Інститут нацпам'яті все ж таки хоче скасувати 8 березня в Україні. ВІДЕО

Переглядів: 5315 Коментарів: 70

Декомунізація в Україні триває і цьогорічне 8 березня можливо відзначатиметься востаннє… Тим часом самі українці по-різному оцінюють ініціативу Інституту національної пам'яті.
Одні кажуть, свято восьмого березня у тому форматі до якого ми звикли - з квіточками і цукерками, - це радянський рудимент…Більше того, ну якось не гоже вітати жінку лише раз на рік…це, мовляв, принижує та дискримінує її. Інші ж твердять, нічого радянського у святі немає…звісно, ніхто не забороняє надати іншого сенсу…але забирати у жінок вихідний не варто…Адже саме так можна відчути атмосферу свята, весни та краси.

А як вважаєте ви, чи потрібно скасовувати вихідний день на 8 березня?

На вашу думку, цьому святу необхідно надати нового сенсу і зробити його днем боротьби за права жінок? Чи все ж залишити все, як є – і відзначати, як ми всі звикли свято весни, краси та тюльпанів? 

Коментуйте... 

Поділіться:

Прокоментуй цей запис!

CAPTCHA
Дайте відповідь на це запитання, щоб ми знали що ви людина, а не робот ).
Коментарі (70)

Інститут нацпам'яті зовсім

Зображення користувача Кірик Тетяна Леонідівна.

Інститут нацпам'яті зовсім охрінів? Вам що, немає чим зайнятися. як відбирати свято 8 Березня? Зробити днем боротьби? Якоі боротьби, з ким? Жінка по справжньому повинна почувати себе "слабкою", а чоловіки сильними, от тому і має бути 8 Березня, де чоловіки будуть хоть скільки там % задумуватись. що вони сильні і дарувати жінкам матерям сестрам квіти.

А й правда! Цього Ветровича

Зображення користувача Гість Микола, але не Чудотворець.

А й правда! Цього Ветровича на Донбас --може там щось запропонує, а в кабінеті дурні думки адже це МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ!! Чи він думає, що його не ЖІНКА РОДИЛА! Падлюка займись чичсь КОРИСНІЧИЧ!!!

Звернення до тих кому

Зображення користувача мишко далекий.

Звернення до тих кому "братский росийский народ" напхав у вуха не "лапші", а підлої російсько-совєтскої брехні--промийте не вуха, а свої мозги і задумайтесь над такою страшною ПРАВДОЮ -про голодомор-геноцид УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ 1932-33р,1946-47 роках минулого двадцятого сторіччя, зроблений російським окупантом на найродючіщій землі на ЗЕМНІЙ КУЛІ-на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ--про цю страшну ПРАВДУ,відкриту для світового людства УКРАЇНСЬКИМ ІНСТИТУТОМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ, яка волає до світового людства--ПАМЯТАЙТЕ ЦЕЙ НАЙСТРАШНІШИЙ ЗЛОЧИН, скоєний російським окупантом проти волелюбного працьовитого миролюбного УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ,коли в УКРАЇНІ помирало щохвилини-17 українців,щогодини-1 тисяча українців, щодня-25 тисяч українців.

Кожну хвилину – двадцять чотири людини
Очі змикали, йшли у небесні світи.
Руки тяглися до золотої хлібини –
Марно, її забирали совітські кати.

Діти просили:
- Дайте хоч крихту на зубчик.
Ноги ослабли і черевина болить –
Голод її роздуває, аж тріскає пупчик.
Мати в зажурі мерзлу картоплю варить.

В час той із хлібом йшли до Європи вагони.
Майже два роки звірство терпіло село.
Не від війни, а від голоду впали 12 мільйонів,
Тільки за те, що ґаздівство у генах було.

УКРАЇНЦІ-ПАТРІОТИ проти того

Зображення користувача мишко далекий.

УКРАЇНЦІ-ПАТРІОТИ проти того ,щоб ставити в УКРАЇНІ пам'ятники людям ще за часів їхнього життя і тому щиро бажають козацткого здоров'я і "МНОГАЯ ,МНОГАЯ ЛІТА " УКРАЇНЦЮ-ПАТРІОТУ В.Вятровичу,але вже заявили що цей великий полумяний ПАТРІОТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ заслужив щоб йому УКРАЇНЦІ поставили памятник за його титанічну роботу в УКРАЇНСЬКОМУ ІНСТИТУТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ по захисту чистих дитячих душ сьогоднішнього молодого українського покоління і майбутніх поколінь від від російсько-совєтскої підлої фальшивої кровавої пропоганди і від чорних ідолів комуністичних кровавих російських злочинців:-від чорних ідолів катів-організаторів голодоморів-геноцидів на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ в результаті яких вони вбили найстрашнішою смертю-голодом 12 мільйонів невинних УКЕРАЇНЦІВ (серед них 4,5 мівльйонів невининних УКРАЇНСЬКИХ дітей).Це був той найстрашніший злочин проти УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, коли:

Так свято віруюча УКРАЇНСЬКА МАТИ,
Напівжива ,стала благати у Господа,
Хоч скибку хліба нині-
Вже не собі, а лиш останній тій дитині,

Коли ж з колін піднялась й обняла
Уже холодне СИНА ТІЛО-
Свідомість в неї потемніла.
Вона взяла тоді ножа-
Стала це ТІЛО шматувати,
Ми, каже, будем ласувати,
Та раптом впала на долівку,
На СИНА холодную голівку
І більше вже не піднялась.

