У СБУ заявили, що пробачатимуть сепаратистів і переманюватимуть на бік України. ВІДЕО

Переглядів: 10523 Коментарів: 38

СБУ втілює програму «На тебе чекають вдома». Пропонують сепаратистам розкаятися і перейти на бік України. Щоправда, чекають лише на тих, хто не вчиняв важких злочинів і не вбивав. Однак, чи зможе програма СБУ «на тебе чекають вдома» просіяти через своє сито лише тих сепаратистів, які розкаялися і дійсно хочуть перейти на бік України?

Опитування

Поділіться:

Обговорення завершене!

Коментарі (38)

Дякую за ваші коментарі.

Зображення користувача Ольга Шеремет.

Дякую за ваші коментарі. Запис ефіру програми "Відкритим текстом", де ми обговорювали тему цього блогу, дивіться на нашому сайті, в розділі "Телеканал ЧП.INFO" - з 16-го лютого.

Ось до чого приведе коли

Зображення користувача мишко далекий.

Ось до чого приведе коли СБУ дозволить сепаратистам наводнити Україну--почитайте статтю Донецького журналіста -"Из Донецка в Киев рвутся "утомленные" террористы http://glavnoe.ua/news/n259632

Ось який буде результат---КРОВАВИЙ

алібаба написав: Якщо

Зображення користувача алібаба.
алібаба написав:

Якщо нездатись значить убивати дальше то ,що тоді краще на вашу думку. Наша проблема в тому що задум і різні позиціїї до них придумують якоби (виші уми)а вони хто ? Дайте питання в засоб.мас.інформ і все простий люд підскаже а виші уми тільки проаналізуют і все гут! Простими словами прийди заблудший сам і привиди 2оє телят з собою.І потягниться народ туди де краще будут кормити при цьому рочистять дорогу додому самі і непотрібно буде багато судити.

И правильно!Коммуняки куда

Зображення користувача Игорь Киев.

И правильно!Коммуняки куда больше своего населения истребили.Начали с 1917 года, а нацисты с 1933.

Не пойму Президента.Убивать

Зображення користувача Игорь Киев.

Не пойму Президента.Убивать патриотов:Лесник,........
и благоволить предателем Украины? Что будет?Развал?Мы, то разбежимся.Не впервой.А рошен,кто защищать будет?Последний Президент Украины-это его удел?Будем,как курды и палестинцы.

Не может быть так, что те кто

Зображення користувача спасибо.

Не может быть так, что те кто предал родину освобождаются от уголовного преследования в отличии от тех кто родину не предавал. Им надо заслужить иметь гражданство Украины, и доказать свою преданность, а не прийти и на камеру пукнуть.

полонені хай судять

Зображення користувача Гість  сергій.

полонені хай судять сепаротістів кого впізнають

дивно- всі проти а в

Зображення користувача вдв.

дивно- всі проти а в опитуванні за цю ініціативу 59% за 41% проти , так що щоб ми тут не писали- вони все одно приймуть цю ініціативу! я скажу від імені тих хто там захищав свою батьківщину- ми проти цієї ініціативи!!!

Трішки подумаємо - за

Зображення користувача Гість2.

Трішки подумаємо - за ухиляння від мобілізації - 3 роки тюрми, за зраду України (сепаратизм)та збройний напад (без тяжких наслідків)- повна амністія. То що стимулюємо? Іти в Донецьк а потім здаватись, все одно потім в армію не візьмуть?

Ну зовсім ідіоти

Зображення користувача жан.

Ну зовсім ідіоти

В отношении людей, которые

Зображення користувача Гражданин.

В отношении людей, которые зарегистрированы на оккупированных территориях и не по своей воле столкнулись с необходимостью выбирать, вполне допустимо применять программу СБУ. Но кто перешел на сторону врага из других регионов Украины, сделали свой выбор сознательно и должны быть наказаны как предатели. Хотя не завидую ни тем, ни другим - честь уже не вернуть.

Зараз ще не час. Великий

Зображення користувача Тарас Григорович.

Зараз ще не час. Великий ризик при існуючій системі,коли нездолана корупція та в органах залишаються одіозні кадри ,що багато злочинців отримають індульгенцію.Та ще й залишаться при своїх поглядах,продовжуючи дестабілізувати ситуацію в країні.

СУДЯ ПО ТОМУ КАК ЭКОНОМИКА

Зображення користувача ОПАНА.

