У Києві знахар до смерті залікувала хвору на рак жінку. ВІДЕО

Переглядів: 101495 Коментарів: 74

У Києві хвору на рак жінку знахар змусив відмовитися від допомоги лікарів-професіоналів, натомість «прописав» їй голодування, вітамінізовані коктейлі та чудодійну воду. В результаті жінка померла. Тим часом у МОЗі не хочуть більше видавати ліцензії народним цілителям, мовляв, вони не повинні відповідати за роботу тих, хто практикує народну чи альтернативну медицину. З іншого боку, кажуть експерти, залишати цю справу без жодного нагляду держави теж не допустимо. Є ймовірність, що коли цей бізнес, вийде з-під контролю, жертв так званих народних цілителів серед українців ставатиме ще більше.

А чи підтримуєте ви ініціативу Міністерства охорони здоров’я скасувати ліцензію народним цілителям? І чи не станеться так, якщо держава усунеться від контролю над діяльністю знахарів – шахраїв серед них стане ще більше? 

Коментуйте... 

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (74)

Дуже вірно і розсудливо!!!

Зображення користувача Амелі.

Дуже вірно і розсудливо!!! Саме такий підхід може врятувати життя

Ургентная хирургия не повод

Зображення користувача Владимир Александрович.

Ургентная хирургия не повод для обсуждения. История знает достаточно примеров о неудачных операциях внутренних органов. При наличии "высшего" образования и наличии лицензий! Умирали под скальпелями и будут продолжать умирать, к сожалению. Врачебные комиссии потом не находят врачебных ошибок из-за корпоративной солидарности. Обвиняются все, кроме врачей! При этом вспомним историю, были ли лицензии у Гиппократа, Герофила, Эразистрата, Галена, Асклепиада, Плиния старшего, Ибн-Сины (Авиценна)? Большинство нынешних врачей получивших дипломы начиная с середины 90-х и по сегодняшний день не врачи в прямом понимании этого слова. Все их знания куплены. Многие из них не посещали лекции, отсутствовали на практических занятиях, и регулярно отдавая зачетку преподавателю не забывали вставить туда N-ю сумму в долларах, реже - в гривнах. Представители старой школы еще работают в государственных мед учреждениях, типа поликлиник и больниц. У них принцип: заработать на пациенте. Другие, боящиеся попасться на получении взятке сидят в поликлиниках и ставят часто совершенно идиотские диагнозы и назначают препараты запредельной стоимости, чтобы человек больше к ним не приходил и их не беспокоил по чем зря. Официальная медицина была против альтернативной медицины и будет против всегда. Они не хотят делится ни с кем. Поэтому и обвинять будут всех, кроме себя, ведь они неприкасаемые по определению, а другим - Ату!

всем защитникам ЗНАХАРЕЙ! Вам

Зображення користувача Станислав Александрович.

всем защитникам ЗНАХАРЕЙ! Вам пример, когда случится у вас АПпендикс! к кому вы побежите? к знахарю или врачу? так что ЗАТКНИТЕСЬ! а знахарей не должно СУЩЕСТВОВАТЬ-это ШАРЛАТАНЫ!

А то від раку не помирають

Зображення користувача Натела.

А то від раку не помирають після офіційного лікування!Особливо у нас...

а КОЛИ КВАЛІФІКОВАНИЙ І

Зображення користувача ЯТАГАН.

а КОЛИ КВАЛІФІКОВАНИЙ І ДИПЛОМОВАНИЙ ЛІКАР ТАК САМО ЗАЛІКУЄ ДО СМЕРТІ ТО ХТО НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ? мІНІСТР? тА БЛІН НІХТО І НІКОЛИ. лІКАР ЖЕ З ДИПЛОМОМ, А В АНАЛІЗАХ КРОВІ НЕ РОЗБИРАЄТЬСЯ , АЛЕ З ДИПЛОМОМ.

Не ставлю под сомнение силу

Зображення користувача Реалист.

Не ставлю под сомнение силу народной медицины - имею позитивный опыт, когда официальные врачи только развели руками. Суть вопроса в другом - Моз НЕ ХОЧЕТ БРАТЬ НА СЕБЯ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ! Хотят только перед камерами красоваться и большие зарплаты получать.