Тоді в УКРАЇНІ їли людське мясо
І ХЛІБ пекли з розтертої кори,
Дивилися голодні діти "ласо"
На спухле тіло меньшої сестри.

Хоч ми давним давним давно покинули печери
В ХХ сторіччі стали людожери.

Давайте... Скасуйте 8

Зображення користувача Ольга Петрівна.

Давайте... Скасуйте 8 березня, бо громадянину з неукраїнським корінням Вятровичу воно поперек горла. Потім скасуйте всі інші вихідні дні і перетворіть етнічних українців на сіре бидло. Схоже, що Вятрович та інститут нац. пам'яті працює на Кремль, а нам лапшу на вуха навішують!!!!!!

Для сьогоднішнього і

Зображення користувача мишко далекий.

Для сьогоднішнього і майбутніх наших українських поколінь ,щоб ми правильно оцінили "геройские" вчинки совєтиских генералів-Жукова, Ватутіна по відношенні до УКРАЇНЦІВ у другій світовій війні і чому УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ пропонував знести з постаментів "памятники" цих кровавих совєтских воєнначальників -,а також щоб закрити брехливі пельки "росийскоязычим",які сичать, як отруйні змії, на УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ-

Одну гвинтівку видали на трьох.
Дніпро відкрив смертельні нам обійми.
Нас остограмили, роти закрили гімном,
Щоб врятувать не міг нікого Бог.

І кинули, як м’ясо, - на убій
Мобілізованих до того за годину.
Походженням одним були ми винні,
Старі та юні втрапили в приціл.

Шаліли кулемети, вороги
Втрачали розум від жертовних тушок,
Ті, що позаду, стежили байдужо,
Щоб ми назад вернутись не могли.

Червленим став сивіючий Дніпро,
Від горя вітром рвав крихку надію,
Мов усвідомлював – нічого тут не вдіє,
Занадто вже всесильним зло було.

Нас вижило так мало в тім бою!..
Промимрив маршал: «Менш піде в Сибіри…»
Юначі губи, виблідлі у сіре,
Зронили поруч: «Що я тут роблю?..»

Я відповів би хлопцю, якби міг,
Що грандіозні жертви – підмурів’я…
Сказать що - ненародженим, їх сім’ям?..
І я ударив совість навідліг.

Пройшли роки, подеколи ходив
До підлітків на зустрічі травневі,
Пронизувало споминами нерви,
Тонув під гам кривавої води.

++++++++++++++++ !

Зображення користувача Реаліст.

++++++++++++++++ !

Поезія - не ваша фішка.

Зображення користувача Реаліст.

Поезія - не ваша фішка. Займіться чимось іншим.

"Розлючена" написала:

Зображення користувача мишко далекий.

"Розлючена" написала: "Вкраїні війна,люди гинуть."А чому у цієї"розлюченої" не вистачило розуму задуматись, а чому війна і хто прийшов війною на мирну УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ -, хто і що привело цю підлу російську війну .А привів "просийский язык",тому що ота ,чужородна маса, на Донбасі, яка не знає, якої вона нації , не знає, якого вона роду, разом із своїм "родным росийским языком"принесла ненависть до УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, до УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ і тому так верещала у 2014році- "Путин давай войска, давай войну".А український ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ став тією організацією, яка відкрито встала на захист УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ від ,чужої для УКРАЇНЦІВ, російської ментальності, встала на захист волелюбної УКРАЇНСЬКОЇ ДУШІ від підлого бандитського "руского мира". То ж ЧЕСТЬ і ВСЕНАРОДНА пошана ПАТРІОТАМ УКРАЇНИ- працівникам УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ, які, завдяки своїй патріотичній роботі, зберігають НАЦІНАЛЬНУ ПАМЯТЬ УКРАЇНЦІВ. Саме ВОНИ приклали титанічні зусилля щоб розкрити ВЕЛИКУ ПРАВДУ про УКРАЇНСЬКИХ НАРОДНИХ ГЕРОЇВ-воїнів визвольних змагань -герої-воїнів ХОЛОДНОГО ЯРУ і героїв-воїнів ОУН-УПА ,які боролись з окупантами на УКРАЇНСЬКІЦ ЗЕМЛІ за ВОЛЮ і НЕЗАЛЕЖНУ СОБОРНУ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ.Тому патріотичні гасла тих НАРОДНИХ ГЕРОЇВ-- СЛАВА УКРАЇНІ-ГЕРОЯМ СЛАВА !!! сьогодні стали всенародними українськими гаслами.Так УКАРАЇНСЬКИЙ НАРОД оцінив жертовність тих ГЕРОЇВ,бо ж у цій СВЯТІЙ БОРОТЬБІ вони Богу і НАРОДУ поклялись, що УКРАЇНА буде як ДЕРЖАВА.

