В Україні можуть заборонити низку радянських фільмів через війну з РФ. ВІДЕО

Переглядів: 2988 Коментарів: 22

В січні низка українських телеканалів показали радянські фільми (Іронія Долі Три Мушкетери, Чародії) де грають актори, що підтримують анексію Криму та війну на Донбасі, це: Олег Табаков, Валентин Гафт, Михайло Боярський та Валентина Тализіна. Водночас у Національній Раді з питань телебачення і радіомовлення закликали заборонити в Україні всі радянські фільми, де грають актори, що підтримують агресії Росії проти України.

А як вважаєте ви, чи потрібно забороняти в Україні показ радянських фільмів з акторами, які підтримали агресію Росії проти України?  Це необхідний крок в умовах війни з РФ, чи забороняти радянське кіно, кіно, яке люблять мільйони, кіно на якому виросло не одне покоління, - недопустимо!? 

Коментуйте... 

Опитування

Чи схвалюєте ви заборону радянських фільмів, де грають актори, що підтримали агресію РФ проти України?

Варіанти

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (22)

А мне кажется государство

Зображення користувача viknik.

А мне кажется государство здесь не причём.На мой взгляд государство-это территория,обозначенная границами,все люди,которые здесь живут(граждане),президент,правительство,армия,чиновники всякие, ну и так далее.Вот если бы мы думали,когда выбираем,то есть выбирали не популистов,как Юля,Петя,Олежа-горлопан и многие,многие другие,и которые думают только о том как бы обогатиться.А тех,патриотов,которые думали бы о людях,строили заводы,фабрики,и конфисковывали наворованное,а воров в тюрьму садили.

То что любят-это факт.И

Зображення користувача viknik.

То что любят-это факт.И люди,когда женятся,выходят замуж тоже любят друг друга,но потом часто расходятся,по разным причинам.Печально,когда рушатся семьи.А в данном случае-ерунда.

Увы, Украины уже нет. Сейчас

Зображення користувача Привет Гои.

Увы, Украины уже нет. Сейчас это еврейская автономная область...

Звалили все в одну кучу ,мені

Зображення користувача трохим.

Звалили все в одну кучу ,мені кажеться що цього не слід було робити.Мистецтво по одну сторону,а війна по іншу так би мовити .

если один негодяй со всей

Зображення користувача алекс 11111111.

если один негодяй со всей актерской группы, то почему должны страдать украинцы, которые от трансляции этих фильмов теряют определенный доход,за который живет его семья?

Пидор, а ты с передовой

Зображення користувача Termin.

Пидор, а ты с передовой пишешь?

дурачек давайте запретим все

Зображення користувача владимир     три шт.

дурачек давайте запретим все и останемся с таким мусором как сериал ШКОЛА на 1+1 вот действительно :ШЕДЕВР: СЕГОДНЯ ДЕВОЧКА ИЗ Киева взяла золото на олимпиаде в Корее за команду Германии ребенок ездил с Обухова в Киев на лед на тренировки (один каток в столице -достижение) и министр спорта сказал что Украина-это не зимняя страна так что все нормально а мы восхищаемся спорсменами королевым сикорским малевичем булгаковым они ведь только родились тут и все Украина для их развития ничего не ДАЛА вот и вся липовая гордость люблю РОДИНУ ненавижу государство СЛАВА УКРАИНЕ

А може тих, хто сьогодні

Зображення користувача Не Гість.

А може тих, хто сьогодні понівечив пам"ятник захисникам України від нацизму?
А фільми справді чудові, найкращі, і завдяки ним можна навчитися розуміти добро, дружбу, відвагу і любов, і до Батьківщини. І тоді, коли в людини є свій розум, своя пам"ять, а не нав"язана політичними іграми, йдуть в окопи, виживають в концтаборах, а не ненавидять всіх навколо, зручно сидячи в інтернеті.
А війна... навіть столітня війна закінчилась, та хіба варто так довго чекати? Якби люди мали більше поваги, війни б скінчились.

60% вати ,ого!!!

Зображення користувача Гїїсть.

60% вати ,ого!!!

Життя і історія чітко вказує

Зображення користувача мишко далекий.