СУДЯ ПО ТОМУ КАК ЭКОНОМИКА РАССЕИ ВХОДИТ В КРУТОЕ ПИКЕ И СУДЯ ПО ЗАЯВЛЕНИЯМ НАШЕЙ ВЛАСТИ И ЗАЯВЛЕНИЯ ЕЁ СБУ ШО СБУ заявили, що пробачатимуть сепаратистів і переманюватимуть на бік України, ТО ВИДНО ШО В ЭТОМ И СЛЕДУЮЩИЕ ГОДЫ НА УКРАИНУ ПОЛЕЗУТ ДО ПЯТИ МИЛЛИОНОВ СЕПАРОВ-БЕЖЕНЦОВ ЧЕРЕЗ ОТКРЫТУЮ СЕПАРСКУЮ ГРАНИЦУ ДОНЕЦКА ЛУГАНСКА , БЕЖЕНЦЕВ СЕПАРОВ РОССЕЯН ВСПОМНИВШИХ ШО ОНИ С УКРАИНЫ И ШО ИХ ЗОВУТ ПО ОСОБОЙ ПРОГРАММЕ СБУ КАК ЭЛЕКТОРАТ К НЫНЕШНЕЙ ВЛАСТИ НА ВЫБОРАХ ПРЕЗЕДЕНТА ВЫГОДНО БРОСИВ ЭКОНОМИЧЕСКИ ПАДАЮЩУЮ РОССЕЮ !!!ЗАМЕТЬТЕ ШО ПЯТЬ МИЛЛИОНОВ ПРОРОССЕЙСКИХ СЕПАРОВ НЕ МОГЛИ СТОЯТЬ НА БЛОК ПОСТАХ И НЕ УБИВАТЬ НАШЫХ ГЕРОЕВ УКРАИНЫ !!!НАША ВЛАСТЬ НА ПОДЛЫЕ ВЫДУМКИ ХИТРА !!!

КАКОЙ БЫ ВОПРОС ТУТ НЕ

Зображення користувача ОПАНА.

КАКОЙ БЫ ВОПРОС ТУТ НЕ ПОДЫМАЛСЯ А ВСЁ В УКРАИНЕ УПИРАЕТСЯ В ТО ШО НАША ПРОБЛЕМА СИСТЕМНАЯ БО ВЛАСТЬ И ЕЁ НЕЛЮСТРИРОВАННЫЕ ОСТАВШИЕСЯ НА МЕСТАХ ЧИНОВНИКИ САБОТАЖНИКИ СО СТАРОЙ СИСТЕМОЙ ДЕЛАЮТ СОВМЕСТНО С ПРАВИТЕЛЬСТВОМ И ПРЕЗИДЕНТОМ ВСЁ ШОБ НАРОД ЧУВСТВОВАЛ НАСТАЛЬГИЮ И ВЕРНУТЬСЯ К ВРЕМЕНАМ ЯНУКОВИЧА !!! ПОЗОР ПЭТЕ АСАДУ !!!!

Що робить Пу з тими

Зображення користувача Украинец РФ.

Що робить Пу з тими військовослужбовцями,які відмовляються"заблукати на навчаннях в Ростовській області"--катує та ув"язнює!Я би пропонував з тих,хто"осознал",формувати штраф-бати і ставити в найгарячіші місця.А після закінчення Вітчизняної Війни--після закриття на віки вічні Кордону--ЛИШЕ за Героїчні Вчинки ПОНОВЛЮВАТИ Громадянство України!А якщо "просто знаходився" на Лініі Фронту--видавати "Посвідчення Мешканця України"на 25 років.Якщо за цей час виявиться,що Зрадник("бувших зрадників" не буває--негідниками стають з першої "спроби"!)ДІЙСНО нікого не вбив,не згвалтував,не пограбував і ці 25 років поводився,як СПРАВЖНІЙ Патріот України,--ТІЛЬКИ тоді повернути йому Почесне Звання Громадянина України.А якщо виявиться за цей проміжок часу,за 25 років,що він збрехав,що начеб-то "только дєжуріл на блок-посту и проверял докумєнти"--Військовий Трибунал,і Кара "по повній"!А все "сміття"--на "смітник",без "переробки" у тюрмі--ще й годуй цю мерзоту,хай їх сатана-путлер в Пеклі "годує",смолою киплячою!

В Западной Украине,как и в

Зображення користувача Украинец РФ.