Тримай себе за Україну та Україну бережи
В часи лихі, в часи скорботи
Про себе в собі відтвори
Її чарівні ніжні ноти

Міста та села, Ріки й гори
Два моря та полів безкрай
Допоки вороги не в норах
Не залишай в біді свій Рай

Під тон двох кольорів іди
До смерті за ідею ВОЛІ
Не тіла болю бійся ти
Душа скоріш скона від болю

Не гни спини перед чужими
Від себе, знаєш, не втекти
Шляхами твоїми, людино
Лише тобі дано пройти

Гордій за те, де ти є нині
Будь гідним тому, що твоє
Ти проживеш без України
Без тебе Україна вмре.

Праздник придуманный Розой

Зображення користувача Владимир Александрович.

Праздник придуманный Розой Люксембург и Кларой Цеткин, как поддержка суфражисток Америки а затем и Европы. 8 Марта стало настоящим 8 Марта только в 1914 году. Именно тогда, когда брошенная молодым мужем Клара Цеткин (она была старше его на 18 лет) и брошенная молодым любовником Роза Люксембург (младший сын Клары Цеткин, был младше Розы на 16 лет) утешались в объятьях друг друга, родилось 8 Марта. Клара и Роза выбрали 8 число неспроста – потому что цифра 8 красивая больше других напоминает женское тело. К черту совдеповские праздники, 23-февраля слава Богу уже не отмечаем. На повестке 8-е марта. И самый идиотский праздник, выходной день кстати, называемый Днём труда - 1 мая. Какой к черту день труда, если это выходной день? Дорогие мои, нам работать надо, а не бухать и отъедать телеса.

Скасування цього інституту,

Зображення користувача Розлючена жінка.

Скасування цього інституту, разом Вятровичем - чудова ідея. В країні війна, люди гинуть, рівень життя впав нижче плінтуса, а цим "патріотам" тільки б ненависть між людьми сіяти своїми дурними пропозиціями.

Ось що таке "высшая

Зображення користувача мишко далекий.

Ось що таке "высшая москальсько-російська культура" і "гремучий росийский язык",-полюбуйтесь і зробіть собі висновок-Чи хочете ви ,УКРАЇНЦІ, бачити отаку москальську дебільну" культуру " розмазану "росийским языком" у себе вдома у вашій українській УКРАЇНІ,чи хочете ви, щоб ваші діти бачили таку "высшую росийско-москальскую культуру"-та щей від "москальской женщины ",чи ви за те щоб таких божевільних москальсько-росийских "женщин"поздоровляти з "праздником днем 8 марта" в УКРАЇНІ ?????

http://vgolos.com.ua/news/aktyvisty_zaznyaly_na_video_isteryku_naydykish...

Як ще не спробували

Зображення користувача Євген Ш..

Як ще не спробували заборонити людей, які жили й працювали за радянських часів?! До речі, тоді також забороняли Різдво, Пасху... Власне, робили вигляд, що не помічають, що люди святкують ці дати... Допомогло це тоді комусь? Пекли паски, фарбували яйця... Забулися давньої істини, що заборонене - найбільш спокусливе...

Питання до

Зображення користувача мишко далекий.

Питання до москаля-"Николай"-ти з якої російської пипки висмоктав чергову брехню-:"Этот праздник считается международным."?Адже цю дату відзначають тільки 7% держав світу-це напівдика Росія, Азербайджан,Казахстан, Киргизія ,Таджикистан, Туркменія, Ангола, Гвінея-Бісау,Камбоджа ,Китай, Конго, Лаос ,Монголія.А 93% держав світу не визнають цю дату за свято .То ж звідкіля ти висмоктав цю брехню, що ця дата визнається "міжнародною".То ж і УКРАЇНЦЯМ потрібно встановити свою дату НАЦІОНАЛЬНОГО ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЖІНКИ, привязаної до НАЦІОНАЛЬНИХ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ, а не верещати за 8березнем ,бо цю дату визначає напівдика підла Росія,яка для УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ є чужородним елементом. Тож давно пора думати про свою УКРАЇНСЬКУ інтендичність, про свою УКРАЇНСЬКУ КУЛЬТУРУ і СВОЇ УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ ТРАДИЦІЇ.А московити -росіяни завжди будуть сичати на такі кроки УКРАЇНСЬКИХ ПАТРІОТІВ-бо все УКРАЇНСЬКЕ-їм ненависне

Настав той час, що треба естафету
Комусь з родини рідної віддать,
Не лише вміння й задуми патріота,
Але й усю, що маю, благодать.

