Перейти до основного вмісту

Блоги

В Україні хочуть саджати на 10 років за перегляд дитячого порно. ВІДЕО

Ольга Шеремет

Ольга Шеремет,
Журналістка Магнолії-ТВ

Усі статті автора

У Верховній Раді пропонують саджати від 5-ти до 10-ти років не лише за виготовлення і розповсюдження дитячої порнографії, а й навіть за зберігання та завантаження такого відео на свій комп’ютер…
І справді, кількість випадків розповсюдження дитячої порнографії в Україні збільшується. Цьогоріч їх зафіксували в два рази більше, ніж у 2017-му.
Утім, кримінальна відповідальність лише за завантаження та перегляд відео – це вже занадто, вважають деякі експерти. Споживач збоченського контенту можливо й заслуговує на покарання, але не на 10 і не на 5 років в’язниці. А ще, пояснюють експерти, для нечесних правоохоронців - це черговий інструмент, як можна шантажувати людину, тиснути на неї, вимагати гроші… для політиків - підставляти своїх конкурентів! 
А як ви вважаєте, як ви вважаєте, чи треба ввести кримінальну відповідальність не лише за виготовлення, а й зберігання чи завантаження дитячої порнографії!?

Коментуйте. 

прокоментуйте цей запис

Обмежений HTML

  • Дозволені теґи HTML: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси веб-сторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

Коментарі:

GTD

Сбил толпу детей на переходе, все ок, загрузил видяшку где не очень понятно, девушке 17 или 18 лет, будешь сидеть 10 лет. Теперь нужно, чтобы вначале видео были крупным планом показаны паспорта участников.

X