В Западной Украине,как и в Зап.Беларуси,в Прибалтике,большинство полицаев было--с России и Вост.Украины,и никто там не сдавался по приходу Красной Армии--шли"добровольцами" на фронт или "просачивались" под видом"беженцев" домой--в Россию и Вост.Украину,часто попадая под"мобилизацию"; после фронта,после Войны,возвращались"героями",чтоб сегодня их Выблядки повторяли "подвиги" их "дедывоевали"-полицаев,мародёров,насильников и карателей.Потомки Изменников несут ТОТ же "новый порядлок"--"русский мир",ТАК ЖЕ,как прежний Рейх нёс "германский мир".Только гитлеровцы куда человечней относились к мирному населению,чем путлеровцы!

СКАЖИТЬ МЭНИ БУДЬЛАСКА ,ЧЬОГО

Зображення користувача ОПАНА.

СКАЖИТЬ МЭНИ БУДЬЛАСКА ,ЧЬОГО МЫ ЦИМ СЕПАРАМ-ТЕРРОРИСТАМ ПОВЫННИ ДАВАТЫ СКАШУХУ ???СКАЖУ ПО ГОНТОРЕВСЬКИ,ПЭРЭВЭДИТЬ УСИ СВОИ ГРОЩИ НА ХЛИБ И КАЖИТЬ ЧЬОМУ РОБОТЯГА З ЛОПАТОЙ РЯДОВЫЙ СОЛДАТ ПОВЫНЭН МЭНЬШЭ ЙИСТЫ ХЛИБА ЧИМ ЙОГО НАЧАЛЬНЫК ПУЗАТЫЙ ЛОДАРЬТ ОФИЦЭР И ЧЬОМУ СЕПАР-ТЕРРОРИСТ ПОВЫНЭН ПОЛУЧИТЬ СКАЩУХУ И НАШ ХЛИБ С ЗЭМЛЭЮ ЗА ВБЫВСТВА НАШИХ ГРОМОДЯН-РОДЫЧИВ И ЗА ВИДЧЫННЭННЯ ГРАНЫЦИ ,ХАЙ РОССЕЯ ЙОМУ СЕПАРУ ДАЕ СКАЩУХУ И СВИЙ ХЛИБ С ЗЭМЛЭЮ ЗА ВБЫВСТВА НАШЫХ РИДНЫ УКРАИНЦИВ И ВИДКРЫТТЯ РОССЕЯНАМ ГРАНЫЦИ !!!

Олька, ты в этих очках просто

Зображення користувача iGoreus.

Олька, ты в этих очках просто секси

TODI VIDKRYJTE VSI TJURMY

Зображення користувача ГістьNECAJ.

TODI VIDKRYJTE VSI TJURMY !!!! A TO ODNYX PROSCAJETE A DRUHYX DERZYTE

Не пробачти ні в якому разі.

Зображення користувача Лала.

Не пробачти ні в якому разі. Слова це також зброя, яка може вбивати. За будь яку зраду Батьківщині словесну, збройну - треба карати. Інаше це явище (сепаратизм) не викоріниш.

Якщо піти таким способом, то

Зображення користувача і.

Якщо піти таким способом, то ми ніколи не викорінимо сепаратизм. Кожен буде розуміти, що за зраду Батьківщині не каратимуть, от і буде розпалювати - авось проканає.

Тщательная проверка каждого и

Зображення користувача Віктор К.

Тщательная проверка каждого и хотя бы лишение гражданства тех, кто действительно не замарал свои руки в крови, а "всего лишь" предал свою Родину. Пусть живут в Украине, но без права голосовать и быть избранным. И печать в паспорт - "Он предал Украину"

НЕ забудьте ще й вибачатися

Зображення користувача памир.

НЕ забудьте ще й вибачатися перед ними

"...часть из них до 1953 года

Зображення користувача гість Дмитро.

"...часть из них до 1953 года прятались по лесам от войск НКВД" А сейчас повылазили и требуют, чтобы признали их участниками боевых действий со всеми вытекающими отсюда льготами.

Моё мнение такое, предал

Зображення користувача Гость Антон .

Моё мнение такое, предал раз?! Предаст ещё не раз!!! Но шанс нужно давать всем!!! Коль так сильно хотят назад??? Стало быть нужно им в этом помочь!!! Пусть берут оружие и идут в штрафбат, на самый передний край, а наши ребята пусть свою жизнь сохранят, стоят сзади как в 1941-1945 года стояли НКВД при совке!! И пусть кровью теперь докажут что они точно хотят быть ХОХЛАМИ! А то взяли моду как шалавы бегать туды сюды!!!

Лучше плохой мир чем хорошая

Зображення користувача Гість Алекс.

Лучше плохой мир чем хорошая война.Я за прекращение войны.