Щоб все, що коренем вросло в УКРАЇНСЬКУ душу,
У новій гілочці, як даність, проросло...
Які слова ще відшукати мушу,
Щоб прищепить життєве ремесло?..

Бо ж не хотілось би, щоб дріб’язковість
Над всім, що вище, прикро взяла верх.
Розгледіти правдивість і казковість
В житті –здоровий глузд щоб не пришерх.

Щоб мудрості хватило в лихоліття
Добро від зла завчасно відрізнить,
Щоб квіточки єднались у суцвіття –
Єднала душі зв'язувальна нить.

Щоб, все життя молившись, пам’ятати,
Коріння де і рідне джерело,
Що б'є від прадіда... І рідну хату,
Що виглядати вийшла за село.

А ще, щоб в нас народжувались діти,
То знати, де посіяти зернят,
Щоб святкувати… Ніде правди діти –
Ми гідні УКРАЇНСЬКИХ і родинних свят.

Я голосую за скасували самого

Зображення користувача MMM.

Я голосую за скасували самого "інституту", бо він іще буде і буде додавати українцям проблем.
Правий той, хто сказав, що додавати проблеми українцям може той, хто працює на ворога України, або ж є патологічним дурнем ...

А почему считают что это

Зображення користувача Гість Николай.

А почему считают что это декомунизация? Этот праздник считается международным.Конечно-же он должен остаться и быть всегда одним из самых красивых, это краса, весна и море цветов.А то, что кто-то женщинам дарит цветы только раз в году, то это просто люди с маленькой буквы....Женщина заслуживает ежедневного праздника, благодаря ей, есть жизнь на земле.А господину Вятровичу за такие инициативы пора уже давно .... Не там творите господин или пан Вятрович.Ломать не строить.Что интересного и хорошего Вы создали-прост "0"

Бачучи ,яка "обширна і

Зображення користувача мишко далекий.

Бачучи ,яка "обширна і глибока" суть висказаних "мыслей" москаля- росіянина "Алекс",можна з впевненістю на 100% зробити висновок, що в цього москаля справді у його голові лише пустий вітер там ,де у цивілізованої людини -розум .Такий обширний спектр думок ,як у цього москаля,є у всіх "носителей руского мира",тому то нам УКРАЇНЦЯМ так необхідно назавжди розірвати всі абсолютно всі відносини з москалями-росіянами-як з чужорідним, для УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ, елементом .Москаль-росіянин родився з чорною душею, живе з чорною душею , так і помре з чорною душею--це у них заложено на в ментальності і у їхньому "росийском языке".Бо ж для москаля-росіянина основним життєвим кредо-це вбивати і грабувати інші народи і в тойже час з п'яною фізіономією верещати-"мы братский народ".Жорстокий приклад цього- це сьогоднішня підла російська війна на українському Донбасі

Чи ж знав же ти ,НАРОДЕ УКРАЇНСЬКИЙ
Що,як сторіччя перетне рубіж,
Народ російський ,як бандит-садист, так підло і цинічно
Тобі у плечі встромить свій кровавий російський "братский" ніж ??????

Сивіють рано наші матері:
Синочки ж їхні у борні згорають…
Чи розуміють це ті, що вгорі,
Як туга серце материнське крає?

Хтось двадцять мав, а хтось – за п’ятдесят…
Війна про вік ніколи н питає,
А особливий має вона сад,
Де лиш хрести… Й вітри на них ридають.

Допоки будуть гинуть молоді
Й з посрібленим чолом солдати наші?
Хтось був учитель, медик чи водій…
Скільком політ життя спинила Раша?

А кожна смерть – не тільки в серці біль –
Душа прошита кулею навіки,
Й тече життя матусине в журбі,
Хоч син її став справжнім чоловіком.

В війни завжди криваво-чорний слід –
Він землі й душі навпіл роздирає…
Коли ж це зрозуміє, врешті, світ,
Що доля садистів-завойовників карає?

Надо запретить Вятровичей. У

Зображення користувача Алекс50.

Надо запретить Вятровичей. У них в голове только ветер без мозгов.

Надо запретить в психушках

Зображення користувача Алекс50.

Надо запретить в психушках доступ в интернет!

Москаль "інвалід",ти пиши

Зображення користувача мишко далекий.

Москаль "інвалід",ти пиши своїм родним "языком",а не прикривай своє російсько-москальське нутро українською мовою,бо ж не знаєш її.Це я, український націоніст , заявляю тобі ,москалю:Не каліч НАШУ ЧАРІВНУ МАГІЧНУ УКРАЇНСЬКУ МОВУ

Я націоналіст, а це не просто слово –
Це той, без кого НАЦІЯ німа,
Саме вона народу є основа,
Без неї і держави теж нема.

