Жертви катувань у поліції розповіли про жахіття, які пережили. ВІДЕО

Переглядів: 12867 Коментарів: 41

В Україні зросла кількість навмисного побиття та катувань у поліції! За результатами моніторингу Харківського інституту соціальних досліджень, понад
641 000 людей пережили поліцейське насильство. Кожні 49 секунд правоохоронець жорстоко поводиться з людиною! Правозахисники кажуть, попри реформу МВС насильство в Україні повернулося до масштабів семирічної давнини, коли людей катували міліціонери. Водночас самі правоохоронці кажуть, цифри не відповідають дійсності, поліція стала відкритішою, а тому складається враження, що й зросла кількість катувань.

А як вважаєте ви, чи допустимо, щоб поліцейські застосовували до затриманих надмірну силу? Іноді це буває просто необхідно чи недопустимо за жодних обставин?

Коментуйте... 

Опитування

На вашу думку, чи допустимо, щоб поліцейські застосовували до затриманих чи підозрюваних надмірну силу?

Варіанти

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (41)

Згідно з даними останнього

Зображення користувача мишко далекий.

Згідно з даними останнього перепису населення і останніх соцопитувань в Україні етнічних росіян-громадян України становить 5% від загального числа населення України. А тепер життя поставило критично важливе питання,на яке ми,УКРАЇНЦІ, повинні самі собі відповісти: Чому 80% злочинів в Україні скоюються "росийскоязычими",чому в поліцейських відділках де, як заявляють потерпілі, підчас тих жорстоких катувань чути тільки "росийский язык" ?????,адже етнічних росіян в Україні тільки 5%,хто і що принесло в українське суспільство ,нетаманну для УКРАЇНСЬКОЇ МЕНТАЛЬНОСТІ, оту російську жорстокість ,оту злочинність ,оте російське хамство і "зверхність"?
А життя доказало, що всі ці, перечислені, "высшие качества" російскої ментальності в Український ментальний простір принесені"росийским языком", слідом за яким була принесена в Український духовний простір, ота "высшая росийская культура",страшні результати якої ми УКРАЇНЦІ сьогодні пожинаємо-все це принесло на УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ війну .Бо ж виросло в Україні 30% яничарів -"російскоязычих",які не знають до якого етносу себе віднести -український етнос для них- це "приниження"(бо ж вони "росийскоязычие") ,а до росийского етносу у них немає ніякого відношення . Тому ще продовжують фальшиву мантру-"мы руские". Навідь в духовній сфері оці "росийскоязычие " яничари ходять на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ до церквов російського (памятаємо-КРАДЕНОГО) патріархату і моляться на росийском языке

Боже, царя храни!
Сильный, державный,
Царствуй на славу нам,
Царствуй на страх врагам,
Царь православный;
Боже, царя храни!

А етнічні УКРАЇНЦІ в українських церквах моляться

Боже великий, єдиний,
Нам Україну храни,
Волі і світу промінням
Ти її осіни.

Світлом науки і знання
Нас, дітей, просвіти,
В чистій любові до краю,
Ти нас, Боже, зрости.

Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни,
Всі свої даски й щедроти
Ти на люд наш зверни.

Дай йому волю, дай йому долю,
Дай доброго світу, щастя,
Дай, Боже, народу
І многая, многая літа.

Ось яка протилежна ментальність етнічних УКРАЇНЦІВ і "росийскоязычих " яничарів.
Тому звертаюсь до ВАС,мої етнічні УКРАЇНЦ, словами нашого пророка Т.Шевченка:

Отак і ви прочитайте,
Щоб не сонним снились
Усі кривди, щоб розкрились
Високі могили
Перед вашими очима,
Щоб ви розпитали
Мучеників: кого, коли,
За що розпинали!
Обнімітесь , брати мої,

Жертви катувань у

Зображення користувача ОГО!.