Абсолютно согласен! Люди

Зображення користувача Атос.

Абсолютно согласен! Люди продают за копейки все, что у них есть, чтобы отдать врачам. В итоге и человек умер, и у родственников за душой ничего не осталось!А врачи в один голос: "А что вы хотите, ведь это онкология!" А тут на целителя накинулись хором только потому, что он у них забрал возможный приработок. И это при том, что целители обычно много не берут. До гонораров онкологов им ой как далеко!

В таких випадках,

Зображення користувача ВоЯк.

В таких випадках, підтвердження вини "знахаря", він повинен бути повішеним, на майдані.

Когнітивний дісонанс: бути

Зображення користувача Костянтин  Павловський.

Когнітивний дісонанс: бути матеріалістом і в той же час просити в бога мудрості... Маячня якась)))

Ніхто не допоможе, поки не

Зображення користувача Майя.

Ніхто не допоможе, поки не станеш сам собі лікарем. Не перевернеш інтернет, шукаючи, що за проблеми можуть означати твої симптоми. Бо лікарі не запитають навіть елементарного. Наприклад, чи не працюєш ти в холодному приміщенні? А може,і дома теж холодно? Тоді будь-яке лікування, і не лише кашлю чи насморка, буде "до лампочки". І знахарі теж таким не заморочуються. Тому треба бути матеріалістом і вивчати біологію. І при цьому просити в Бога мудрості, як і чим лікуватися.

так звані "народні цілителі№

Зображення користувача скептик.

так звані "народні цілителі№ - шахраї, недоучки або просто самовпевнені дурні. Держава повинна не мати з ними нічого спільного, а контингент їхніх клієнтів завжди буде значним за принципом "одна баба сказала".
Jedem das seine.
скептик

Давайте спочатку притягувати

Зображення користувача Василь Медвідь.

Давайте спочатку притягувати до кримінальної відповідальності офіційних онкологів-ескулапів! За офіційними даними, в офіційній "законній" онкології більше 80 % смертності пацієнтів! Тому, якщо ви, придурки з МОЗ хочете притягнути до відповідальності одну знахарку за смерть одного пацієнта, то, слідуючи вашій логіці, ми повинні негайно розстріляти працівників усіх онкодиспансерів по сій державі! Тому що в офіційній онкології масова смертність людей! Скажіть, хоч одна сука з онкологів сіла в тюрму за смерть людей?

офіційна медицина разом з

Зображення користувача Громадянин України.

офіційна медицина разом з фармацевтами уже давно себе скомпрометувала. їм вигідно НЕ вилікувати хворобу, а десятки років тягнути з пацієнта гроші за свої послуги. немає до них довіри, майбутнє за народною і альтернативною медициною.

У Києві знахар депутат

Зображення користувача ОГО!.

У Києві знахар депутат Бондарь С ТРЕБУНЫ ПАРЛАМЕНТА заявыло об эл.деклар.громад.актив. так ,,грантоеды,,,шо у людэй создалося враження шо вин травыв бы усих грантоедов полонием та новичком як в Англии травыть рассея!!! станеться так, якщо держава усунеться від контролю над діяльністю -депутатів та Міністерства знахарів – шахраїв серед них стане ще більше?

У Києві президент знахар до

Зображення користувача ОГО!.

У Києві президент знахар до смерті залікувала хвору на рак державу та МОЗ і жінку ,війну та економіку. ВІДЕО а його блатні дітки та дітки блатноі власть пистоти можуть створити сучасний МОЗ державу економіку та сучасну перемогу у війні з рассєєю за своі тєрєторіі??? де і при яких міністерствах в украіні нема розставлянних петєю знахарів ???

Дебилы рассеяне, после

Зображення користувача ОГО!.