Я націоналіст. Для мене це важливо,
Я нації клітиночка мала,
Ціную МОВУ й пісню, ту, тужливу,
Що Роксолана з Турції вела.

Я націоналіст. Когось це слово тішить,
Для декого лише порожній звук,
Буденності не терпить воно й тиші,
І вироком звучить людському злу.

Я націоналіст. Це слово підзабуте,
Та без таких, як я, майбутнього нема,
І лиш з такими Україні – бути,
Бо НАЦІЇ такої не зламать!

Я націоналіст і це архіважливо,
Бо НАЦІЯ тоді лише жива,
Коли збере все історичне жниво
Й заходиться нове вже вишивать.

Я націоналіст і мрії мої світлі,
Адже народ без них не вижива:
Своє він місце відшукає в світі –
Це не мої – ПРОРОКА це СЛОВА!

Приїхав би ти на фронт я

Зображення користувача Ветеран інвалід війни.

Приїхав би ти на фронт я хотів би подивитися що тобі зроблять за твої слова ті, хто сьогодні сидить в окопах і захищає свою Батьківщину. Дебілізм не виліковний.

"інвалід", ти справді вже не

Зображення користувача мишко далекий.

"інвалід", ти справді вже не виліковуваний інвалід твоєї рідної російської пропоганди,замішаній на скрепах твойого "руского мира",який проповідує звірячу ненависть до УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,до УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ,до УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ ,до УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ ВОЛІ і СВОБОДИ.Саме цим пояснюється той страшний історичний факт, що за 370 років москальсько-російської окупації УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ-споконвічної землі УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ-УКРАЇНСЬКОГО ЕТНОСУ,російським кровавим окупантом було вбито голодоморами 1932-33р і 1946-47років 12 мільйонів невинних УКРАЇНЦІВ(із них 4,5 мільйонів УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ),в часи кровавих російських червоних терорів було розстріляно і закатовано у братских російських тюрмах і таборах російського ГУЛАГу біля 20 мільйонів УКРАЇНЦІВ.
А щоб прикрити від світового люду правду про ці
свої страшні злочини російський окупант підло фальшував історичні події,розстрілював тих українських патріотів, які старались розказати страшну правду про ці страшні злочини проти людяності на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ.То ж тепер, коли УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД виборов свою НЕЗАЛЕЖНУ УКРАЇНСЬКУ ДЕРЖАВУ ,першим і основним завданням було розказати УКРАЇНЦЯМ і цивілізованому світу цю страшну правду про ці страшні злочиниб скоєні російським окупантом-російським народом на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ. І полумяний патріот УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ історик- доктор історичних наук В.Вятрович,очоливши УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМЯТІ ,почав розсекречувати архіви , оприлюднювати оці страшні історичні факти російської окупації,почав СВЯТУ працю по ОЧИЩЕННЮ
нашої УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ від російського окупаційного намулу--російської окпаційної культури від російської окупаційної пропоганди .
А озвірілі "защитники руского мира" почали осатанілу пропоганду проти цього полумяного ПАТРІТА УКРАЇНИ-В.Вятровича,бо ж вони є заклятими противниками УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ.А СВЯТА праця цього патріота по розірванняю всяких звязків з російським народом-окупантом викликає отой шаленний спротив у цих "защитников руского мира",бо ж все УКРАЇНСЬКЕ для них є чуже і вороже-

Що для тебе твоя Україна?
Що для тебе твоя Земля?
Мова батьківська солов’їна?
Цвіт калини? Крик журавля?
Чорне море? Карпатські гори,
Повні магії та краси?
Степові південні простори
Чи північні густі ліси,
Де на стежці слід оленяти?
Біла хата, квітник і двір?
Луг, насичений пахом м’яти?
Дивне озеро Синевір?
Мама, тато, сім’я, родина?
Місто, вулиця, площа, сквер
Чи село, де сад, городина?
Мальовничість Шацьких озер?
Вишиванка? Гімн «Ще не вмерли…»?
Полотно синьо-жовтих барв?
Дум, балад, приповідок перли
Чи Павла Полуботка скарб?
Захисник, що стоїть в дозорі,
Щоб цивільний без ляку спав?
Сонце в сині небесній, зорі?
Серпень, лан, торжество снопа?
Віра батьківська і святині?
Чесна праця – життя рушій?
Колискова на сон дитині?
Щире слово? Тепло душі?
Чи можливість качати соки
З інших тіл і лишать рубці?
Чим наповнені твої кроки?
Що для тебе земля отців?

Саме їз-за цього дебіла

Зображення користувача Ветеран інвалід війни.