Жертви катувань у міліції-піліції розповіли про жахіття, які пережили тоді і переживають зараз. ВІДЕО
ПЕТЯ ПАРАШЕНКО із Жертвою катувань міліції-поліції зустрічався у януковській тюрьмі із юркою луценком і договорився з ним у тюрьмі розповілаючі йому про жахіття, які переживе як шо не с курвиться не з ссучіться. ВІДЕО.і те шо ми і зараз бачімо від теперешнёго юрка - прокурора!!! Поработае петя парашенко у тюрьмі і із ще одною ссукою тётєй хаос-надькой савченко для альтернативи на виборах у президенти і збереження себе і своєї олігархічної системи в украіні випустивши її із тюрьми на вибори у президенти для народного лохатрону!!!сучка надка савченко була на майдані але ні де не заявляла шо вона за майдан за народ та за людей , а тількі заявляла шо вона за беркут і заявляла шо СЕПАРИ головорізі і-живото-різи кастріровавши наших хлопців після таких дій це яко би не рассейскі существа НЕ ЧОРТИ а такіж люди як УКРАІНЦІ !!!а сама надька савченко здійснила замах на вбивство і не під час майдана як Бубенчік а під час рассейской агрессіі!!!алеж вийде сучка Жертва катувань у поліції!!!

Янукович ВФ

Зображення користувача ОГО!.
Янукович ВФ написав:

"чиновники и её верхушка выросли на" бомжах, хануриках и просто пидриотических пидорках, за сотку гривень выскакавших на майдане для них власть!

а внатуре "чиновники и её верхушка выросли на совьетськом на рассейском кую " потому появились бомжы, ханурики и просто пидриотические пидорки на гондонбассе лугандонне на зоне крым, за сотку гривень выскакавших на антимайдане для них власть пахан зона шконка!!!наши "чиновники и её верхушка выросли на " том самом ,только эти жлобы=жыды=попы удавятся шоб хоть копейку дать со своего кармана бомжу ханурику майдановцу только с бюджетных денег где себе всё бомжам копейки!самые бздыклывые в мире это сепары антимайдановцы !

Для різної злочинної нечисті

Зображення користувача Василь К.

Для різної злочинної нечисті це необхідно,але не для всіх

Скажи что нюхал или курил, от

Зображення користувача Адольф Владимирович.

Скажи что нюхал или курил, от чего так прёт?

"чиновники и её верхушка

Зображення користувача Янукович ВФ.

"чиновники и её верхушка выросли на" бомжах, хануриках и просто пидриотических пидорках, за сотку гривень выскакавших на майдане для них власть!

Ось вам і гейропейський шлях

Зображення користувача Янукович ВФ.

Ось вам і гейропейський шлях і гейропейські чцінності!

Ось всі МИ бачимо і чуємо про

Зображення користувача мишко далекий.

Ось всі МИ бачимо і чуємо про звірства -катування у "Аваківській міліції"і МИ, молодь УКРАЇНИ,повинні зробити для нас виновки з наших помилок -помилок після МАЙДАНУ,коли МИ ,УКРАЇНЦІ,допустили до влади чужоземців,як ось армяшку Авакова ,якому МИ дозволили очолити ВНС УКРАЇНИ і який, взявши під свій захист "росийськоязых звірів-беркутівців", які, по звірячому, били мирних УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ-СТУДЕНТІВ на Майдані.Так УКРАЇНСЬКИЙ ВОЛЕЛЮБНИЙ НАРОД не стерпів цього звірячого насильства і вигнав цю Донбасівську злодйсько-бандитську владу,але молодь не включилась активно в побудову нової влади-УКРАЇНСЬКОЇ влади і в результаті пожинаємо плоди своєї бездіяльності.Бо ж допустили до влади злочинця армяшку-Авакова який ,до Майдану, переховувась в Італії від тюрми, яка чекала його в УКРАЇНІ.А тепер цей злочиниць кидає цих ,прикритих ним, звірів-беркутівці-поліцаїв на добровольців- українских патріотів-націоналістів,прикриває ними рейдерські захоплення, розбиває мирних українських мітингувальників,прикриває банди незаконних забудовників.В звязку з тим, що кровава "братская Росія"розпочала війну на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ, УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД не може знову вийти на Майдан(бо треба зберегти УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ)тому взяти активну участь у виборах і, як найосвітченіша частина суспільства ,використовуючи відкриті електронні декларації, вибрати справжніх українців,а не чужоземців ,як армяшка Аваков, який відкрито показує,як він ненавидить УКРАЇНСЬКУ МОВУ-ДЕРЖАВНУ МОВУ УКРАЇНИ.УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ повинна не допустити знову до влади таких, як п'яниця-синяк-Ю.Луценко,який, разом з головним корупціонером-П.ПОРОШЕНКОМ,вчинили державний злочин -порушили ОСНОВНИЙ ЗАКОН -КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ-посаду генерального прокурора ГПУ зайняв неосвітчений баран-Ю.Луценко-баран без юридичної освіти.То ж саме на УКРАЇНСЬКУ МОЛОДЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД покладає надію і відповідальність за вибір на наступних президетських і парламентських виборах--не зробити помилку, як після Майдану,а взяти активну учась у побудові такої СВОЄЇ УКРАЇНСЬКОЇ УКРАЇНИ, про яку УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД мріяв.