Тільки позбавлення

Зображення користувача ГістСергій.

Тільки позбавлення громадянства таким екземплярам! Без права виберати і бути обраним! Альтернатива чемодан вокзал параша!

Есть преступления без срока

Зображення користувача Гість - Назар.

Есть преступления без срока давности-это предательство своей Родины, своего народа!Не дай Бог, что бы за содеянные преступления в Донбасе и Крыму отвечали колорадские стрелочники. Вся верхушка, полевые командиры так называемой Лугандонии и "люди" пролившие кровь украинцев должны понести наказание вплоть до смертной казни!! Предателям и преступникам -высшая мера!!!

не не не !!! Пришли,

Зображення користувача ДЖОН.

не не не !!! Пришли, покаялись, лишить гражданства Украины ,они же хотели советский союз? Дальше , испытательный срок 25 лет или больше ! Не хотят испытательный срок чемодан, вокзал, параша ! Прокололись на испытательном сроке 25 лет тюрмы !

Большая часть по програме это

Зображення користувача Гість Евген.

Большая часть по програме это потенциальные убийцы и надо вся ческими способами проверять их правдивые показания в невиновности в пл оть проверять каждого на детекторе иначе воспользоватся програмой желающих будет с каждым днем больше они чувствуют что скором будущем сепаратистам будет конец В конце 1944 Украинские полицаи предатели здавались в западной Украине красным аналогичная си туация на востоке происходит Бегут с тонущего корабля а часть из них до 1953 года прятались по лесам от войск НКВД

Фу мерзость плодится как,

Зображення користувача Ватник.

Фу мерзость плодится как, хана чмо какоето отпоросилось при наступлении половой зрелости, и выросло еще одно чмо, которое думае что ему все обязаны, отход общества надо стерилизовать!

Вибачте,але таким людям

Зображення користувача Закарпаття.

Вибачте,але таким людям довіри нема.Той хто зрадив один раз ,може зрадити безліч.Тому таких ватників треба тримати під контролем,саме вони зможуть вдруге повторити свої вчинки.Я це знаю,бачу на свої очі що творять деякі так звані біженці,які приїхали відпочивати а не робити,а коли їм важко-втікають у свій Донецьк.Кожній людині дається вибір,яле який вона обиратиме сама визначить.Тому вірити нетреба,але провірити мусимо.

алібаба написав: Якщо

Зображення користувача алібаба.
алібаба написав:

Якщо нездатись значить убивати дальше то ,що тоді краще на вашу думку?. Наша проблема в тому що задум і різні позиціїї до них придумують якоби (виші уми)а вони хто ? Дайте питання в засоб.мас.інформ і все простий люд підскаже а виші уми тільки проаналізуют і все гут! Простими словами прийди заблудший сам і привиди 2оє телят з собою.І потягниться народ туди де краще будут кормити при цьому розчистять дорогу додому самі і непотрібно буде багато кого вже і судити.

Якщо нездатись значить

Зображення користувача алібаба.

Якщо нездатись значить убивати дальше то ,що тоді краще на вашу думку. Наша проблема в тому що задум і різні позиціїї до них придумують якоби (виші уми)а вони хто ? Дайте питання в засоб.мас.інформ і все простий люд підскаже а виші уми тільки проаналізуют і все гут! Простими словами прийди заблудший сам і привиди 2оє телят з собою.І потягниться народ туди де краще будут кормити при цьому рочистять дорогу додому самі і непотрібно буде багато судити.

ЗЛОЧИН БУВ,ПОВИННА БУТИ

Зображення користувача ГістьСТУДЕНТ.

ЗЛОЧИН БУВ,ПОВИННА БУТИ КАРА.НЕ БУДЕ КАРИ,ВСI ЗУСИЛЛЯ КОТУ ПIД ХВIСТ!!!!

Всем людям свойственно

Зображення користувача Гість1957.

Всем людям свойственно ошибаться

Треба використовувати

Зображення користувача sergm.

Треба використовувати будь-яку можливість зменшити кількість активних бойовиків.

мир дому в котором мы живём

Зображення користувача Ирина мать бабушка жена.

мир дому в котором мы живём

ЧП.INFO онлайн

Телеканал ЧП.INFO онлайн

Думка екcперта

Євген Захаров
Директор Харківської правозахисної групи
17.05.2018
Яніна Соколовська
Головний редактор порталу «Известия в Україні»
10.05.2018
Олена Шевченко
Правозахисниця, голова ГО Інсайт
06.04.2018
RSS-матеріал

Опитування