Саме їз-за цього дебіла (борця з тінями минулого, який не бажає знати історію своїх предків) та деяких інших непрофесіоналів в уряді до них таке негативне ставлення. ґсаме ці горе професіонали зрадили наших захисників, особливо тих, хто став інвалідами війни. Чим скоріше їх зкинуть, тим швидше щось зміниться в житті держави. А взагалі - тркеба визнати Вятровича предателем українського народу, щоб ішов по вулиці, а йому вслід плювали люди, або кожний проходячи мимо - вважав свєю задачею заїхати йому в пику.

Разрушить просто а создать

Зображення користувача Гість  Юрій.

Разрушить просто а создать трудно и не всегда нужно. Нельзя отменять день 8 марта это давно уже не советский праздник а праздник девочек, женщин, бабушек, повод высказать им свою любовь, уважение напомнить мужикам что есть те которые любят этот праздник и ждут нго. Ну а если уж бездельникам нечем занятся пусть это будет не праздничный день. А жене этого автора о запрете пусть жена стукнет сковородкой по голове может появится извилина.

себя бы уже скасувалы.

Зображення користувача горыныч.

себя бы уже скасувалы.

Ты из под Волновахи пишешь?

Зображення користувача Виктор УКРАИНСКИЙ.

Ты из под Волновахи пишешь? Мне кажется что из под маминой юпки. Только там обитают такие патриоты.

Проверь себя урод.

Зображення користувача Виктор УКРАИНСКИЙ.

Проверь себя урод.

Пани и панове ! А давайте

Зображення користувача Гість0873.

Пани и панове ! А давайте сделаем и Вашим, и нашим. У женщин свой праздник должен быть однозначно и выходным он тоже должен быть 100%. Что касается названия, то можем его назвать как-то по другому, к примеру "Днём весны, цветов и Днём женщин". Ну а если кому-то не нравиться именно дата 8 марта - давайте перенесём в другой день.

Вибачаюсь за помилку у даті

Зображення користувача мишко далекий.

Вибачаюсь за помилку у даті -"Свято Святої Покрови" не 10 жовтня, а 14 жовтня.

Не розумію тих, хто зубами

Зображення користувача мишко далекий.

Не розумію тих, хто зубами вчепився у саму дату-
"8 березня". Таж сама істерика була і тоді ,коли відмінили фальшиве "свято-23 лютого",так само деякі трималися зубам.Адже було зроблена дуже корисна дія--відмінили російську фальш, а визначили справжню історичну ,для укранського народу, дату 10 жовтня -День Святої Покрови ,яку святкували наші славні Запоріжскі козаки.І все встало на свої місця.Теж саме треба зробити з цим "святом жінок"-замість 8 березня(бо ж з історії відомо, що це не було свято)
визначити "день українських жінок",який буде історично і традиційно повязаний з суто УКРАНСКИМИ істориними ,чи релігійно-културними традиціями.І все встане на свої місця, як це було з датою 10жовтня--святом УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА .
Тож тим ,хто зубами вчепився у дату 8 березня, самому спочатку потрібно звернутись до псиіатора і провірити себе на адекватність своїх помислів.

Залишити вихідним днем!!!

Зображення користувача Українка.

Залишити вихідним днем!!! Необхідно перевірити вятровича на психічний стан. Навіщо витрачати державні кошти на утримання інституту, який не зрозуміло чим займається. Невже у нас в Україні не має інших важливих проблем?

Залишити вихідним днем! Наші

Зображення користувача ГістьОксана.

Залишити вихідним днем! Наші жінки заслуговують на це!

Не потрібно

Зображення користувача ГістьОксана.

Не потрібно

Відзначати як свято весни,

Зображення користувача ГістьОксана.

Відзначати як свято весни, краси та тюльпанів. Скасовувати не потрібно

Как по моему то людям просто

Зображення користувача власюк леонид николаевич.

Как по моему то людям просто не чем заняться, а сделать что то хорошее или полезное для людей они не умеют. Вот они этим же и показывают на сколько они бездари и протирают зря штаны и получают за это зарплату.

О, боже мишко недалекий, який

Зображення користувача Ну як тобі моя солов'їна ?.

О, боже мишко недалекий, який ти єбанутий.

До "Сергей1950":-такі твої

Зображення користувача мишко далекий.