Згадав сьогодні я колишнє
Життя й зрівняти захотів,
Бо не буде, напевно, лишнє
Торкнутись давнини часів.
Отих далеких,що минули
Й лягли в історію усі,
Коли загарбники в нас були
Господарями на землі.
Але з давен таким порядкам
Ми не мирилися завжди,
Бо мріяли,щоби нащадкам
Прийшлось на ВОЛІ-ВОЛЕНЦІ рости.
Щоби ті зайди,вороженьки
Собі багатство не гребли,
А наші внуки молоденькі
Не гнули спини,як раби.
І не стогнали кожні днини
Й не були чорними людьми.
І не дивились,як над ними
Стоять й жиріють чужоземці.
Але я вірю – так не буде!
Не прийде ворог у наш Дім!
Бо ми єдині й духом люди,
Й нам Богом дана ВОЛЯ всім.
Вже вільною є наша держава
На віки-вічні на Землі.
Полине світом її СЛАВА
І в щасті житимуть усі.
Але також не забуваймо,
Що є в нас друзі й вороги,
Тому і міць свою тримаймо,
Щоби не сміли до нас йти.

Жертви катувань поліції

Зображення користувача ОГО!.

Жертви катувань поліції ИЗВЕСТНЫ ШЕРЕМЕТ ВОРОНЕНКОВ .........ПРИ НАЛИЧИИ ИХТАМНЕТОВ ВО ГЛАВЕ УКРАИНЫ СКОРО БУДЕТ И.........ВПЕРВЫЕ РАССЕЯ ПРИМЕНИЛА НЕРВНО
ПАРАЛИТИЧЕСКОЕ ВЕЩЕСТВО ,,НОВИЧЁК,, В ЧЕЧНЕ ПРИ ЛИКВИДАЦИИ ХАТТАБА,И ПО ЕХАЛО...!!!

СМОТРЕЛ НЬЮС ВАНЬ И ТАМ

Зображення користувача ОГО!.

СМОТРЕЛ НЬЮС ВАНЬ И ТАМ Жертва катувань питар НЕСТЕР ФУФРІЧ розповідав про жахіття які пережив після як був у партіі регіонів,А ЕЩЁ ЕТОТ ПЫТАР ПЫСТОТАВСКЫЙ ТАК УВЕРЕННО ГОВОРИЛ С ТАКИМ РЕВАНШЕМ КАК БУДТО БЫ НАРОД ТОЧНО ПОСТАВИТ ЕГО У ВЛАСТЬ А ЕГО ПОДЕЛЬНИКА ПО ПАРТИИ РЕГЕОНОВ ПЭТЮ ПАРАШЕНКА СКИНУТ ,ТЫ ПЫТАР ДАРМОЕД ПЛЯДСКИЙ ЗНАЙ ,НАМ НАРОДУ НЕ НУЖЕН НЕ ТОТ НЕ ДРУГОЙ ПЫТАРАССЫ НЕ ФУФРИЧ НЕ ПАРАШЕНКО С ЧЕРВОНЕНКОМ АВАКОВЫМ НАДЬКОЙ САВЧЕНКО И РАЗНОЙ ТАМ ПРОШЛОЙ ПАРЛАМЕНСКО-ОЛИГАРХИЧНОЙ КУБЕЛЬНОЙ ФУЕТОЙ !!!