Дебилы рассеяне, после распада СССР совсем с ума свернулись - выдают лицензии каким-то недоумкам Шариковым полурелигиозным гундяям, и при этом говорят, что Украина-де "светское" государство. Если оно светское, то ненаучным бредням, особенно в медицине, здесь не место Докторам Преабраженским. Другой вопрос, что надо поднимать медицину на должный уровень, развивать её, вкладываться в серьёзные исследования - но вручать жизнь (!) людей в руки уличных Докторов Преабраженских шарлатанов, это же совсем свихнуться надо было. Давайте ещё поручать строительство домов детям Шариковых в песочнице - а что, они же пасочки из котов и песка лепят, авось и дом хрущёвку построят гы гы апр.

МОЗ не має можливості,

Зображення користувача Cвітлана.

МОЗ не має можливості, засобів і компетентностей перевіряти цілителів, тому й не повинно брати на себе відповідальність за їх роботу.

Підтримую. Дорослі люди

Зображення користувача Cвітлана.

Підтримую. Дорослі люди повинні самі вирішувати- де і як лікуватися. Кожен повинен сам відповідати за своє здоров"я і не перекладати відповідальність на цілителів чи шахраїв. Медицина не всесильна, але, якщо за лікуванням людина звернулася вчасно і до медиків, то тут її здоров"я- їх цілковита відповідальність....

есть юолезни которые медицина

Зображення користувача ГістьВера.

есть юолезни которые медицина не может вылечить , а иногда и не хочет --подсаживают человека на постоянное применение препаратов и за это миллиарды денежек текут в карманы медицинской мафии . И есть какая -то бабушка в селе которая за мелкие символические гроши вылечит эту болезнь на раз-два ) а медицину это бесит , не в ихний карман ) Но к сожалению есть и мошенники , как в медицине так и в нетрадиционной медицине -- я за то чтоб была возможность бесплатно нетрадиционникам повышать свои знания в мед университете , а контролировать нада умно , не за откаты , безпристрастно , а ошибки есть и у харошего медика и в нетридиционщики --

В медицине очень много

Зображення користувача Тамрико.

В медицине очень много неграмотных специалистов, ведь за деньги все можно купить. Страшно и к доктору идти, припишет но-шпу или валерьянку и помирай.

Якби вона вмерла в

Зображення користувача Гультай Владимир.

Якби вона вмерла в онкології,то це нормально.Ніхто б нічого не писав,а так у знахаря,навіть якщо він дипломований лікар,це біда.В нас немає медицини,її треба створювати заново.

А ви підіть лікуватися в

Зображення користувача онкохвора.

А ви підіть лікуватися в онкодиспансер на Верховинну. Лікарі відверто хамлять гроші беруть і нічого не роблять а хамство починається із санітарок 4 поверх заввіділенням єфремова. Априогляді демонструє огиду(брезгує)

найперше треба судити лікарів

Зображення користувача параскевія.

найперше треба судити лікарів які ставлять неправильні діагнози і втрачаеться час а також неаравильно лічать відбирати в них дипломи тоді дійсно остануться лікарі від Бога і ніхто не буде йти
до цілителів але цій владі наплювати на людей іх
лічать своі лікарі ,депутати ніколи не спустяться на землю,хіба що Бог іх спустить а ще та супрун чудо із чудес.Жаль Украйну і іі людей /крім влади і депутатів/

Дебилы, после распада СССР

Зображення користувача Олег Олегович.

Дебилы, после распада СССР совсем с ума свернулись - выдают лицензии каким-то недоумкам полурелигиозным, и при этом говорят, что Украина-де "светское" государство. Если оно светское, то ненаучным бредням, особенно в медицине, здесь не место. Другой вопрос, что надо поднимать медицину на должный уровень, развивать её, вкладываться в серьёзные исследования - но вручать жизнь (!) людей в руки уличных шарлатанов, это же совсем свихнуться надо было. Давайте ещё поручать строительство домов детям в песочнице - а что, они же пасочки из песка лепят, авось и дом построят.

Испокон веков существовали

Зображення користувача Тамрико.

Испокон веков существовали знахари и была ли у них лицензия или нет не имело значения. Если он помогал, то лучшая лицензия - отзывы людей.Просто сейчас среди них очень много шарлатанов. Так что не в лицензии дело.