До "Сергей1950":-такі твої недоказові обвинувачення доказують суть твоєї москальської ненависті тому,що саме у москалів-росіян на генетичному рівні заложена ненависть до всього УКАРАЇНСЬКОГО:-до УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ,до УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ ,до УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ .Тому то російський народ так знищував історичні документи про українську історію ,так підло (хоча це ментальність російського народу-красти)по злодійськи присвоїв собі назвисько "руский",адже абсолютно не мав і не має ніякого (на генетичному рівні) стосунку до русичів-народу Київської Русі-держави УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ,як УКРАЇНСЬКОГО ЕТНОСУ,а знищуючи історичні документи, натомість писав фальшиві брехливі свої "історичні документи".Бо ж росіяни -москалі у своїй підлій брехні опустились до того ,що визначаючи свою національність у прикметниковій формі ,заявляють- я "руский",в той час як всі наролди світу визначають свою національність у іменниниковій формі-я француз, я українець ,я німець, я італієць.Ось як все російське -це брехливе і фальшиве і коли проти цієї брехні і фальшу виступає вчений -історик ПАТРІОТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ-В.Вятрович, зявляються від москальської спільноти підлі обвинувачення-неадекват.То ж, "Сергей",спочатку докажи свою "адекватність" в оцінці сьогоднішніх реалій ,в оцінці історичних документів,а не плюйся тупою москальською ненавистю, бо ми УКРАЇНЦІ це вже пройшли , коли росіяни ,з дикунською ненавистю називали імена українських инаціональних героїв-І.Мазепи ,С.Петлюри,С.Бандери, Р.Шухевича.То ж,москалик "Сергей", докажи свою "АДЕКВАТНІСТЬ "

Не важко нести святкове знамено,
У день перемоги віддатись юрбі.
Та важко згадати усіх поіменно
Хто душу свою залишив на війні

Не важко всміхатись у сонячні лиця
І лаври приймати від щирих людей
Не знаючи скільки крові' по криницях,
Не бачити сиріт слізливих очей.

Та важко як вітер холодний рве крила,
Держати в руках закривавлений стяг,
Та важко сказати: «Прощай, моя мила,
Вкраїна чекає і моїх звитяг».

У цьому і схована воля народу,
Карбується так генетичний наш код
Крізь терни й негоду принести свободу
Ось це – справжня мужність! Ось це – патріот!

Тому, якщо ти адекват то:-

Спитай себе, чого ж ти хочеш, хто ти?
Навіщо зрадив Світ наш, неба край?
Скажи мені, та що ж ти за істота,
Яка отруює живий мій водограй.

Коли ж в тобі засяє правди світ?
Можливо, вже ніколи, а до того
Ти був серед нас і не пізнавши БОГА,
Чужинцем відхилив наш «ЗАПОВІТ».

Вятрович все чаще показывает

Зображення користувача Сергей1950.

Вятрович все чаще показывает себя неадекватом

Изначально праздник назывался

Зображення користувача Гість.

Изначально праздник назывался Международный день солидарности женщин в борьбе за свои права.

Вельнишановна, Україночка! Я

Зображення користувача Гість69.

Вельнишановна, Україночка! Я дуже люблю нашу Україну. На почаку 90-х, ще студенткою, була у об’еднані РУХ, віступала за нашу незалежність, бо була впевненна, що ми можемо й повинні жити самостійно та процвітати. В нас для цього є все. Але... На початку нашої незележності нас,українців, було понад 54 мільони. А скількі нас зосталося зараз? І в якій, вибачте, дупі ми живемо. То невже в цьому і досі винна радянська влада?А 8Березня - це міжнародний день боротьби жінок у всьому світі за свої права. І виник він задовго до СРСР. Радянська влада тільки зробила його віхідним.
І ще. М.Грушевський свого часу сказав: Біда України в тім, що єю керують люди яким до неї немає ниякого діла. То може подумаємо на цім?

Есть предложение скасувать

Зображення користувача Адольф Владимирович.

Есть предложение скасувать вятровича вместе сего институтом.

Для "Гість Галина"-: ось

Зображення користувача мишко далекий.

Для "Гість Галина"-: ось правильний правопис слова синонім,а не "сінонім" і,як пояснює Академічний тлумачний словник Української мови,означає: слово,"близьке або тотожнє" значенням до іншого.То ж пишіть свої пости на своєму "родному языке",на якому воно справді звучить і пишеться-"сінонім".А ось історик-професор директор Українського інституту національної памяті В.В'ятрович,(якого дехто ненавидить із за декомунізації), ще раз постав, як патріот-захистник української культури і ідентичності і відреагував на заяву МЗС Климкіна про "версію"переходу з кирилиці на латину,яку йому підкинув польський журналіст(бо ж це продовження поляків їхнього підлого антиукраїнського закону про геноцид,антибандерівського закону).В.В'ятрович заявив, що кирилиця- це фундаментальний елемент нашої тисячолітньої культури і ідентичності і відказ від неї зробить нас слабшими і потім розчинить нашу унікальність,чого не розуміє МЗС Климкін.Ось тут вже не можна вжити слово"синонім" по відношені одного до другого.То ж на кінець може вже досить порпатись в совковому смітті-совкових "святах" і "пам'ятниках"

У всіх абстрактний погляд на життя,
Можна хороше бачити, а можна і погане
Так муха виглядає лиш сміття
І сморід лиш її до себе манить

І протилежний погляд у бджоли
Її зовуть до себе пишні квіти
І запах молоденької трави,
Що благовоніями наповняють літо.

Скажи хто ти, у цьому розвитку подій-
Бджола щаслива, чи мерзенна муха?
Чи ти живеш в своїй країні мрій,
Чи лиш погане чують твої вуха?