Недопустимо!!!

Зображення користувача Ангеліна.

Недопустимо!!!

счас набагато хуж щей тому що

Зображення користувача Гість сергий.

счас набагато хуж щей тому що люды сталы биднише и злише а в милицию як и раньше йде восимдесят процентив людей яки нехочуть працюваты физычно а ума набильше нехватае бачучы цю скотську сыстему нормальни уходят а все смитя остается выслужуватысь а неслужыты своему народу...

вся эта пост ордынская страна

Зображення користувача ОГО!.

вся эта пост ордынская страна а особенно все чиновники и её верхушка выросли на спекуляциях и коррупции во всём !поэтому тут вас в этой стране нормально жить и служить не научат!жизнь коротка и потому нужно выезжать в нормальные цивилизованные страны и учится жить там за рубежом !а тут в нашей стране вся эта пародия на полицию обслуживая чинуш спекулянтов сама участвует в спекуляциях и коррупции, и грядущие выборы вам это подтвердят !!!

А як вважаєте ви, чи

Зображення користувача ОГО!.

А як вважаєте ви, чи допустимо, в поліції застосовували до підлеглих надмірну силу? Іноді це буває просто необхідно чи недопустимо за жодних обставин?

Та немає в Україні поліції-є

Зображення користувача ОГО!.

Та немає в Україні поліції-є міліція,аваков і його шнирі що постилися у фейбуці зі спермою в роті цє міліціонери чі поліціянти ? Та немає в Україні і СБУ бо то СБППнаУ-служба беспеки пєти парашенка на Україні рАботають тільки по його приказу ,нема і прокуратури судів ,багато чього нема при цьому пєті арсена та інших прєжніх партійних номєнклатурщіків !!!Мможе це кумовське блатне кубло і хочуть хтось прибрать з усіх сторон але вільний народ всеодно точно хочє і це кубло змінить!!!від любові дл ненавісті один крок ,а ця власть пистота аж реве не хоче уходить,а хоче йти на другий срок!!!

Да,допустимо.Иногда это

Зображення користувача ВячеславГість.

Да,допустимо.Иногда это бывает необходимо,но при условии,что видео и звук пишет нагрудная камера.

Та немає в Україні поліції-є

Зображення користувача мишко далекий.

Та немає в Україні поліції-є міліція, адже 80% сьогоднішнього складу,так званої сьогодні, "поліції"-це бувші міліціонери,яких залишив у МВС україноневисник армяшка Аваков.Саме тому не розслідуються злочини тих злочинців-міліціонерів-"беркутівців",які розстрілювали беззбройних українцівна Майдані,тому що на крові цих ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ і прийшов до влади оцей злочинець чужоземець-росийскоязычий армяшка Аваков.Таж бачимо з якою звірячою ненавистю оця аваківська підлота-міліція-беркутівці сьогодні били мирних мітингувальників воїнів-добровольців ,які у 2014р
добровільно пішли на російсько -український фронт і захистили державу-УКРАЇНУ.А хто ж ці озвірілі покидьки-беркутівці-це ж чужоземці-"росийскоязычие"-ось выдеоролик,яким "висококультурним языком"спілкуються ці "росийскоязычие":
http://patrioty.org.ua/other/zahruzyte-nakhi-ty-brevna-v-zhe-ska-bld-spe...
Цей саме "висококультурний язык"звучить у всіх відділках "порошенко-аваковської" міліції,а вже сам "язык"є носієм жорстокості, підлості і хамства.То ж що можна чекати від отакої порошенківсько-аваковської міліції--відповідно- тільки жорстокість ,підлість і хамство.Бож саме бездарний блідощокий Порошенко понаставляв "свої кадри", які і привели УКРАЇНУ знову до грані протестного зриву.Бо ж цей бездарний дурень поставив на керівника ГПУ-неосвітченого алкаша Луценка-це ж фактично -Порошенко скоїв злочин,адже порушив КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ. А цей синяк-Луценко теж скоїв злочин ,тому що свідомо порушив КОНСТИТУЦІЮ-пішов на цю співпрацю з Порошенком і зайняв цей відповідальний пост і,як результат,--ГПУ під його керівництвом стала основним прикриттям злочинних корупційних схем Пороненка і його оточення. Тому тверезо подумаймо ,як нам треба діяти ,щоб ЗБЕРЕГТИ НАШУ УКРАЇНСЬКУ УКРАЇНУ,тому що є СВЯТА ІСТИНА--ЧИЯ МОВА, ТОГО ДЕРЖАВА:

ПОВСТАНЬ УКРАЇНО, ти цього хотіла,
Від гніту тирана і клятих катів!!!
Бурхлива, неспинна, невичерпна сила
Творила історію визвольних бунтів.

Ти Сила Народу Холодного Яру!
Ти Блискавка Віри Трипілля Синів!
Отамани нас об’єднавши у лави,
Як море бурхливе виплескує гнів,
Невтомно топило твоїх ворогів…
І край боронили, як Леви, щосили,
Кидались у вихор боїв без страху,
Бо вільними жити, любити хотіли,
У рідному краю… В годину лиху…

Ми вірили вдача на нашому боці,
Ми знали за що і навіщо б’ємось.
І смерті сміливо дивилися в очі…
Щоби в УКРАЇНІ щасливо жилось.

Повстань Україно від гніту, зневіри…
Збуди до життя наші спраглі серця.
Зверніться до БОГА, щоб дарував Віру,
І тверду надію йти до кінця.

Звільнись УКРАЇНО, ти цього хотіла,
Щосили в Михайлівські дзвони вдаряй!
Бурхлива, козацька невичерпна сила
Боронить на фронті, твій мир і твій Край…

Повстань УКРАЇНО, нема більше сили
Терпіти народу свавілля нахаб.
Виходь Україно! Ти цього хотіла!
Ти вільна, свобідна, ти сильна, не раб!

Звільнись УКРАЇНО, розправ свої крила!
Злети журавлем у небесну блакить.
Народу твого працездатного сила,
Як вільний, бурхливий Дніпро закипить…

Не раджу я «гратися» з власним народом,
Знущанням і кривдам покладемо край.
Сто років цей хрест несемо за СВОБОДУ,
Щоби не чужинський, а їсти свій коровай.

Потрібен закон, на кшталт

Зображення користувача Гість12345.

Потрібен закон, на кшталт закону, принятого в США в штаті Індіана. Там поліцаї, після прийняття цього закону, почали поводитися чемно. :)
http://newsua.one/novosti/v-ssha-v-shtate-indiana-teper-mozhno-strelyat-...

Ирина написав: настоящих

Зображення користувача каракурт.
Ирина написав:

настоящих преступников они, как раз, и не трогают. а вот всякую мелочь - тут они во всей красе. я уверена: если уволить всех полицейских, показатель преступности не изменится. или станет немного меньше. на количество преступлений самих полицейских.

Да частичо Ира ты права!!!!!!!!!!!!!!!!!

Так суть реформи не должна

Зображення користувача Конон.

Так суть реформи не должна заключаться в том чтоб взяли с улицы копа а завтра опять выкинуть и концы в воду а в том чтоб любой рядовой без вмешательства руководства мог провести расследование и довести дело до конечного результата а так и будет всегда угодный комусь венегрет и нет никакой персанальной ответственности разве это реформи

При взаимоотношениях с

Зображення користувача Барабаш.

При взаимоотношениях с гражданами полицейские должны строго помнить, что эти самые граждане платят им зарплату! Чтобы исключить насилие с их стороны полицейские периодически должны быть поставлены на место граждан, т.е. периодически пусть на них воздействуют их же методами. Через несколько таких воспитательных замен они станут шелковыми.

так, допустимо.Бо буде

Зображення користувача петренко.

так, допустимо.Бо буде махновщина

поліцейський має право

Зображення користувача Гість василь.

поліцейський має право застосовувати силу ірізні засоби , такі як кийок, газовий балончик і навіть вогнепальну зброю в окремих випадках . Всі бачать як мітенгуючі нападають і б"ють поліцейських камінням і навіть кидають грагати в поліцейських . то як ви думаєте , коли таких ідіотів затримують і привозять до відділку , , ви думаєте вони там зразу стають смимрними? Вони і там ведуть себе нагло . Ми були свідками по відео, як одна мажорка п"яна вела себе в відділку . коли її затримали за керування в нетверезому стані

настоящих преступников они,

Зображення користувача  Ирина.