У нас МОЗом керує Доктор

Зображення користувача Гість Євген.

У нас МОЗом керує Доктор смерть , і МОЗ має видавати ліцензію на лікування ???????

Медицине как-то доверяешь

Зображення користувача Тамрико.

Медицине как-то доверяешь больше.

Я підтримую ініціативу

Зображення користувача ніка.

Я підтримую ініціативу Міністерства охорони здоров"я, але у нас медицина така корумпована, що коли до горя, то і до бога.

вся эта пост ордынская страна

Зображення користувача ОГО!.

вся эта пост ордынская страна а особенно все чиновники и её верхушка выросли на спекуляциях и коррупции во всём !поэтому тут вас в этой стране нормально жить и служить не научат!жизнь коротка и потому нужно выезжать в нормальные цивилизованные страны и учится жить там за рубежом !а тут в нашей стране вся эта пародия на полицию обслуживая чинуш спекулянтов сама участвует в спекуляциях и коррупции, и грядущие выборы вам это подтвердят !!!

955 написав: Коли людині

Зображення користувача ОГО!.
955 написав:

Коли людині погано, вона готова піти на все, віддати любі грошіі, аби стало краще, а вже куди йти їй всерівно.

А ПОЧЕМУ???А ПОЧЕМУ НЕ ПОЯС ШАХИДА???

Мою дружину також залічили ці

Зображення користувача Олександр В.

Мою дружину також залічили ці тварі- що лічать все від гемороя - до гайморита - і серед них е така гнида Авакян з Харкова його потрібно четвертувати не те що ліцензій не давати - такий же шахрай з Дніпра і таких шахраїв 100 до одного справжноьго цілителя який може вилічити якісь болячки- але не ті хвороби які потрібно лічити фахово - я підтримую цю ініціативу МОН

....и у министерства

Зображення користувача бывалый.

....и у министерства здравохранения тоже надо лицензию на лечение забрать....эти пи...ры-врачи-рвачи точно так же лечат-калечат как и знахари и ответственности никакой не несут...если в законе нет справедливости,то справедливость становится законом.

Когда неизлечимая болезнь, то

Зображення користувача Тамрико.

Когда неизлечимая болезнь, то ни деньги, ни шаманы, ни врачи не помогут.

Коли людині погано, вона

Зображення користувача 955.

Коли людині погано, вона готова піти на все, віддати любі грошіі, аби стало краще, а вже куди йти їй всерівно.

пост народное не официальное

Зображення користувача ОГО!.

пост народное не официальное власть пистотавское политическое целительство,т.н. это действительно метод выкачки денег из народа и государства без ответа за результат.На все вопросы им можно как отвечать правдиво,так и отвечать лукаво.Если это например мануальный президент-премьер .то он снимет симптоматику ,но на время,воровство коррупцию и все дозволенность он не уберёт.А официальная политика-знахарьство должна отвечать от А до Я .а народ сам решать как дить как и где жить .политики-Ведуны номенклатурщики,прокуроры мусора читатели снов и заговоров,попы СБУ ЗСУ выкатывающие яйцами и молитвами,ВРАЧИ кодирующие обериги своих больниц и т.п.-это всё мусор,который вообще не имеет право на жизнь.ОГО!!!

Не довіряйте різним знахарям

Зображення користувача 955.

Не довіряйте різним знахарям - вони аферисти.

народное целительство,т.н.

Зображення користувача Не целитель.

народное целительство,т.н. это действительно метод выкачки денег из пациента без ответа за результат.На все вопросы можно как отвечать правдиво,так и отвечать лукаво.Если это например мануальный терапевт .то он снимет симптоматику ,но на время,грыжу диска он не уберёт.А официальная медицина должна отвечать от А до Я .а пациент сам решать как дить и где лечиться.Ведуны,читатели снов и заговоров,выкатывающие яйцами и молитвами,кодирующие обериги и т.п.-это всё мусор,который вообще не имеет право на жизнь.

На самом деле, что у

Зображення користувача Таисия.

На самом деле, что у целителей, что у врачей одна цель - наобещать и выкачать у больного как можно больше денег, а результат какой получится.

