Перейти до основного вмісту

Усі блоги Катерина Хоменко

В Україні хочуть заборонити пісні російських виконавців на радіо і ТБ. ВІДЕО Олександр Васильєв чт, 12/13/2018 - 07:30 Катерина Хоменко

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси веб-сторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Коментарі:

микола

краще б "наша", а точніше ваша влада займалася виключно соціальними те економічними питаннями. А чого це вельмишанована Редакція не обговорює питання про павліка клімкіна та його тестя з російської армії? Чи ця тема для "вільних та незалежних смі" табу? Чого мовчите?

небайдужий

Більшість росіян, що живуть в Україні, зневажають все українське та принципово не розмовляють українською (подейкують, що навіть хочуть створить таку собі російську країну в країні). В Україні немає єдності. Пісні заборонять не потрібно. Потрібно переводить мас-медіа та пресу на державну мову хоча б на 60 відсотків. Та контролювати Інтер , стильне радіо (перець FM,вовки в овечій шкурі),де цілеспрямовано йде російсько-радянська пропаганда.

светлана

а что у нас мало рускоязычных это бред

Анонім

Он-лайн співають ідол науки язику

Любов

Можливо дозволити 10-15 % ефіру для закордонних пісень, а решта хай звучить на рідній мові ?

Юсібова

Наступним кроком буде публічне спалювання книг російських письменників, потім - заборона інтернету (бо там теж є можливість слухати російські пісні), то до чого ми, нарешті, дійдемо?

Марат Бабанский

Таких як А.Макаревич, Шевчук і ще ряд виконавців не те, що забороняти, вони повинні співати кожен день. А різних Валерій, Лободянок, Луреків,Басків, Кіркориків, Кобзонів, Лєщенків і їм подібних - навіть в вагонних туалетах повинні бути заборонені. А хто любить їх в засос - нехай у себе вдома слухають, а якщо хтось на них заявить - нехай платять штраф в 100 мінімальних зарплат .

Анонім

Потрібно заборонити на українській співати!
А Російська і англійська гарні мови.

Марат Бабанский

А у дурнів потрібно ноутбуки забирати , щоб в мізках нічого не заводилось !

genrih

Боже ну до чего дебильный народ Украинцы!Давайте ещё запретим песни на английском,французском,немецком и т.д.Вас отвлекают от насущных проблем,а вы ведётесь БЫДЛО!!!

Мирон

Яка культура увас б г таке інше єнормальні співаки тоті нехайспівають

Мирон

Яка культура увас б г таке інше єнормальні співаки тоті нехайспівають

Мирон

Яка культура увас б г таке інше єнормальні співаки тоті нехайспівають

Киевлянин

А я думаю, что нужно полностью запретить не российских исполнителей, а песни на русском языке. При этом не важно, кто их исполняет: российский певец, украинский или казахский... С большим удовольствием буду слушать и Киркорова, и Макаревича и других, поющих украинские песни.

Володимир

Коли так зване АТО тільки розпочалось у кутку на екранах телебачення з'являлися свічки,коли наші бійці там гинули,зараз для них це вже як норма? Якщо у країні війна то може взагалі розважальні програми заборонити? Я не підтримую!

Анисимова Людмила

К врагам по-вражески

Марат Бабанский

Людочка ! Может и так надо. Но у нас враги сидят в Верховной Раде и их даже пальцем тронуть нельзя, а то посадят. А певцы есть в РФ и при памяти нормальной,и, они наши друзья хорошие. Петь они должны и для нас, как Элтон Джон, Маккартни,Крэш, ну и т.д.

Виктор

Почему какое-то стадо диктует мне как жить, как говорить, что слушать... Страну просрали и разворовали, а теперь народу баки забивают.......

НерыгыАнал

А яку "страну просралі": Україну чи Московію? А ти з якої "страни"? Якщо з СССР, то вона недалеко- у нас виїзд до СССР вільний.

Марат Бабанский

Старну просрал ты ! Если быть откровенным. А в Украине ее уже создали нормальной, адекватной и понятной. Если не подобается, то сам знаешь что делать...

Сергiй

З початку вiйни треба було заборонити ,

Віктор

Під час другої світової війни, в країнах антигітліровської коаліції, німецьких пісень не співали

НерыгыАнал

Це твоє таке ідіотське імя?

Марат Бабанский

Ты не "Аноним" - та ананий-им !

Елена

Точно, совсем с ума двинулись (:

Група Охорона …

Совсем с ума двинулись!!!!!!!

Гость

Микита- ти геморой України, тебе треба або лікувати, або ліквідувати.

Manager

Оце так Генріх !? Красавець. І він на людей таке каже.. От паскудник домашній... Кільку їсть і на людей таке каже ...

Підписка на 's blog
X