Два протилежних погляди в житті,
Хоч і одній і другій Бог дав крила,
Тож вибирай, чи борсатись в смітті,
Чи розгорнути для вільного життя вітрила.

Я считаю, что 8 марта и

Зображення користувача Татьяна Романовна.

Я считаю, что 8 марта и праздник и выходной нужно оставить.
Нельзя идти путем коммунистов, которых Вы так ненавидите.
Они когда пришли к власти, тоже уничтожали все, что связано с царем. И к чему это привело?
Нужно ко всему подходить с умом.
25 декабря у нас выходной, с какой стати? У нас в стране есть католики? Да, есть. Но есть и евреи, и мусульмане и индусы. Так давайте их религиозные праздники тоже будем отмечать. Чем католик лучше мусульманина?
Я считаю в православной стране выходные дни должны быть только на православные праздники. И хватит смотреть по сторонам, что и как в других странах. Наша Украина самобытна и уникальна, потому и праздники и будни у нас должны быть тогда, когда угодно большинству жителей Украины.
А 8 марта - должно быть праздником женщин. Не важно сколько цветов и подарков дарят мужщины своим женщинам, хочется еще знать, что и государство уважает нас женщин.

ПРАЗДНИК День 8 марта - это

Зображення користувача Гість Александр..

ПРАЗДНИК День 8 марта - это не просто праздник весны Это праздник когда поздравляют самих близих Матерей, жён, дочерей и женщин за их огромный вклад как берегини сохраняющий людской род. А у Вётровича это прихоть недалёкого человека страдающего слабоумием и почему мы все должны соглашаться с его прихотью. День 8 марта . Моё мнение НАДО СОХРАНИТЬ!!!

Сумніваюся що "мишко", він же

Зображення користувача Гість№26.

Сумніваюся що "мишко", він же "галина", він же... є реально існуючою людиною, а не роботом-ботом-плагіатором від ним же згаданого "інп"

СУМНІВАЮСЯ, ЩО ви КОЛИСЬ

Зображення користувача Гість Галина.

СУМНІВАЮСЯ, ЩО ви КОЛИСЬ ХОДИЛИ ДО ШКОЛИ, БО "ОШІБОК" АЖ "ЗАШКАЛІВАЄТ", А "СІНОНІМ" ДО ІНП - ЦЕ ЗАХИСТ ЧЕСТІ, ГІДНОСТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ!
А ваша термінологія - це брудне слово, яке ви не навчилися, на жаль, вживати у природному контексті. Одним словом, "дурной вас поп крестил"! І смерділо від нього сильно, аж запах його залишився вам у спадок.

А чи відомо Вам, що 8!!!

Зображення користувача Гість Галина.

А чи відомо Вам, що 8!!! березня 1946 року у Львові на Святоюрській горі (храм св. Юрія) відбувся т.з. пседособор, на якому, за наказом Сталіна, була ліквідована Українська Греко-Католицька Церква. Псевдособор, по суті, узаконив репресії проти греко –католиків, тисячі священиків та вірних відіслали на заслання і кинули у тюрми. А Церкву насильно приєднали до Російської Православної. То що святкуємо, дорогі жіночки та дівчата, українки, християнки?!

Для мене 8 березня - це свято

Зображення користувача Людмила Аскольдовна.

Для мене 8 березня - це свято вшанування жінки, повага до великої ролі жінки в суспільстві, нагадування про велику, важливу и надто важку працю на благо сім'ї і суспільства, яка недооцінена в повній мірі. Цей святковий день має нагадувати чоловікам про необхідність шанувати і поважати жінку і її тяжку працю. Отже прошу залишити це свято та надати йому нового сенсу і зробити днем боротьби за права жінок.

Коли приходить 8 березня я в

Зображення користувача 20Українець18.

Коли приходить 8 березня я в першу чергу думаю про жінок, але ж ніяк не про расію чи колишній рср, згадані суб'єкти у мене нажаль на цей час асоціюються виключно з негативом та такими виродками як путін, сталін і їм подібним збочинцям, але не з святами, на мою думку є повною дурницею ототжнювати 8 березня з патріотизмом, не розумію логіку тих хто думає що у разі скасування святкування 8 березня громаданяни нашої країни стануть біль патріотичними..ця риса характеру залежить від іншого..

Вам память важлива, вам

Зображення користувача Гістьhlg1308.

Вам память важлива, вам жилось погано, а зараз вам живеться добре?Хто святкував 23 лютого , той і святкує бо служив в Радянській армії і приймав присягу, хто святкував 8 березня той і буде святкувати бо це свято весни і Росія тут ні до чого.А Ви"щирі українці" своїм патриотизмом довели країну до того , що жити в ній неможливо і померти стане неможливо.

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування

Як ви вважаєте, чи потрібна поліція на футбольних стадіонах України?

Варіанти