лицензия на

Зображення користувача степан.

лицензия на предпринимательскую деятельность - это обычная торговля бумагами. А гарантий с этой бумаги как от филькиной грамоты и от диплома об окончании ВУЗа - НИКАКОЙ. главное чтобы "предприниматель" платил налоги. Если знахарь от бога , то и лицензию выдает Бог и налоги в виде прославления получает только БОГ , а не мошенники - налоговики...

453689 написав: Лікувати

Зображення користувача Олександр Др..
453689 написав:

Лікувати мають право тільки ті громадяни, які отримали медичну освіту і отримали від держави на цю діяльність відповідний дозвіл. Цей список виключний і розширенню не підлягає. Лікування особою, яка не має освіти і ліцензії- тяжкий злочин і підлягає кримінальному переслідуванню і покаранню.

Вам би спічрайтером до президента!
Ви не знаєте, що у нас дипломи купуються за гроші?
Нелегальний метод: купити диплом відразу;
легальний метод: роками ходити до вузу і платити за кожен модуль, кожну сесію, кожен екзамен.
А чи не знаєте ви, що у нас ліцензування також корумповане?
І навіть ліцензування ліків – глибока системна корупція.
Я знаю медсестер (які, до речі, не мають права лікувати) які багато досвідченіші за дільничних лікарів, але в силу обставин, не можуть навчатися. І знаю КМН, яка мало не зробила мою дитину калікою.

Подивіться "Знахар" Єжи Гоффмана.
Дуже цікавий фільм.

И поэтому я ещё раз повторяю:

Зображення користувача Олександр Др..

И поэтому я ещё раз повторяю: дайте больному раком человеку самому определять, где (у кого) ему лечиться.

Химиотерапия иногда помогает,

Зображення користувача Таисия.

Химиотерапия иногда помогает, смотря в какой стадии находится болезнь. Все индивидуально.

А якби вона зробила

Зображення користувача Табота Люда.

А якби вона зробила хіміотерапію і від цього точно вмерла би то було б все нормально. І ніхто б з "лікарів професіоналів" не відповідав би за смерть.Покажіть хоч одну людину, яку вилікувала хіміотерапія.

Когда нет надежды на врачей

Зображення користувача ЯНЕЖ.

Когда нет надежды на врачей или они отвернулись к кому идти? А хорошего знахаля по сарафанному радио выбирают. И лиценззия его это количество вылеченных и благодарных людей.

Лікувати мають право тільки

Зображення користувача 453689.

Лікувати мають право тільки ті громадяни, які отримали медичну освіту і отримали від держави на цю діяльність відповідний дозвіл. Цей список виключний і розширенню не підлягає. Лікування особою, яка не має освіти і ліцензії- тяжкий злочин і підлягає кримінальному переслідуванню і покаранню.

А звідки цілитилі взялися ,

Зображення користувача Valerii .

А звідки цілитилі взялися , взагалі ?? Питання !!

В этой стране, как "за

Зображення користувача Таисия.

В этой стране, как "за бугром" не будет.

Не будут. Соседи пожалуются,

Зображення користувача Олександр Др..

Не будут.
Соседи пожалуются, приедет полиция, на первый раз оштрафуют так, что "мама не горюй". Так за бугром, так и у нас будет.

А чи підтримуєте ви

Зображення користувача ОГО!.

А чи підтримуєте ви ініціативу Міністерства скасувати ліцензію політичним від влади зна-харям у телебаченні ? І чи не станеться так, якщо держава усунеться від контролю над діяльністю своїх політичних зна-харів – харь-тіх-шахраїв серед них стане ще більше?ОГО!

Знаю прекрасную целительницу,

Зображення користувача Таисия.

Знаю прекрасную целительницу, которая занимается точечным массажем. Люди записываются - очередь, помогла очень многим. Вот такие и без лицензии будут работать и помогать людям.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Валентин Гладких
Кандидат філософських наук, експерт ГО «Слово і Діло»
24.05.2018
Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
RSS-матеріал

Опитування

Чи засуджуєте ви українських артистів за виступи в Росії?

Варіанти