настоящих преступников они, как раз, и не трогают. а вот всякую мелочь - тут они во всей красе. я уверена: если уволить всех полицейских, показатель преступности не изменится. или станет немного меньше. на количество преступлений самих полицейских.

Який міністр,такі й і

Зображення користувача За справедливість!!!.

Який міністр,такі й і підлеглі!

Поліція ніколи не діяла в

Зображення користувача Мирний.

Поліція ніколи не діяла в рамках закону ! Люди не будьте байдужі , промовчиш сьогодні завтра прийдуть по тебе !

Зловживання силою(при

Зображення користувача зоряна.

Зловживання силою(при затриманнях і допитах) ознака низького професіоналізму.Як то кажуть сила є - розуму бракує.

Катування та інші

Зображення користувача Гість Арнольд.

Катування та інші непроцесуальні дії застосовують непрофесійні та недолугі працівники поліції, які часто-густо виконують чиєсь замовлення - за гроші чи за підвищення по службі.

повернулись на старі місця

Зображення користувача харків'янин.

повернулись на старі місця звільнені по люстрації - ось і їхні методи повернулись.

Завжди хочеться доказати свою

Зображення користувача Вероніка.

Завжди хочеться доказати свою правоту. Доказуйте словами, бо коли немає правильних слів, йдуть кулаки,кийки, зброя. А якщо людина зовсім невинна, а її ще й мордують. Як ви вважаєте, чому стільки зла в Україні, бо страждали невинні, а біль накопичився і переріс у зло скаженне, що і спотворило український люд до невпізнання.

Вони знущаються не тільки з

Зображення користувача ТТТ.

Вони знущаються не тільки з затриманих, а й з вільних громадян. При чому що ти не можеш доказати нікому. Вже 3 роки знущаються.

Надо виполнить требование

Зображення користувача невидомый.

Надо виполнить требование закона и быть законопослушным гражданином, полицейские тоже люди. Преступный мир набирает обороты в настоячщее время.

Беркут невмирущий

Зображення користувача Сват.

Беркут невмирущий

смерть мусорам! убивайте

Зображення користувача Гість22.

смерть мусорам! убивайте сколько смоежете!

Ніхто немає права катувати

Зображення користувача Вероніка.

Ніхто немає права катувати людей. Для цього є закон ,який повинні дотримуватись всі. Інакше кінця і краю сатанізму не буде!!!

Після поліції всі були в

Зображення користувача Valerii .

Після поліції всі були в лікарів ??

над твариною знущатися не

Зображення користувача Гість 2.

над твариною знущатися не можно, а над людиною можно, ми же люди,які же у нас тоді права як у людини.

Напевно найчастіше силу

Зображення користувача Бон Джові.

Напевно найчастіше силу застосовують при затриманні. Щодо опитування, а що таке "НАДМІРНА СИЛА"? Де межа? Силу нютонами вимірювати при виконанні? В різних ситуація вона різна, і злочинці точно не раді поліції, в них виділяється адреналін для супротиву затримання.

Затриманий вже повністю під

Зображення користувача Ірина Василівна.

Затриманий вже повністю під владою поліції. Вже не загрожує суспільству чи громадянам. Навіщо до нього застосовувати надмірну силу...

А як вважаєте ви, чи

Зображення користувача ОГО!.

А як вважаєте ви, чи допустимо, щоб поліцейські застосовували до затриманих власть -пистотавців -пашинских надмірну силу? Іноді для власть пістоти на украінє це буває просто необхідно чи недопустимо за жодних обставин?

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
Володимир Фесенко
Директор Центру політичних досліджень "Пента"
04.04.2018
Тетяна Попова
Медіаексперт, екс-заст. міністра інформполітики
21.03.2018
RSS-матеріал

Опитування

Якщо вам запропонують продати свій голос на виборах, чи погодитесь ви?

Варіанти