Життя і історія чітко вказує нам ,українцям,-УКРАЇНА,може існувати як держава, лише коли вона буде УКРАЇНСЬКА УКРАЇНА,коли УКРАЇНСЬКА МОВА -МОВА УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ буде домінувати у всіх cферах українського життя, коли квоти на теле-радіо каналах будуть для мов національних меншин, а не для ДЕРЖАВНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ.Для цього потрібно щоб на теле-радіоканалах продюсерами і ведучими були УКРАЇНСЬКІ ПАТРІОТИ ,а не якісь (без національного визначення) "росийскоязычие носители"- "культуры" хамства, наглості, підлої брехні, росіського шовінізму і презирства до УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ,до МОВИ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, до КУЛЬТУРИ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ.Саме оці"росийскоязычие
носители" на теле-радіо каналах продюсери і теле-радіо ведучі і є тими, хто використовує ці ЗМІ для знищення УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ і УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ, щоб продовжити на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ домінування "росийского языка" мови ворога українського народу-бувшого віковічного російського окупанта .Тому для УКРАЇНЦІВ-ПАТРІОТІВ заміна всіх "росийскоязычых"(які не мають і не знають своєї приналежності до якоїсь нації на земній кулі) заміна цих продюсерів, теле-радіо ведучих на етнічних УКРАЇНЦІВ -патріотів- це основна задача з метою побудови і збереження УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ для УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ.Для підтвердження моєї думки -ось є розлога стаття моїх однодумців-

http://vgolos.com.ua/articles/chy_potribni_nam_bulgakov_vysotskyy_tsoy__...

Народжується з попелу й руїни…
Встає таки держава молода,
Хай зболена, хай змучена, та вільна!
Це – УКРАЇНА! Це –СВЯТА ЗЕМЛЯ!

Народжується не одне століття,
Чи так її Всевишній покарав,
Що з голоду, і з воєн лихоліття
Спустошений ледь вижив рідний край!

Народжується в кожнім юнім серці,
Де вже немає місця для «совка»,
Під вибухи і канонади смерті…
Історія сьогодні в нас така.

І вже ніхто не спинить її поступ
І не закриє у майбутнє шлях,
Де українцям – український простір,

Саме така є доля УКРАЇНИ,
Де нація зазнала стільки мук,
Де стільки цвіту заживо згноїли,
Може вона і дорога тому,

Що кровію синівською полита
І зрошена сльозами матерів,
І славою героїв оповита,
Що полягли за волю у борні!

Душа її ще у гіркій печалі,
На тілі рани ще не затяглись,
Але ж встає вона, безсмертно-величава –
Нема тієї, що була колись!

Эти попытки все время

Зображення користувача Евгений0687543.

Эти попытки все время запретить что-нибудь из области культуры уже выглядят как истерия. Ведь речь идет не об отделных артефактах, а про целые
Культурные пласты - запретить не советскую агитку "Граница на замке", а весь ералаш, потому что там снимались садальский или ярмольник.
В противном случае, попытку запрета следует расценивать как оскорбление тех тысяч или даже миллионов людей, которые любят и ценят данный культ. Пласт.
Не может быть одной одной правды в такой огромной и многокультурной стране, как Украина.
Почему мы хотим себя обеднить,выкинув из себя 73 года истории?! Давайте уже тогда быть последовательными - запретим довженко, ивасюка, стуса, гончара..

Майданутий дебіл? Мені

Зображення користувача Самуїл Одеський.

Майданутий дебіл? Мені соромно і боляче,що я з подібними тобі живу в одній країні!!Такі як ти і є самою великою загрозою для нормального існування СЛОВЯНСЬКОЇ України в колі братніх народів,а не жидівської та пендосовської підстилки,воюючої невідомо з ким і за що за наказом повелителя! Зрозумів,олух???

При всій повазі та думці про

Зображення користувача ХХХ.

При всій повазі та думці про рідну неньку я вважаю, що не варто розхитувати нестійку і складну ситуацію в країні ще і цим питанням. Важливіше зберегти, примножити і розвивати те, що вже має Україна крокуючи цим тернистим шляхом. Діло не в толерантності до агресора, а в поступовій заміні таких фільмів на власні: і фактично, і у свідомості.
А актори (Табаков та ін.) сьогодні продовжують грати ролі, тільки для свого режисера (Путіна), вони під страхом розправи за іншу позицію, як більшість російського народу, тому до цих висловлювань потрібно ставитись відповідно.

Я вижу опасность для Украины

Зображення користувача Вадим Шевченко.

Я вижу опасность для Украины с любыми проявлениями контактов с агрессорами и тех, кто поддерживает агрессию России. Взамен советского и российского телевидения есть в десятки раз выше голливудские фильмы и украинские артисты

Хаммурапі написав: Відправити

Зображення користувача Док.
Хаммурапі написав:

Відправити на Донбас на передову тих, хто хоче дивитися такі московські фільми!

пнх, это тебе, слышишь, урод. вы уничтожили свою страну,из-за таких как ты сейчас идет война. а что получили? вас не устраивал союз с россией - сосите теперь у пиндосов и европидаров.

иди нахуй дебил

Зображення користувача Док.

иди нахуй дебил

Дивлюсь на те що "йде" по

Зображення користувача Юрій4555.

