТ СВОДИТСЯ К ОДНОМУ, К СОВЕСТИ!!!,КАК С НОРМАЛЬНОЙ СОВЕСТЬЮ МОЖНО ХОДИТЬ В ГИБРИДНО КАЦАПСКО УКРАИНСКУЮ ЦЕРКУ, ЕЗДИТЬ В ОРДЫНСКУЮ-РАШУ НА ЗАРОБОТКИ ,НЕ ПОДДЕРЖИВАТЬ АКЦИЮ С НАДПИСЬЮ НА ФУТБОЛКАХ ВОИНОВ ВОЙНЫ С РАССЕЕЮ ,НЕ ПРИЗНАВАТЬ ВОЙНУ С РАССЕЕЮ ,ЭТО ВСЁ БЕЗСОВЕСТНО ОБСУЖДАТЬ ОПРАВДЫВАЯ ТАКИЕ ДЕЙСТВИЯ !!!

Потрібно збирати не менше

Зображення користувача Олександр(гість).

Потрібно збирати не менше 100$ місяць з тих 2 міліонів,що добровільно гне спині на країну виродків.

Ну если брать за пример

Зображення користувача Артист.

Ну если брать за пример Сталина, за время войны он в отпуск не уходил и на курорты на Мальдивы не ездил, так же как и все чиновники и у них каникул не было. потому что шла война, и уж никак не обновляли автотранспорт в министерствах до самых виповских брендов, если и рубить ...то с головы, запретить всем чинушам уходить в отпуска и выезжать за кордон, за не послушание в тюрьму......И Сталин всю войну проходил в галифе в чём его и похоронили.....Гандоны чего вцепились к артистам?

Ага и ещё спросить у Сталина

Зображення користувача Termin.

Ага и ещё спросить у Сталина какой у него был бизнес с Германией.

так. але і бізнесменів теж

Зображення користувача укроп.

так. але і бізнесменів теж

Вы не могли ошибиться? --- Я

Зображення користувача charnoGore.

Вы не могли ошибиться?

---
Я Вам очень обязан. fifa 15 скачать лицензию pc, скачать fifa 15 фнл и скачать таблетку fifa 15 pc скачать fifa 15 ut на андроид

Спитайте Сталіна, чи можна

Зображення користувача Хаммурапі.

Спитайте Сталіна, чи можна було в 1942 радянському артисту виступати в Німеччині?

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
21.02.2018
Анна Маляр
Юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук
14.02.2018
Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
04.02.2018
RSS-матеріал