Дивлюсь на те що "йде" по телевізору, і не розумію чому не забороняють показувати дебілні мультфільми,які руйнують психіку дітей, такіж самі фільми , і тому вважаю що ліпше добрі радянські фільми в т.ч. дитячі, мультфільми і ін. ніж всякі кукарачі, ніккі, монстр хай і інший непотріб яким забивають голову нашим дітям і нам. Взагалі незрозуміло, які дебіли і за які відкати пускають для перегляду таку продукцію, яка нищить наш народ змалку.

-Ці фільми не російські, а

Зображення користувача Гість За Кота.

-Ці фільми не російські, а радянські. Точніше, шедеври радянського кіномистецтва, над створенням яких працював весь тоді радянський народ, в тому числі і український. Я горджуся ціми шедеврами!- Я підтримую таке ставлення до фільмів-шедеврів радянської епохи, які мають потужну позитивну енергетику і є ніби рятуючим ковтком кисню, після якого знов з'являються сили вірити у добро, справедливість та людяність.

Ось запищав "носитель

Зображення користувача мишко далекий.

Ось запищав "носитель высокомаразного руского мира"-"Кіт"-запищав про якийсь" радянський народ", про якісь радянські шедеври, якими російські ідеологи-шовіністи ідеологічно годували-виховували у Московії-Росії оту москальську біомасу, яка так підло напала на миролюбний УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД .І ця москальська шовіністична людиноненавистна біомаса, у якої сьогодні руки по локті у невинній українській крові , яка вбила більше 10 тисяч українців на українській землі з окровавленим автоматом у руках теж верещить--"мы братский народ",бо вихована на оцих "радянських шедеврах"

Чи ж знав де ТИ, НАРОДЕ УКРАЇНСЬКИЙ,
Що, як сторіччя перетне рубіж,
Народ російський ,як садист, так підло ,підло і цинічно
Тобі у плечі встормить свій кровавий російський "братский" ніж ??????????

Мабуть оцей "носитель высокомаразного руского мира"досконально вивчав "радянські шедеври" про якийсь "радянський народ", про існування якого не знає світова ІСТОРІЯ - ні звідки він взявся, ні як він безслідно зник.Тож моя порада оцьому "Коту"-не примазуйся із своїм "радянським народом" до УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ тому, що "носителю высокомаразного руского мира" не досяжне відчуття на генетичному рівні етнічної приналежності до свого РІДНОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ,не досяжне відчуття СВОЄЇ РІДНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ --не досяжне те, що є СВЯТИМ ДЛЯ УКРАЇНЦЯ -ПАТРІОТА-НАЦІОНАЛІСТА-нащадка козяцького роду.

Що для тебе твоя країна?
Що для тебе твоя земля?
Мова батьківська солов’їна?
Цвіт калини? Крик журавля?

Чорне море? Карпатські гори,
Повні магії та краси?
Степові південні простори
Чи північні густі ліси,

Де на стежці слід оленяти?
Біла хата, квітник і двір?
Луг, насичений пахом м’яти?
Дивне озеро Синевір?

Мама, тато, сім’я, родина?
Місто, вулиця, площа, сквер
Чи село, де сад, городина?
Мальовничість Шацьких озер?

Вишиванка? Гімн «Ще не вмерла…»?
Полотно синьо-жовтих барв?
Дум, балад, приповідок перли
Чи Павла Полуботка скарб?

Захисник, що стоїть в дозорі,
Щоб цивільний без ляку спав?
Сонце в сині небесній, зорі?
Серпень, лан, торжество снопа?

Віра батьківська і святині?
Чесна праця – життя рушій?
Колискова на сон дитині?
Щире слово? Тепло душі?

Оце ВСЕ є недосяжне відчуття для "вихідця" з ,невідомого для світу ,"радянського народу".

Ці фільми не російські, а

Зображення користувача Кіт.

Ці фільми не російські, а радянські. Точніше, шедеври радянського кіномистецтва, над створенням яких працював весь тоді радянський народ, в тому числі і український. Я горджуся ціми шедеврами!

ПТН-ПНХ, росийський та наш

Зображення користувача Злий та Бідний.

ПТН-ПНХ, росийський та наш олігархат-геть!А фільми,котрі зняли набагато раніше до появи Путіна при владі,тут взагалі ні до чого-бо тоді ніхто й непередбачав,в яку халепу ми втрапимо через власних олігархів-Яйценюха або Смерть з Косою, та Путіна й усіляких Ротенбергів та ін.москальських олігархів.Закон зворотньої сили не має...

Відправити на Донбас на

Зображення користувача Хаммурапі.

Відправити на Донбас на передову тих, хто хоче дивитися такі московські фільми!

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти